'Vandeputte (ex-AA Gent) naar City Football Group'

door
'Vandeputte (ex-AA Gent) naar City Football Group'

Bij AA Gent lijken ze dezer dagen zinnens om hun jeugd weer meer kansen te geven, maar de voorbije jaren was het voor jonge spelers niet evident om door te breken bij de Buffalo's. Vraag maar aan Hannes Van der Brugge en andere Benito Ramans. Ook Jari Vandeputte slaagde er niet in om zich door te zetten, maar de gewezen jeugdinternational wist wel nog een carrière uit te bouwen.


De offensieve middenvelder speelde in het seizoen 2013/14 zeven wedstrijden in de Gentse hoofdmacht, maar verdween daarna uit beeld. Hij werd nog verhuurd aan Roeselare en FC Eindhoven, maar vertrok in 2017 definitief naar Italië. Daar was hij de voorbije vijf jaar actief in de Serie B en Serie C. Na passages bij Viterbese en Vicenza werd hij vorig seizoen door die laatste club verhuurd aan Catanzaro.

Daar kende de inmiddels 26-jarige offensieve middenvelder een boerenjaar met zeven goals en zeventien assists in 38 competitiewedstrijden. Die prestaties kunnen hem nu een fraaie transfer opleveren, want volgens Di Marzio drukt Palermo door voor zijn komst. De Siciliaanse club ging failliet in 2019, maar zette vanuit vierde klasse een opmars in. Volgend seizoen mogen ze zo weer uitkomen in de Serie B.

CITY FOOTBALL GROUP
Met een transfer zouden voor Vandeputte ook andere deuren weer open kunnen gaan, want de Italianen maken sinds deze zomer deel uit van de City Football Group. Daartoe behoort ook nog onder meer Lommel SK. Vandeputte kan in Palermo ook in fraaie voetsporen treden, want in het begin van deze eeuw kwamen onder meer Luca Toni, Edinson Cavani en Paulo Dybala nog uit voor de club.

Zou dat een mooie transfer zijn voor hem?

Meest recent

Bosz haalt snoeihard uit na ontslag Heitinga

John Heitinga werd ontslagen bij Ajax. Peter Bosz is trainer van grote rivaal PSV en werkte in het ...

1
1
'Miljoenenbom bij Anderlecht: transferwaanzin voor topspits'

Anderlecht voelt een miljoenenbom tikken onder zijn winterplan: een 17-jarige linksbuiten uit Polen ...

202
202
Union SG aan zet: breekt het eindelijk de vloek?

Union SG speelde een goede partij tegen Atlético Madrid, maar de Spanjaarden waren veel ...

9
9
Wils zijn vel nog niet 'gered': "Dat moéten we halen"

Héél Antwerp haalde opgelucht adem na de 3-1-zege tegen La Louvière. Stef Wils ...

39
39
Guardiola maakt mijlpaal compleet: Belg krijgt lof

Pep Guardiola staat tegen Liverpool voor de 1.000ste keer als coach naast de zijlijn. Waanzinnig ...

48
48
‘Clement in paniek: schokkend signaal uit Ajax’

Ajax zwalpt opnieuw en laat de naam van Philippe Clement vallen — maar zónder echte ...

84
84
AA Gent slaat bal mis en laat twee kansen zélf onbenut

AA Gent haalt voorlopig hetzelfde niveau als vorig seizoen. Soms goed, maar ook soms echt matig. De ...

63
63
Hasi breekt zich het hoofd: drie wissels op komst?

RSC Anderlecht staat voor een zeer belangrijk duel tegen Club Brugge. Besnik Hasi heeft weinig ...

111
111
Genk vindt juiste recept: twee geniale ingevingen van Fink

KRC Genk won met 3-4 op het veld van Sporting Braga. Van een smeulend crisissfeertje is niets meer ...

118
118
STVV geniet van 'De Magiër': weldra een toptransfer?

STVV is dé revelatie van dit seizoen in de Jupiler Pro League. Ze spelen goed voetbal en ...

48
48
Zetterberg en Borkelmans eens over één ding: "Als dat gebeurt..."

RSC Anderlecht – Club Brugge blijft ook anno 2025 de grootste match in België. Paars-Wit ...

285
285
Belgisch talent weg bij PSV? "Dan bekijken we de opties"

Met Johan Bakayoko liet PSV afgelopen zomer zijn Belgische goudhaantje vertrekken, maar er staan nog ...

40
40
Trainerswissel bij Antwerp? Janssen spreekt klare taal

De Bosuil slaakte zaterdagavond een collectieve zucht van opluchting, want eindelijk slaagde Antwerp ...

129
129
Scorende Saelemaekers baalt, pijnlijke avond Pocognoli

Het is zaterdag geen fijne avond geworden voor de Belgen die aan de slag waren in de grote ...

59
59
Rode kaart helpt Antwerp eindelijk aan broodnodige zege

Antwerp is er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. Voor de eerste keer sinds ...

69
69
Gooit Mika Godts zijn eigen ruiten in bij Rode Duivels?

De voorbije dagen werden de selecties bekend gemaakt van de Rode Duivels en Jonge Duivels. ...

187
187
Kortrijk loopt in op Beveren, Club NXT verliest wéér

Zaterdagavond werden in de Challenger Pro League nog drie wedstrijden afgewerkt. KV Kortrijk is erin ...

112
112
Harde woorden bij Westerlo: "Dringend voor de spiegel staan"

Het draait de laatste weken plots vierkant bij Westerlo. Het sneuvelde in de beker meteen tegen ...

51
51
'Fabregas hoopt op transferbom bij Club Brugge'

Bij Club Brugge lieten ze vorige zomer al een pak sterkhouders vertrekken, maar ook in de komende ...

408
408
Hoogspanning op Bosuil: fans halen keihard uit naar bestuur

Antwerp zakte de voorbije weken weg in een diepe crisis. Het staat momenteel zelfs pas voorlaatste ...

154
154
Deschacht trekt conclusie: "Die spelers mist Anderlecht"

Zondag is het in de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de klassieker tussen Club Brugge en ...

118
118
Ultieme gelijkmaker verpest glansrol voor Trossard

Arsenal heeft zaterdag voor de derde keer dit seizoen punten laten liggen in de Premier League. Het ...

25
25
Charleroi herpakt zich en duwt Westerlo dieper in moeras

Charleroi heeft zich weer herpakt na de nederlaag in de Waalse derby. De Zebra's haalden het met 2-0 ...

11
11
Garcia onverbiddelijk: einde verhaal voor Rode Duivel

Rudi Garcia houdt van stabiliteit in zijn selectie. Ondanks de vele geblesseerden bij de Rode ...

351
351
Hayen speelt open kaart: sterkhouder out bij Club Brugge?

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de fraaie stunt tegen FC Barcelona, want zondag ...

747
747

Meer sportnieuws