'Barça plant schokkende verkoop sterkhouder'

door
'Barça plant schokkende verkoop sterkhouder'

FC Barcelona was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het telde al een dikke 100 miljoen euro neer voor de komst van Raphinha en Robert Lewandowski, terwijl het daarnaast ook nog Franck Kessié en Andreas Christensen transfervrij wist binnen te halen. Al die transfers wekten de nodige verbazing gezien de financiële problemen die Barça de voorbije jaren kende en die nog steeds niet van de baan zijn.


De Catalanen worstelen nog steeds om hun loonmassa onder het door La Liga opgelegde plafond te houden en dat betekent dat ze nog steeds spelers moeten verkopen om zich te kunnen versterken. Dat gebeurde tot dusver echter nog niet en dat betekent dat geen van de vier zomeraankopen momenteel ingeschreven kon worden. Een dikke twee weken voor de start van de competitie dringt de tijd stilaan om een oplossing te vinden.

Barça had gehoopt de nodige financiële ruimte te kunnen creëren met een verkoop van Frenkie de Jong, maar de Nederlandse middenvelder heeft geen trek in een transfer naar Manchester United. Daardoor zit men in Camp Nou stilaan met de handen in het haar en dus wordt een drastische oplossing overwogen. Volgens Cadena SER is het plan-B van het bestuur namelijk om Marc-André ter Stegen te verkopen.

DURE VOGEL
De Duitse doelman is één van de grootverdieners in de selectie en zijn salaris zou volgend seizoen alleen maar verder stijgen, waardoor een vertrek Barça heel wat financiële ademruimte zou kunnen bezorgen. Alleen is het de vraag welke club een ferme transfersom op tafel zal leggen voor de 30-jarige en of die zelf wel trek heeft in een transfer. Daarnaast zal Barça dan ook nog een nieuwe doelman moeten vinden, tenzij ze volop het vertrouwen aan jeugdproducten Iñaki Peña (23) en Arnau Tenas (21) zouden geven.

LEES OOK: ‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Zal Barça op tijd een speler kunnen verkopen?

Meest recent

'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

1
1
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

170
170
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

101
101
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

51
51
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

15
15
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

29
29
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

48
48
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

194
194
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

158
158
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

81
81
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

332
332
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

109
109
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

207
207
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

104
104
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

92
92
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

77
77
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

65
65
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

251
251
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

133
133
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

128
128
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

40
40
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

373
373
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

175
175
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

46
46
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

87
87

Meer sportnieuws