Club Brugge en Standard leggen grote talenten langer vast

125 stemmen
Club Brugge en Standard leggen grote talenten langer vast

De Belgische topclubs zetten alsmaar meer in op de ontwikkeling van hun eigen jeugd en krijgen op dat vlak dit seizoen een enorme boost, met de intrede van vier beloftenteams in 1B en een aantal anderen in eerste en tweede nationale. Daardoor zullen een pak jonge Belgen sneller ervaring kunnen verzamelen in het mannenvoetbal en hopelijk kunnen zij daardoor ook makkelijker de stap naar de A-kern zetten.


Bij Club Brugge mochten daarvoor in de voorbereiding al een aantal beloften proeven van het eerste elftal. Zo had Carl Hoefkens in de eerste oefenwedstrijd tegen Thes Sport een basisplaats in petto voor de 17-jarige Chemsdine Talbi en die wist zich met een assist meteen ook in de kijker te spelen. Bij Club geloven ze in het potentieel van de jeugdinternational en die kreeg daarom een nieuw contract.

Talbi ligt daardoor voortaan vast tot 2025. De offensieve middenvelder maakte enkele maanden geleden deel uit van de Belgische selectie op het EK U17 en mag komend seizoen met Club NXT aan de slag in 1B. Het lijkt erop dat hij een belangrijke rol zal gaan spelen in het elftal van Nicky Hayen.

STANDARD SLAAT OOK TOE
Ook bij Standard hebben ze één van hun grootste talenten weten vast te leggen. Verdediger Lucas Noubi tekende immers bij tot 2025. De 17-jarige is eveneens een vaste waarde bij de Belgische nationale jeugdelftallen en kwam zelfs al drie keer in actie voor de A-ploeg van de Rouches. Vrijdag mocht hij tegen AA Gent nog vroeg invallen na de rode kaart voor Calut, al werd hij in de slotfase vervolgens ook weer naar de kant gehaald.


LEES OOK: Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Zal Talbi ook doorbreken bij Club Brugge?

Meest recent

Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

121
121
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

218
218
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

133
133
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

233
233
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

393
393
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

435
435
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

192
192
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

74
74
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

210
210
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

275
275
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

129
129
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

369
369
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

143
143
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

222
222
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

617
617
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

114
114
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

308
308
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

201
201
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

165
165
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

125
125
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

200
200
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

497
497
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

95
95
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

510
510

Meer sportnieuws