Neymar reageert na 'schwalbe': "Stelletje dat shit schrijft"

door
Neymar reageert na 'schwalbe':

Paris Saint-Germain is volop bezig met de voorbereiding op het komende seizoen. De Parijzenaren speelden tijdens hun Japan Tour een duel tegen Gamba Osaka. Achteraf was het Neymar die over de tongen ging. De Braziliaan liet zich opvallen met een duik bij een penaltyfase.


PSG won gemakkelijk met 2-6. Neymar scoorde twee keer. De andere goals werden gemaakt door Sarabia, Mendes, Messi en Mbappé. Het tweede Parijse doelpunt kwam er vanop de stip. Neymar lokte de penalty zelf uit, maar de manier waarop was niet onbesproken. De Braziliaan ging bijzonder theatraal naar de grond. De ref wees naar de stip. Neymar liet de kans niet onbenut: 0-2.

Op sociale media spaarden fans hun kritiek niet. Op Twitter klinkt het dat het een pure schwalbe was, al waren er hier en daar wel fans die de penalty terecht vonden. Ook in Engeland hielden ze zich niet in. De media haalden de woorden "theatraal" en "beschamend" boven. Neymar had al geen te beste reputatie, en dat zal er niet beter op worden.

NEYMAR REAGEERT

De dribbelaar kon het niet laten om op Twitter te reageren op de heisa. "Een schwalbe? Het is een penalty. Stelletje mensen dat nooit tegen een bal getrapt heeft en alleen maar shit schrijft", klinkt het als reactie op een tweet van het Braziliaanse medium Globo. "Dat ik geen kritiek kan aanvaarden? Vrienden, ik word al bekritiseerd sinds ik 13 was. Ik heb het lange tijd zo gelaten, maar nu reageer ik. Zo’n actie vraagt om reactie", schrijft hij in een andere tweet.

LEES OOK: 'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Was het een schwalbe?

Meest recent

Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

6
6
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

71
71
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

31
31
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

146
146
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

59
59
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

121
121
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

105
105
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

205
205
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

463
463
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

101
101
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

211
211
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

53
53
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

179
179
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

86
86
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

142
142
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

298
298
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

273
273
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

139
139
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

311
311
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

228
228
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

245
245
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

862
862
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

271
271
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

690
690
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

144
144

Meer sportnieuws