'Frey kan Antwerp verlaten met pikante transfer'

door
'Frey kan Antwerp verlaten met pikante transfer'

Vorig seizoen ontpopte Michael Frey zich nog tot prijsschutter van Antwerp. Hij vond in de Jupiler Pro League maar liefst 24 keer de weg naar de netten en daarmee eindigde hij uiteindelijk op de tweede plaats in de topschutterslijst, met twee doelpunten minder dan Deniz Undav. Ondanks dat beresterke seizoen moet de Zwitser nu echter voor zijn plaats vrezen.


Antwerp investeerde in de zomer namelijk zwaar in de komst van Vincent Janssen en de Oranje-international is een gelijkaardig type als Frey. Complementair lijken de twee dus niet te zijn en dus zal Mark van Bommel een keuze moeten maken. Janssen mocht vorige week starten in de heenmatch tegen Drita, terwijl Frey zijn kans kreeg op zondag tegen KV Mechelen. Met twee goals kroonde hij zich prompt tot matchwinnaar.

Maar het zou desondanks nog steeds kunnen dat de 28-jarige in de komende maand de Bosuil zal verlaten. Volgens MSV Foot heeft Galatasaray namelijk al geïnformeerd naar Frey. Dat zou een pikante transfer zijn, want van 2018 tot 2021 stond Frey nog onder contract bij erfvijand Fenerbahçe. Hij kon er zich echter niet doorzetten en werd na één ontgoochelend seizoen verhuurd aan FC Nürnberg en Waasland-Beveren.

BOTER BIJ DE VIS
Antwerp zal Frey wellicht wel niet zomaar laten vertrekken, want de Great Old mikt dit seizoen op de prijzen en met ook nog Europees voetbal zal Van Bommel een ruime kern nodig hebben. Als Frey zou vertrekken, zal Antwerp echter nog een extra spits moeten zoeken ter ondersteuning van Janssen, want dan zou enkel nog de jonge Emegha overblijven. Er zal dus voldoende geld op tafel moeten komen om hen te overtuigen.


LEES OOK: 'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Moet Antwerp Frey bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

5
5
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

71
71
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

60
60
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

287
287
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

208
208
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

67
67
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

23
23
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

119
119
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

23
23
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

527
527
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

156
156
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

109
109
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

52
52
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

242
242
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

324
324
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

91
91
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

191
191
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

559
559
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

127
127
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

80
80
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

251
251
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

426
426
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

220
220
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

73
73
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

276
276

Meer sportnieuws