Leicester-voorzitter verbaast met Tielemans-uitspraak

door
Leicester-voorzitter verbaast met Tielemans-uitspraak

Drie maanden geleden was hij een zekere vertrekker. 90 dagen later is Youri Tielemans nog steeds een Leicester-speler. Volgens sommige Britse media waren er zelfs aanbiedingen in de orde van grootte van 35 miljoen naar de Foxes gestuurd, maar tot een overeenkomst kwam het voorlopig nog niet. 

Om de geruchten de kop in te drukken, nam de president het woord. Aiyawatt Srivaddhanaprabha verzekerde effectief dat ze de speler niet blokkeerden. Maar dan moet er wel een aanbod op tafel komen. "Al deze geruchten zijn niets waard", zei hij bij de inhuldiging van een door King Power gefinancieerd veld in Thailand. "Er zijn nog geen voorstellen geweest. De club heeft nog geen concrete aanbiedingen ontvangen." Uitspraken die iets meer dan een maand voor het einde van de transferperiode vragen oproepen. 

De speler van zijn kant laat zich niet afleiden door al deze speculaties. Tielemans blijft professioneel en doet zijn uiterste best in de voorbereiding. De Brusselaar droeg zelfs de aanvoerdersband tijdens de overwinningen tegen Hull en Derby. 

VOORBEELDPROF 
Ongeveer een week geleden verzekerde Brendan Rodgers dat hij zijn nummer acht in deze voorbereidingsperiode met rust zou laten. "Met hem samenwerken is heel prettig, want hij is een bijzondere man", was de coach begonnen. "Op de training is hij erg betrokken. Hij is gelukkig in zijn baan en bij de club. Maar hij heeft nog een contract voor een jaar. Hij moet zich natuurlijk afvragen wat zijn toekomst voor hem en zijn gezin zal zijn. Wat ik weet, is dat zijn toewijding zal niet veranderen. Of hij nu vertrekt of nog vijf jaar blijft, hij zal altijd alles geven", blijft de coach lovend over hem. Afwachten welke Engelse club de nodige centen op tafel legt.

LEES OOK: 'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans moet deze zomer een stap maken in zijn carrière

Meest recent

‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

50
50
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

33
33
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

133
133
Hasi maakt zich geen zorgen: “De club weet dit héél goed”

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

63
63
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

177
177
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

257
257
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

111
111
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

99
99
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

187
187
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

44
44
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

314
314
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

303
303
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

60
60
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

330
330
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

159
159
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

157
157
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

94
94
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

229
229
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

95
95
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

180
180
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1419
1419
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

72
72
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

95
95
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

633
633
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

267
267

Meer sportnieuws