PSV legt Belgische 'doelman van de toekomst' langer vast

door
PSV legt Belgische 'doelman van de toekomst' langer vast

Bij PSV krijgen na een periode van droogte weer alsmaar meer Belgen hun kans bij het eerste elftal. Het voorbije anderhalf jaar brak Yorbe Vertessen al helemaal door en er staan nog een aantal jonge landgenoten op de deur van de A-ploeg te kloppen. Zo maakten aanvallers Johan Bakayoko (19) en Ismael Saibari (21) de overstap naar de A-kern deze zomer en zit er ook nog een jonge doelman aan te komen.


Een tijdje geleden raakte bekend dat Maxime Delanghe PSV mag verlaten en dat heeft voor een groot deel ook te maken met de ontwikkeling van Kjell Peersman. De 18-jarige jeugdinternational is de zoon van oud-doelman Tristan Peersman, die nog voor Beveren en Anderlecht uitkwam en ook vier keer Rode Duivel was in het begin van deze eeuw. Ook hij sluit deze zomer aan bij de A-kern.

Voorlopig zal Peersman nog fungeren als vierde doelman, maar het is wel de bedoeling dat hij daarnaast ook de nummer één van Jong PSV wordt. Ze geloven in Eindhoven dus duidelijk in onze jonge landgenoot en dat geloof wordt nu ook uitgesproken met een contractverlenging. Peersman mocht een nieuwe overeenkomst tot 2026 tekenen.

DOELMAN VAN DE TOEKOMST
"PSV ziet in Peersman doelman voor de toekomst", titelt de club zelf en dat wil onze landgenoot ook waarmaken. "Dit is een mooie beloning voor het harde werken, maar dit is pas stap één. Het ultieme doel is eerste keeper worden van PSV 1 en prijzen pakken", verklaart het jonge talent, dat al sinds 2014 in de jeugd van PSV speelt.


LEES OOK: Fraaie comeback Lammens en United, PSV dendert voort

Zal hij helemaal doorbreken bij PSV?

Meest recent

Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

99
99
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

233
233
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

162
162
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

84
84
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

210
210
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

187
187
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

761
761
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

305
305
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

232
232
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

105
105
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

228
228
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

197
197
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

160
160
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

142
142
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

382
382
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

367
367
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

610
610
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

247
247
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

307
307
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

263
263
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

164
164
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

144
144
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

424
424
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

502
502

Meer sportnieuws