AA Gent haalt defensieve pion weg bij Union

door
AA Gent haalt defensieve pion weg bij Union

AA Gent begon zijn seizoen vrijdag niet zoals gehoopt. De Buffalo's bleven steken op een gelijkspel bij Standard. Hein Vanhaezebrouck tilde niet te zwaar aan dat resultaat, want de trainer weet dat er nog werk aan de ploeg is. Met vier jonkies op de bank is er dringend nood aan versterking. AA Gent legde alvast een extra beloftevolle doelman onder contract. 

Kerian Atheba verlaat officieel Union Saint-Gilloise voor de Buffalo's, waar hij een contract voor één seizoen heeft getekend. De 21-jarige doelman zal in eerste instantie meegroeien met de reserveploeg, voordat hij naar de troepen van Hein Vanhaezebrouck mag. 

De Brusselaar kwam in 2017 vanuit SK Vlezenbeek naar Vorst. Voordat hij in het Dudenpark speelde, was Kerian Atheba ook nog actief op het trainingscentrum van Anderlecht. Komend seizoen zal hij met Louis Fortin gaan strijden om de plaats onder de lat van Jong AA Gent. Buiten Davy Roef beschikt AA Gent over geen volwaardige doelman voor de A-ploeg. 

2021/2022 
Vorig seizoen werd Kerian Atheba uitgeleend aan Diegem Sport. In 2e Nationale incasseerde hij 11 doelpunten in 6 competitiewedstrijden. In de match tegen Berchem Sport was het de enigste keer dat hij de nul kon houden. Nadien belandde Atheba op de bank. Een gemengde statistiek dat hem niet veel adelbrieven opleverde om terug te keren naar Union. De Brusselaars stonden dan ook niet rouwig om een vertrek van de jonge goalie.

LEES OOK: 'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Moet AA Gent een betere doelman halen als ze naar PO1 willen?

Meest recent

'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

3
3
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

35
35
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

34
34
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

80
80
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

178
178
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

109
109
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

28
28
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

69
69
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

180
180
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

68
68
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

74
74
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

70
70
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

128
128
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

139
139
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

174
174
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

365
365
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

223
223
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

112
112
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

271
271
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

95
95
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

98
98
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

371
371
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

172
172
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

293
293
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

705
705

Meer sportnieuws