Van Bommel zet Antwerp op scherp na vervelende reis

door
Van Bommel zet Antwerp op scherp na vervelende reis

Zijn eerste horde in de Jupiler Pro League heeft Antwerp alvast goed genomen door met 0-2 te gaan winnen op KV Mechelen, maar zijn eerste horde in de Conference League is de Great Old nog zeker niet over. In de heenwedstrijd tegen FC Drita raakte het op de eigen Bosuil niet verder dan 0-0. Daardoor zal de klus donderdagavond in Kosovo geklaard moeten worden.


Antwerp reisde woensdag alvast af richting de Kosovaarse hoofdstad Pristina, maar van een leien dakje liep die reis niet. Gazet van Antwerpen weet dat het gezelschap pas met twee uur vertraging aankwam, na enkele praktische problemen. Het afgehuurde privévliegtuig bleek met een volle tank niet van de korte startbaan van de luchthaven van Deurne te raken, waardoor er uiteindelijk met een halve tank opgestegen moest worden. Dat zorgde er wel voor dat er nog een tussenlanding gemaakt moest worden in München om bij te tanken en ook dat duurde een hele tijd.

Mark van Bommel wil echter niet klagen en hoopt dat zijn spelers in de moeizame reis een boodschap zullen zien. "We moeten gewoon ervoor zorgen dat we een ronde verder komen. Hoe, dat maakt niet uit", tekende Het Nieuwsblad op zijn persconferentie op. "Het is zoals met de vertraging die we vandaag hadden. We hebben snel moeten eten, maar kort kunnen rusten, nu moeten we alweer trainen. Vervelend, daar moeten we eerlijk in zijn. Maar je moet ermee omgaan en klaar."

WISSELS OF NIET?
Over zijn opstelling wou Van Bommel nog niets prijsgeven. De trainer wijzigde vorig weekend tegen KV Mechelen zijn ploeg op enkele plaatsen ten opzichte van de heenmatch tegen Drita, waarbij onder meer Frey de voorkeur kreeg op Janssen in de spits. Of hij straks weer zal terugkeren naar zijn basiself van een week geleden of dat de spelers die het tegen KVM goed deden zullen blijven staan, wou de Nederlandse coach echter niet zeggen.

LEES OOK: Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

Moet Van Bommel zijn elftal weer wijzigen?

Meest recent

De Mil moet puzzelen: AA Gent mist twee sterkhouders

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

24
24
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

95
95
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

430
430
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

143
143
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

115
115
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

291
291
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

43
43
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

236
236
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

86
86
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

278
278
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

97
97
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

539
539
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

44
44
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

90
90
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

186
186
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

698
698
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

273
273
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

103
103
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

369
369
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

293
293
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1489
1489
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

564
564
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

157
157
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

645
645
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

352
352

Meer sportnieuws