‘Ultiem bod op De Ketelaere’

door
‘Ultiem bod op De Ketelaere’

Even leek de stekker uit het dossier te worden getrokken, maar Club Brugge en AC Milan zitten momenteel nog steeds druk rond de tafel om de transfer van Charles De Ketelaere af te ronden. Stilaan lijkt er zelfs eindelijk een doorbraak in de nogal moeizame onderhandelingen in de maak.


Zondag weigerde het 21-jarig goudhaantje te spelen tegen KRC Genk, daags nadien klonk het Blauw-Zwart alsnog een verbeterd bod vanuit San Siro mocht verwachten. Tot dusver gingen de Rossoneri niet verder dan een slordige 32 miljoen, terwijl Club mikt op enkele miljoenen meer. De landskampioen ontving zelfs een nog beter voorstel vanuit Leeds, maar vermits De Ketelaere zelf zijn zinnen gezet heeft op een overstap richting Italië is men in Jan Breydel bereid om mee te werken.

Milan hoopte dat Club de prijs daarom zou doen zakken, maar in Westkapelle verlangt men wel nog altijd boter bij de vis. Daarom lijken Paolo Maldini en co nu dan toch van plan om zelf een tegemoetkoming te doen in een poging het overbrugbare verschil weg te nemen. Het laatste aanbod bedraagt volgens Italiaanse media 35 miljoen inclusief bonussen, plus nog een percentage op een eventuele doorverkoop in de toekomst. Een ultiem voorstel dat naar verluidt wel te nemen of te laten is.

WITTE ROOK
Op die manier komt Milan dicht in de buurt van de vooropgestelde jackpot die Club graag wou vangen voor De Ketelaere. Het ziet er dan ook naar uit dat er wel eens snel witte rook zou kunnen volgen in het aanslepende dossier. Zelf kan Blauw-Zwart dan direct een versnelling hoger schakelen in de zoektocht naar een nieuwe spits, waarbij intussen reeds tal van namen de ronde doen. Bovendien zou er ook rond Noa Lang binnenkort wat in beweging komen. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: 'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

Denkt u dat De Ketelaere nog in actie komt voor Club?

Meest recent

Mazzu haalt keihard uit na afstraffing

OH Leuven had ongetwijeld gehoopt om te kunnen stunten op Anderlecht en zo op zijn minst voorlopig ...

48
48
Kranten zien nieuwe ontdekking bij Anderlecht

Anderlecht lijkt zaterdagavond zijn plaats in de top zes verzekerd te hebben. Het breidde de kloof ...

128
128
RWDM sluit nog opmerkelijke transferdeal met topclub

De wintermercato is in België intussen al bijna een maand gesloten, maar toch valt er nog ...

23
23
Oosting draagt zege op aan 2 spelers en looft matchwinnaar

Antwerp heeft na enkele moeilijke weken zaterdag nog eens de drie punten weten te pakken. Het boekte ...

49
49
Na OHL-knal slaat Anderlecht genadeloos terug in Lotto Park

Na een dreun van jewelste in de openingsfase had het er even alle schijn van dat het opnieuw een ...

116
116
Conte spreekt grote hoop uit voor Lukaku én De Bruyne

Romelu Lukaku zal hopen dat hij zaterdagavond zijn comeback eindelijk helemaal ingezet heeft. De ...

30
30
Antwerp droomt weer van PO1: "Als we drie keer winnen..."

Antwerp was sinds de winterstop weer op de sukkel en moest na een drie op achttien weer angstvallig ...

84
84
Futures halen Club NXT door gehaktmolen, Lierse recht rug

In de Challenger Pro League hebben de Futures van Anderlecht de mini-topper eenvoudig naar hun hand ...

110
110
Vrancken ziet pijnpunt STVV: "Eerste keer dat ik dat zie"

STVV was de voorbije weken amper af te stoppen, maar zaterdag zijn de Kanaries toch nog eens ...

79
79
'Club Brugge laat oog vallen op Senegalese parel'

Club Brugge bleef tijdens de wintermercato verrassend stil, maar komende zomer mogen we weer de ...

133
133
Lukaku kan tranen niet bedwingen: "Ik was dood"

Romelu Lukaku is zaterdag eindelijk nog eens beslissend kunnen zijn voor Napoli. De titelverdediger ...

84
84
Bayern wint bewogen kraker, zuinige zege Man City

Vincent Kompany lijkt met Bayern München stilaan helemaal af te stevenen op een tweede titel op ...

35
35
Antwerp maakt einde aan zegereeks van STVV

De straffe zegereeks van STVV is zaterdagavond geëindigd. De Kanaries hadden de koppositie ...

92
92
Hij is terug! Lukaku schenkt Napoli op valreep de zege

Na zijn maandenlange afwezigheid had Romelu Lukaku het de laatste weken lastig om weer zijn stempel ...

51
51
‘Nieuwe TD schokt Anderlecht: meteen grote opschudding’

Anderlecht zoekt een nieuwe sportieve baas, maar de piste die nu op tafel ligt, zorgt meteen voor ...

185
185
Opstellingen Anderlecht-OHL, hoog bezoek in Lotto Park

RSC Anderlecht werkt zaterdagavond een belangrijke thuiswedstrijd tegen OH Leuven af. Voor de ...

33
33
'Miljoenentransfer Sabbe: Club Brugge hakt knoop door'

Met de goede campagne in de Champions League wisten verschillende spelers van Club Brugge zich in de ...

468
468
Beveren draaft door: parel Brüls brengt titel stap dichter

Het promotieticket mag dan al binnen zijn, de honger bij SK Beveren is nog lang niet gestild. De ...

69
69
Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

41
41
Euvrard eerlijk: Standard uitgeteld voor Play-Off I?

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

127
127
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

152
152
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

106
106
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

77
77
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

347
347
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

95
95

Meer sportnieuws