'Dortmund richt pijlen verrassende topspits'

door
'Dortmund richt pijlen verrassende topspits'

Borussia Dortmund wil het Bayern München het komende seizoen opnieuw zo lastig mogelijk maken om de Duitse titel te pakken. De Borussen zagen met Erling Haaland wel een sleutelfiguur vertrekken. Sébastian Haller (28) werd binnengehaald als vervanger, maar bij de Ivoriaanse spits werd onlangs een tumor ontdekt op de testikels.


Haller werd voor 31 miljoen euro weggeplukt bij Ajax. In Amsterdam scoorde de aanvaller aan de lopende band. In 65 duels was hij goed voor 47 goals en 16 assists. Fraaie statistieken, waarvan Dortmund hoopt dat hij ze kan evenaren of verbeteren in Duitsland. De traditieclub zal het nu wel een tijdje moeten stellen zonder Haller. Daarom zoekt de club van Rode Duivels Thomas Meunier en Thorgan Hazard naar alternatieven op de transfermarkt. Daarbij zou ze uitgekomen zijn bij een ietwat verrassende naam.

Volgens journalist Ekrem Konur heeft Dortmund Mauro Icardo op zijn lijstje gezet. De Argentijn staat nog tot midden 2024 onder contract bij Paris Saint-Germain, maar daar lijkt hij niet in de bovenste schuif te liggen. Vorig seizoen mocht Icardi - vaak als invaller - 30 keer opdraven voor de Parijzenaren. Hij scoorde daarin slechts 5 goals. Dortmund zou hem een reddingsboei kunnen toewerpen om zijn carrière wat te herlanceren.

INTERNAZIONALE

Icardi bracht een deel van zijn jeugdopleiding door bij FC Barcelona. Bij de U19 trok hij op huurbasis naar UC Sampdoria. De Italiaanse club nam hem niet veel later ook definitief over. Bij Sampdoria toonde Icardi zijn neus voor doelpunten. Hij maakte er 11 goals in 33 duels. Dat was genoeg voor Internazionale om in de zomer van 2013 13 miljoen euro neer te tellen. Bij Inter scoorde hij meer dan vlot. In 219 optredens klokte hij af op 124 eenheden. Hij werd er twee keer topschutter van de Serie A. In 2020 trok hij naar PSG voor 50 miljoen euro.

LEES OOK: 'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Moet Dortmund hem halen?

Meest recent

Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

13
13
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

67
67
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

15
15
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

25
25
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

153
153
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

39
39
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

43
43
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14
Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

314
314
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

114
114
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

146
146
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

286
286
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

61
61
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

24
24
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

49
49
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

94
94
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

166
166
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

92
92
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

123
123
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

215
215
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

236
236
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

235
235
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

257
257
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

72
72

Meer sportnieuws