'Dortmund richt pijlen verrassende topspits'

door
'Dortmund richt pijlen verrassende topspits'

Borussia Dortmund wil het Bayern München het komende seizoen opnieuw zo lastig mogelijk maken om de Duitse titel te pakken. De Borussen zagen met Erling Haaland wel een sleutelfiguur vertrekken. Sébastian Haller (28) werd binnengehaald als vervanger, maar bij de Ivoriaanse spits werd onlangs een tumor ontdekt op de testikels.


Haller werd voor 31 miljoen euro weggeplukt bij Ajax. In Amsterdam scoorde de aanvaller aan de lopende band. In 65 duels was hij goed voor 47 goals en 16 assists. Fraaie statistieken, waarvan Dortmund hoopt dat hij ze kan evenaren of verbeteren in Duitsland. De traditieclub zal het nu wel een tijdje moeten stellen zonder Haller. Daarom zoekt de club van Rode Duivels Thomas Meunier en Thorgan Hazard naar alternatieven op de transfermarkt. Daarbij zou ze uitgekomen zijn bij een ietwat verrassende naam.

Volgens journalist Ekrem Konur heeft Dortmund Mauro Icardo op zijn lijstje gezet. De Argentijn staat nog tot midden 2024 onder contract bij Paris Saint-Germain, maar daar lijkt hij niet in de bovenste schuif te liggen. Vorig seizoen mocht Icardi - vaak als invaller - 30 keer opdraven voor de Parijzenaren. Hij scoorde daarin slechts 5 goals. Dortmund zou hem een reddingsboei kunnen toewerpen om zijn carrière wat te herlanceren.

INTERNAZIONALE

Icardi bracht een deel van zijn jeugdopleiding door bij FC Barcelona. Bij de U19 trok hij op huurbasis naar UC Sampdoria. De Italiaanse club nam hem niet veel later ook definitief over. Bij Sampdoria toonde Icardi zijn neus voor doelpunten. Hij maakte er 11 goals in 33 duels. Dat was genoeg voor Internazionale om in de zomer van 2013 13 miljoen euro neer te tellen. Bij Inter scoorde hij meer dan vlot. In 219 optredens klokte hij af op 124 eenheden. Hij werd er twee keer topschutter van de Serie A. In 2020 trok hij naar PSG voor 50 miljoen euro.

LEES OOK: 'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

Moet Dortmund hem halen?

Meest recent

‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

2
2
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

19
19
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

10
10
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

133
133
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

41
41
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

60
60
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

232
232
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

117
117
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

152
152
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

48
48
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

70
70
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

361
361
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

158
158
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

823
823
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

151
151
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

85
85
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

264
264
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

92
92
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

429
429
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

249
249
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

74
74
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

246
246
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

62
62
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

199
199
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

143
143

Meer sportnieuws