PSV legt Belgische 'doelman van de toekomst' langer vast

door
PSV legt Belgische 'doelman van de toekomst' langer vast

Bij PSV krijgen na een periode van droogte weer alsmaar meer Belgen hun kans bij het eerste elftal. Het voorbije anderhalf jaar brak Yorbe Vertessen al helemaal door en er staan nog een aantal jonge landgenoten op de deur van de A-ploeg te kloppen. Zo maakten aanvallers Johan Bakayoko (19) en Ismael Saibari (21) de overstap naar de A-kern deze zomer en zit er ook nog een jonge doelman aan te komen.


Een tijdje geleden raakte bekend dat Maxime Delanghe PSV mag verlaten en dat heeft voor een groot deel ook te maken met de ontwikkeling van Kjell Peersman. De 18-jarige jeugdinternational is de zoon van oud-doelman Tristan Peersman, die nog voor Beveren en Anderlecht uitkwam en ook vier keer Rode Duivel was in het begin van deze eeuw. Ook hij sluit deze zomer aan bij de A-kern.

Voorlopig zal Peersman nog fungeren als vierde doelman, maar het is wel de bedoeling dat hij daarnaast ook de nummer één van Jong PSV wordt. Ze geloven in Eindhoven dus duidelijk in onze jonge landgenoot en dat geloof wordt nu ook uitgesproken met een contractverlenging. Peersman mocht een nieuwe overeenkomst tot 2026 tekenen.

DOELMAN VAN DE TOEKOMST
"PSV ziet in Peersman doelman voor de toekomst", titelt de club zelf en dat wil onze landgenoot ook waarmaken. "Dit is een mooie beloning voor het harde werken, maar dit is pas stap één. Het ultieme doel is eerste keeper worden van PSV 1 en prijzen pakken", verklaart het jonge talent, dat al sinds 2014 in de jeugd van PSV speelt.


LEES OOK: Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Zal hij helemaal doorbreken bij PSV?

Meest recent

Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

4
4
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

11
11
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

64
64
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

149
149
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

129
129
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

22
22
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

131
131
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

186
186
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

225
225
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

136
136
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

46
46
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

97
97
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

251
251
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

57
57
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

92
92
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

37
37
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

69
69
‘Zware concurrentie Club: drietal voor kruispunt’

Club Brugge moet komende zomer rekening houden met een leegloop. Niet enkel staat verschillende ...

293
293
‘Nieuwe wet na racismerel Vini: UEFA grijpt drastisch in’

De racismerel tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. In de heenmatch van de ...

98
98
OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

RSC Anderlecht kwam op achterstand tegen OHL, maar in het Lotto Park zette Paars-Wit de situatie nog ...

283
283
Taravel enthousiast: "Dat belooft veel goeds"

Jérémy Taravel laat RSC Anderlecht weer voetballen. Paars-Wit probeert weer het spel ...

254
254
Kompany raast door: nieuw record weldra verbroken

Vincent Kompany kan zijn derde prijs als coach van Bayern München al ruiken. Zijn team won met ...

201
201
'Enorme spanning in Anderlecht omtrent Hazard'

RSC Anderlecht heeft onder Jérémy Taravel de smaak weer te pakken. Ze wonnen met 5-1 ...

525
525
'Sterkhouder Westerlo bekoort: toptransfer in de maak'

Bij KVC Westerlo zullen ze ook in januari de nodige uitgaande transfers willen doen om de cijfers ...

75
75

Meer sportnieuws