Van Bommel zet Antwerp op scherp na vervelende reis

door
Van Bommel zet Antwerp op scherp na vervelende reis

Zijn eerste horde in de Jupiler Pro League heeft Antwerp alvast goed genomen door met 0-2 te gaan winnen op KV Mechelen, maar zijn eerste horde in de Conference League is de Great Old nog zeker niet over. In de heenwedstrijd tegen FC Drita raakte het op de eigen Bosuil niet verder dan 0-0. Daardoor zal de klus donderdagavond in Kosovo geklaard moeten worden.


Antwerp reisde woensdag alvast af richting de Kosovaarse hoofdstad Pristina, maar van een leien dakje liep die reis niet. Gazet van Antwerpen weet dat het gezelschap pas met twee uur vertraging aankwam, na enkele praktische problemen. Het afgehuurde privévliegtuig bleek met een volle tank niet van de korte startbaan van de luchthaven van Deurne te raken, waardoor er uiteindelijk met een halve tank opgestegen moest worden. Dat zorgde er wel voor dat er nog een tussenlanding gemaakt moest worden in München om bij te tanken en ook dat duurde een hele tijd.

Mark van Bommel wil echter niet klagen en hoopt dat zijn spelers in de moeizame reis een boodschap zullen zien. "We moeten gewoon ervoor zorgen dat we een ronde verder komen. Hoe, dat maakt niet uit", tekende Het Nieuwsblad op zijn persconferentie op. "Het is zoals met de vertraging die we vandaag hadden. We hebben snel moeten eten, maar kort kunnen rusten, nu moeten we alweer trainen. Vervelend, daar moeten we eerlijk in zijn. Maar je moet ermee omgaan en klaar."

WISSELS OF NIET?
Over zijn opstelling wou Van Bommel nog niets prijsgeven. De trainer wijzigde vorig weekend tegen KV Mechelen zijn ploeg op enkele plaatsen ten opzichte van de heenmatch tegen Drita, waarbij onder meer Frey de voorkeur kreeg op Janssen in de spits. Of hij straks weer zal terugkeren naar zijn basiself van een week geleden of dat de spelers die het tegen KVM goed deden zullen blijven staan, wou de Nederlandse coach echter niet zeggen.

LEES OOK: Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Moet Van Bommel zijn elftal weer wijzigen?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

39
39
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

63
63
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

81
81
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

37
37
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

235
235
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

125
125
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

422
422
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

161
161
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

210
210
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

446
446
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

686
686
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

316
316
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

682
682
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

123
123
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

377
377
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

590
590
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

539
539
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

260
260
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

434
434
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

582
582
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

330
330
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws