'Barça plant schokkende verkoop sterkhouder'

door
'Barça plant schokkende verkoop sterkhouder'

FC Barcelona was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het telde al een dikke 100 miljoen euro neer voor de komst van Raphinha en Robert Lewandowski, terwijl het daarnaast ook nog Franck Kessié en Andreas Christensen transfervrij wist binnen te halen. Al die transfers wekten de nodige verbazing gezien de financiële problemen die Barça de voorbije jaren kende en die nog steeds niet van de baan zijn.


De Catalanen worstelen nog steeds om hun loonmassa onder het door La Liga opgelegde plafond te houden en dat betekent dat ze nog steeds spelers moeten verkopen om zich te kunnen versterken. Dat gebeurde tot dusver echter nog niet en dat betekent dat geen van de vier zomeraankopen momenteel ingeschreven kon worden. Een dikke twee weken voor de start van de competitie dringt de tijd stilaan om een oplossing te vinden.

Barça had gehoopt de nodige financiële ruimte te kunnen creëren met een verkoop van Frenkie de Jong, maar de Nederlandse middenvelder heeft geen trek in een transfer naar Manchester United. Daardoor zit men in Camp Nou stilaan met de handen in het haar en dus wordt een drastische oplossing overwogen. Volgens Cadena SER is het plan-B van het bestuur namelijk om Marc-André ter Stegen te verkopen.

DURE VOGEL
De Duitse doelman is één van de grootverdieners in de selectie en zijn salaris zou volgend seizoen alleen maar verder stijgen, waardoor een vertrek Barça heel wat financiële ademruimte zou kunnen bezorgen. Alleen is het de vraag welke club een ferme transfersom op tafel zal leggen voor de 30-jarige en of die zelf wel trek heeft in een transfer. Daarnaast zal Barça dan ook nog een nieuwe doelman moeten vinden, tenzij ze volop het vertrouwen aan jeugdproducten Iñaki Peña (23) en Arnau Tenas (21) zouden geven.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

Zal Barça op tijd een speler kunnen verkopen?

Meest recent

Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

1
1
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

5
5
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

24
24
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

34
34
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

71
71
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

101
101
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

31
31
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

57
57
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

36
36
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

28
28
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

83
83
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

283
283
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

224
224
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

171
171
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

40
40
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

168
168
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

91
91
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

68
68
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

363
363
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

65
65
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

122
122
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

52
52
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

153
153
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

146
146
Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

93
93

Meer sportnieuws