Club Brugge en Standard leggen grote talenten langer vast

125 stemmen
Club Brugge en Standard leggen grote talenten langer vast

De Belgische topclubs zetten alsmaar meer in op de ontwikkeling van hun eigen jeugd en krijgen op dat vlak dit seizoen een enorme boost, met de intrede van vier beloftenteams in 1B en een aantal anderen in eerste en tweede nationale. Daardoor zullen een pak jonge Belgen sneller ervaring kunnen verzamelen in het mannenvoetbal en hopelijk kunnen zij daardoor ook makkelijker de stap naar de A-kern zetten.


Bij Club Brugge mochten daarvoor in de voorbereiding al een aantal beloften proeven van het eerste elftal. Zo had Carl Hoefkens in de eerste oefenwedstrijd tegen Thes Sport een basisplaats in petto voor de 17-jarige Chemsdine Talbi en die wist zich met een assist meteen ook in de kijker te spelen. Bij Club geloven ze in het potentieel van de jeugdinternational en die kreeg daarom een nieuw contract.

Talbi ligt daardoor voortaan vast tot 2025. De offensieve middenvelder maakte enkele maanden geleden deel uit van de Belgische selectie op het EK U17 en mag komend seizoen met Club NXT aan de slag in 1B. Het lijkt erop dat hij een belangrijke rol zal gaan spelen in het elftal van Nicky Hayen.

STANDARD SLAAT OOK TOE
Ook bij Standard hebben ze één van hun grootste talenten weten vast te leggen. Verdediger Lucas Noubi tekende immers bij tot 2025. De 17-jarige is eveneens een vaste waarde bij de Belgische nationale jeugdelftallen en kwam zelfs al drie keer in actie voor de A-ploeg van de Rouches. Vrijdag mocht hij tegen AA Gent nog vroeg invallen na de rode kaart voor Calut, al werd hij in de slotfase vervolgens ook weer naar de kant gehaald.


LEES OOK: 'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Zal Talbi ook doorbreken bij Club Brugge?

Meest recent

Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

262
262
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

38
38
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

101
101
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

14
14
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

17
17
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

96
96
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

102
102
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

14
14
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

348
348
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

141
141
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

32
32
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

34
34
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

25
25
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

91
91
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

207
207
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

493
493
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

65
65
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

321
321
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

76
76
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

239
239
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

703
703
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

401
401
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

456
456
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

645
645
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

286
286

Meer sportnieuws