'Na njet Dessers shopt Cremonese bij Club Brugge'

door
'Na njet Dessers shopt Cremonese bij Club Brugge'

Club Brugge is nog zeer druk bezig op de transfermarkt, want de landskampioen zoekt op enkele posities nog versterking en lijkt ook van een aantal stevige namen nog afscheid te gaan nemen. Zo is de transfer van Charles De Ketelaere naar AC Milan nog steeds niet helemaal van de baan en gaan er ook rond Noa Lang en Ruud Vormer de nodige geruchten. In hun schaduw is een andere speler al bijna weg.


Volgens Het Laatste Nieuws staat David Okereke immers op het punt om Club Brugge definitief te verlaten. De Nigeriaanse spits keerde deze zomer terug na een degelijk jaar op uitleenbasis bij Venezia, maar kon zich ook niet in de gunst van Carl Hoefkens spelen. Noch in de Supercup, noch tegen Genk haalde hij het wedstrijdblad.

Okereke zou nu terugkeren naar Italië, want Cremonese zou op het punt staan om hem over te nemen. Voor Club Brugge is dat goed nieuws, want het kan bij het ingaan van zijn laatste contractjaar nog een deeltje recupereren van de 8 miljoen euro die het in 2019 voor Okereke op tafel legde. De 24-jarige was daarmee destijds de recordaankoop van Club.

DESSERS
Cremonese heeft zo zijn nieuwe spits gevonden, nadat de promovendus in de Serie A eerder al bij KRC Genk kwam aankloppen voor Cyriel Dessers. Dat bod werd toen afgewezen, waarop ze dus naar Brugge overgeschakeld lijken te zijn. Okereke krijgt zo een nieuwe kans in de Serie A, nadat hij vorig seizoen wel zeven keer scoorde maar Venezia daarmee niet voor degradatie kon behoeden.

LEES OOK: Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Had Club Brugge hem dit seizoen nog een kans moeten geven?

Meest recent

Euvrard laat koppen rollen: Standard dumpt kwartet

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

10
10
AA Gent slikt bittere pil: zware blessure toptalent

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

29
29
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

154
154
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

150
150
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

95
95
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

377
377
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

211
211
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

143
143
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

125
125
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

183
183
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

60
60
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

597
597
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

50
50
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

68
68
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

104
104
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

396
396
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

59
59
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

146
146
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

104
104
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

169
169
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

354
354
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

361
361
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

269
269
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

121
121

Meer sportnieuws