Van Bommel zet Antwerp op scherp na vervelende reis

door
Van Bommel zet Antwerp op scherp na vervelende reis

Zijn eerste horde in de Jupiler Pro League heeft Antwerp alvast goed genomen door met 0-2 te gaan winnen op KV Mechelen, maar zijn eerste horde in de Conference League is de Great Old nog zeker niet over. In de heenwedstrijd tegen FC Drita raakte het op de eigen Bosuil niet verder dan 0-0. Daardoor zal de klus donderdagavond in Kosovo geklaard moeten worden.


Antwerp reisde woensdag alvast af richting de Kosovaarse hoofdstad Pristina, maar van een leien dakje liep die reis niet. Gazet van Antwerpen weet dat het gezelschap pas met twee uur vertraging aankwam, na enkele praktische problemen. Het afgehuurde privévliegtuig bleek met een volle tank niet van de korte startbaan van de luchthaven van Deurne te raken, waardoor er uiteindelijk met een halve tank opgestegen moest worden. Dat zorgde er wel voor dat er nog een tussenlanding gemaakt moest worden in München om bij te tanken en ook dat duurde een hele tijd.

Mark van Bommel wil echter niet klagen en hoopt dat zijn spelers in de moeizame reis een boodschap zullen zien. "We moeten gewoon ervoor zorgen dat we een ronde verder komen. Hoe, dat maakt niet uit", tekende Het Nieuwsblad op zijn persconferentie op. "Het is zoals met de vertraging die we vandaag hadden. We hebben snel moeten eten, maar kort kunnen rusten, nu moeten we alweer trainen. Vervelend, daar moeten we eerlijk in zijn. Maar je moet ermee omgaan en klaar."

WISSELS OF NIET?
Over zijn opstelling wou Van Bommel nog niets prijsgeven. De trainer wijzigde vorig weekend tegen KV Mechelen zijn ploeg op enkele plaatsen ten opzichte van de heenmatch tegen Drita, waarbij onder meer Frey de voorkeur kreeg op Janssen in de spits. Of hij straks weer zal terugkeren naar zijn basiself van een week geleden of dat de spelers die het tegen KVM goed deden zullen blijven staan, wou de Nederlandse coach echter niet zeggen.

LEES OOK: Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Moet Van Bommel zijn elftal weer wijzigen?

Meest recent

Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

26
26
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

9
9
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

20
20
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

118
118
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

49
49
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

59
59
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

132
132
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

66
66
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

292
292
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

121
121
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

248
248
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

193
193
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

307
307
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

194
194
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

198
198
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

152
152
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

276
276
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

52
52
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

368
368
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

123
123
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

248
248
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

139
139
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

21
21
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

48
48
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

353
353

Meer sportnieuws