Van Bommel zet Antwerp op scherp na vervelende reis

door
Van Bommel zet Antwerp op scherp na vervelende reis

Zijn eerste horde in de Jupiler Pro League heeft Antwerp alvast goed genomen door met 0-2 te gaan winnen op KV Mechelen, maar zijn eerste horde in de Conference League is de Great Old nog zeker niet over. In de heenwedstrijd tegen FC Drita raakte het op de eigen Bosuil niet verder dan 0-0. Daardoor zal de klus donderdagavond in Kosovo geklaard moeten worden.


Antwerp reisde woensdag alvast af richting de Kosovaarse hoofdstad Pristina, maar van een leien dakje liep die reis niet. Gazet van Antwerpen weet dat het gezelschap pas met twee uur vertraging aankwam, na enkele praktische problemen. Het afgehuurde privévliegtuig bleek met een volle tank niet van de korte startbaan van de luchthaven van Deurne te raken, waardoor er uiteindelijk met een halve tank opgestegen moest worden. Dat zorgde er wel voor dat er nog een tussenlanding gemaakt moest worden in München om bij te tanken en ook dat duurde een hele tijd.

Mark van Bommel wil echter niet klagen en hoopt dat zijn spelers in de moeizame reis een boodschap zullen zien. "We moeten gewoon ervoor zorgen dat we een ronde verder komen. Hoe, dat maakt niet uit", tekende Het Nieuwsblad op zijn persconferentie op. "Het is zoals met de vertraging die we vandaag hadden. We hebben snel moeten eten, maar kort kunnen rusten, nu moeten we alweer trainen. Vervelend, daar moeten we eerlijk in zijn. Maar je moet ermee omgaan en klaar."

WISSELS OF NIET?
Over zijn opstelling wou Van Bommel nog niets prijsgeven. De trainer wijzigde vorig weekend tegen KV Mechelen zijn ploeg op enkele plaatsen ten opzichte van de heenmatch tegen Drita, waarbij onder meer Frey de voorkeur kreeg op Janssen in de spits. Of hij straks weer zal terugkeren naar zijn basiself van een week geleden of dat de spelers die het tegen KVM goed deden zullen blijven staan, wou de Nederlandse coach echter niet zeggen.

LEES OOK: Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Moet Van Bommel zijn elftal weer wijzigen?

Meest recent

Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

0
0
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

56
56
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

50
50
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

94
94
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

354
354
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

77
77
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

110
110
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

332
332
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

33
33
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

240
240
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

141
141
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

26
26
Duivels vallen als vliegen: na Vanaken tweede afzegging

De Rode Duivels bereiden zich in de komende twee weken voor op het WK met oefenwedstrijden tegen de ...

159
159
Razend spannende titelstrijd: Defour kiest favoriet

De teerling is geworpen in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. Zondag werden op de ...

292
292
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

35
35
'Openda ziet nieuwe transferopties opduiken'

De komende oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico worden voor heel wat Rode Duivels een ...

45
45
Gooit Hayen nieuw toptalent voor de leeuwen?

Genk zal de komende maanden de Champions' Play-Off op de televisie moeten volgen. De Limburgers ...

503
503
'Anderlecht verrast compleet met nieuwe TD'

Anderlecht heeft zich zondag geplaatst voor de Champions' Play-Off, zij het wel met de hakken over ...

316
316
Vrancken duidt hét verschil tussen STVV en Union aan

STVV sloot zijn reguliere competitie zondag af met een nieuwe domper. De Kanaries gingen in hun ...

115
115
'Zinedine Zidane keert eindelijk terug als trainer'

Zinedine Zidane groeide als speler al uit tot een voetbalicoon en ook zijn trainerscarrière ...

109
109
'Garcia ziet eerste Rode Duivel afhaken voor stage'

De Rode Duivels blazen maandag in Tubeke verzamelen voor hun komende interlands. Ze vertrekken deze ...

143
143
Na missen PO1: Hayen gaat slachtoffers maken bij Genk

De laatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League kende één ...

545
545
'Einde van tijdperk: Griezmann heeft knaltransfer beet'

Atletico Madrid ging zondagavond onderuit in de derby tegen Real Madrid en ziet de top twee zo nog ...

53
53
'Bizarre soap: Lavia dan tóch niet bij Jonge Duivels'

Het heeft de voorbije dagen toch wat gestormd rond de selectie van de Jonge Duivels. Zo raakte al ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Atletico lonkt naar Club, De Bruyne beslist'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

272
272

Meer sportnieuws