'Tissoudali vangt fortuin bij nieuwe club'

door
'Tissoudali vangt fortuin bij nieuwe club'

Tarik Tissoudali was afgelopen vrijdag met een nieuw doelpunt weer belangrijk voor AA Gent bij Standard. Ook vorig seizoen was de Marokkaan één van de steunpilaren bij de Buffalo's. Die goede prestaties wil Tissoudali nu verzilverd zien worden, anders dringt een vertrek naar een lucratiever oord zich op.


De onderhandelingen tussen Tissoudali en AA Gent verlopen moeizaam en er werd nog geen overeenstemming bereikt. Het huidige contract van de Amsterdammer loopt aan het einde van dit seizoen af. Ondertussen houden veel clubs de situatie van Tissoudali in de gaten. Een Zwitserse club en Valencia hebben al interesse getoond, maar de vinnige spits zou wel eens voor een lucratieve bestemming kunnen kiezen.

Indien Gent nog iets aan de aanvaller wil verdienen, zal het deze zomer dus moeten meewerken aan een vertrek. Qatarese media als Al-Douri en Al-Kass beweren dat Tissoudali op het punt staat een contract te tekenen bij een onbekende Qatarese club. Tissoudali zou er een gigantisch salaris kunnen opstrijken. Dat klinkt aanlokkelijk voor de 29-jarige spits die zo nog alles uit zijn beste jaren kan halen.

AL-RAYYAN

Het is ondertussen ook duidelijk welke Qatarese club op de diensten aast van Tissoudali. Het Nieuwsblad weet dat het om Al-Rayyan gaat. Die club zou een fortuin over hebben om Tissoudali aan haar kern toe te voegen. Volgens de genoemde krant kan de Marokkaanse aanvaller er tussen de 2 en 3 miljoen netto gaan verdienen per jaar. Dat is zo'n zes keer keer wat hij nu vangt bij Gent. De speler zou een contract van drie jaar voorgeschoteld krijgen. Gent heeft nog geen officieel bod ontvangen voor Tissoudali, die nog vastligt tot midden 2023.

LEES OOK: Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Moet hij dat doen?

Meest recent

Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

2
2
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

98
98
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

41
41
'Renard slaat stevig toe: Anderlecht frustreert Brugge'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

195
195
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

356
356
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

36
36
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

204
204
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

215
215
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

53
53
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

141
141
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

448
448
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

169
169
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

113
113
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

196
196
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

106
106
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

218
218
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

155
155
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

55
55
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

106
106
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

384
384
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

104
104
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

422
422
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

42
42
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

104
104
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

122
122

Meer sportnieuws