'Frey kan Antwerp verlaten met pikante transfer'

door
'Frey kan Antwerp verlaten met pikante transfer'

Vorig seizoen ontpopte Michael Frey zich nog tot prijsschutter van Antwerp. Hij vond in de Jupiler Pro League maar liefst 24 keer de weg naar de netten en daarmee eindigde hij uiteindelijk op de tweede plaats in de topschutterslijst, met twee doelpunten minder dan Deniz Undav. Ondanks dat beresterke seizoen moet de Zwitser nu echter voor zijn plaats vrezen.


Antwerp investeerde in de zomer namelijk zwaar in de komst van Vincent Janssen en de Oranje-international is een gelijkaardig type als Frey. Complementair lijken de twee dus niet te zijn en dus zal Mark van Bommel een keuze moeten maken. Janssen mocht vorige week starten in de heenmatch tegen Drita, terwijl Frey zijn kans kreeg op zondag tegen KV Mechelen. Met twee goals kroonde hij zich prompt tot matchwinnaar.

Maar het zou desondanks nog steeds kunnen dat de 28-jarige in de komende maand de Bosuil zal verlaten. Volgens MSV Foot heeft Galatasaray namelijk al geïnformeerd naar Frey. Dat zou een pikante transfer zijn, want van 2018 tot 2021 stond Frey nog onder contract bij erfvijand Fenerbahçe. Hij kon er zich echter niet doorzetten en werd na één ontgoochelend seizoen verhuurd aan FC Nürnberg en Waasland-Beveren.

BOTER BIJ DE VIS
Antwerp zal Frey wellicht wel niet zomaar laten vertrekken, want de Great Old mikt dit seizoen op de prijzen en met ook nog Europees voetbal zal Van Bommel een ruime kern nodig hebben. Als Frey zou vertrekken, zal Antwerp echter nog een extra spits moeten zoeken ter ondersteuning van Janssen, want dan zou enkel nog de jonge Emegha overblijven. Er zal dus voldoende geld op tafel moeten komen om hen te overtuigen.


LEES OOK: ‘Napoli genadeloos voor Noa Lang: topper op komst'

Moet Antwerp Frey bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

10
10
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

81
81
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

37
37
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

57
57
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

818
818
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

45
45
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

56
56
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

331
331
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

182
182
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

105
105
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

121
121
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

117
117
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

30
30
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

929
929
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

114
114
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

55
55
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

339
339
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

794
794
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

121
121
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

80
80
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

408
408
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

619
619
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

270
270
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

719
719
Stijnen zet puntjes op de i omtrent Nainggolan-soap

Er was de afgelopen dagen heel veel te doen over Radja Nainggolan. Patro Eisden wil hem dolgraag ...

100
100

Meer sportnieuws