Van Bommel zet Antwerp op scherp na vervelende reis

door
Van Bommel zet Antwerp op scherp na vervelende reis

Zijn eerste horde in de Jupiler Pro League heeft Antwerp alvast goed genomen door met 0-2 te gaan winnen op KV Mechelen, maar zijn eerste horde in de Conference League is de Great Old nog zeker niet over. In de heenwedstrijd tegen FC Drita raakte het op de eigen Bosuil niet verder dan 0-0. Daardoor zal de klus donderdagavond in Kosovo geklaard moeten worden.


Antwerp reisde woensdag alvast af richting de Kosovaarse hoofdstad Pristina, maar van een leien dakje liep die reis niet. Gazet van Antwerpen weet dat het gezelschap pas met twee uur vertraging aankwam, na enkele praktische problemen. Het afgehuurde privévliegtuig bleek met een volle tank niet van de korte startbaan van de luchthaven van Deurne te raken, waardoor er uiteindelijk met een halve tank opgestegen moest worden. Dat zorgde er wel voor dat er nog een tussenlanding gemaakt moest worden in München om bij te tanken en ook dat duurde een hele tijd.

Mark van Bommel wil echter niet klagen en hoopt dat zijn spelers in de moeizame reis een boodschap zullen zien. "We moeten gewoon ervoor zorgen dat we een ronde verder komen. Hoe, dat maakt niet uit", tekende Het Nieuwsblad op zijn persconferentie op. "Het is zoals met de vertraging die we vandaag hadden. We hebben snel moeten eten, maar kort kunnen rusten, nu moeten we alweer trainen. Vervelend, daar moeten we eerlijk in zijn. Maar je moet ermee omgaan en klaar."

WISSELS OF NIET?
Over zijn opstelling wou Van Bommel nog niets prijsgeven. De trainer wijzigde vorig weekend tegen KV Mechelen zijn ploeg op enkele plaatsen ten opzichte van de heenmatch tegen Drita, waarbij onder meer Frey de voorkeur kreeg op Janssen in de spits. Of hij straks weer zal terugkeren naar zijn basiself van een week geleden of dat de spelers die het tegen KVM goed deden zullen blijven staan, wou de Nederlandse coach echter niet zeggen.

LEES OOK: Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Moet Van Bommel zijn elftal weer wijzigen?

Meest recent

Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

7
7
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

35
35
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

81
81
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

296
296
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

65
65
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

321
321
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

98
98
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

164
164
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

130
130
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

17
17
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

117
117
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

318
318
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

131
131
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

575
575
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

184
184
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

203
203
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

233
233
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

133
133
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

353
353
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

208
208
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

271
271
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

378
378
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

261
261
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

451
451
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

191
191

Meer sportnieuws