Leicester-voorzitter verbaast met Tielemans-uitspraak

171
Leicester-voorzitter verbaast met Tielemans-uitspraak

Drie maanden geleden was hij een zekere vertrekker. 90 dagen later is Youri Tielemans nog steeds een Leicester-speler. Volgens sommige Britse media waren er zelfs aanbiedingen in de orde van grootte van 35 miljoen naar de Foxes gestuurd, maar tot een overeenkomst kwam het voorlopig nog niet. 

Om de geruchten de kop in te drukken, nam de president het woord. Aiyawatt Srivaddhanaprabha verzekerde effectief dat ze de speler niet blokkeerden. Maar dan moet er wel een aanbod op tafel komen. "Al deze geruchten zijn niets waard", zei hij bij de inhuldiging van een door King Power gefinancieerd veld in Thailand. "Er zijn nog geen voorstellen geweest. De club heeft nog geen concrete aanbiedingen ontvangen." Uitspraken die iets meer dan een maand voor het einde van de transferperiode vragen oproepen. 

De speler van zijn kant laat zich niet afleiden door al deze speculaties. Tielemans blijft professioneel en doet zijn uiterste best in de voorbereiding. De Brusselaar droeg zelfs de aanvoerdersband tijdens de overwinningen tegen Hull en Derby. 

VOORBEELDPROF 
Ongeveer een week geleden verzekerde Brendan Rodgers dat hij zijn nummer acht in deze voorbereidingsperiode met rust zou laten. "Met hem samenwerken is heel prettig, want hij is een bijzondere man", was de coach begonnen. "Op de training is hij erg betrokken. Hij is gelukkig in zijn baan en bij de club. Maar hij heeft nog een contract voor een jaar. Hij moet zich natuurlijk afvragen wat zijn toekomst voor hem en zijn gezin zal zijn. Wat ik weet, is dat zijn toewijding zal niet veranderen. Of hij nu vertrekt of nog vijf jaar blijft, hij zal altijd alles geven", blijft de coach lovend over hem. Afwachten welke Engelse club de nodige centen op tafel legt.

LEES OOK: Lavia staat weer op bij Chelsea: eindelijk weer basis?

Youri Tielemans moet deze zomer een stap maken in zijn carrière

Meest recent

'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

1
1
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

50
50
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

175
175
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

34
34
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

55
55
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

118
118
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

73
73
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

47
47
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

74
74
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

100
100
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

170
170
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

388
388
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

217
217
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

35
35
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

153
153
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

173
173
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

416
416
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

97
97
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

454
454
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

195
195
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

53
53
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

193
193
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

643
643

Meer sportnieuws