‘Ultiem bod op De Ketelaere’

door
‘Ultiem bod op De Ketelaere’

Even leek de stekker uit het dossier te worden getrokken, maar Club Brugge en AC Milan zitten momenteel nog steeds druk rond de tafel om de transfer van Charles De Ketelaere af te ronden. Stilaan lijkt er zelfs eindelijk een doorbraak in de nogal moeizame onderhandelingen in de maak.


Zondag weigerde het 21-jarig goudhaantje te spelen tegen KRC Genk, daags nadien klonk het Blauw-Zwart alsnog een verbeterd bod vanuit San Siro mocht verwachten. Tot dusver gingen de Rossoneri niet verder dan een slordige 32 miljoen, terwijl Club mikt op enkele miljoenen meer. De landskampioen ontving zelfs een nog beter voorstel vanuit Leeds, maar vermits De Ketelaere zelf zijn zinnen gezet heeft op een overstap richting Italië is men in Jan Breydel bereid om mee te werken.

Milan hoopte dat Club de prijs daarom zou doen zakken, maar in Westkapelle verlangt men wel nog altijd boter bij de vis. Daarom lijken Paolo Maldini en co nu dan toch van plan om zelf een tegemoetkoming te doen in een poging het overbrugbare verschil weg te nemen. Het laatste aanbod bedraagt volgens Italiaanse media 35 miljoen inclusief bonussen, plus nog een percentage op een eventuele doorverkoop in de toekomst. Een ultiem voorstel dat naar verluidt wel te nemen of te laten is.

WITTE ROOK
Op die manier komt Milan dicht in de buurt van de vooropgestelde jackpot die Club graag wou vangen voor De Ketelaere. Het ziet er dan ook naar uit dat er wel eens snel witte rook zou kunnen volgen in het aanslepende dossier. Zelf kan Blauw-Zwart dan direct een versnelling hoger schakelen in de zoektocht naar een nieuwe spits, waarbij intussen reeds tal van namen de ronde doen. Bovendien zou er ook rond Noa Lang binnenkort wat in beweging komen. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

Denkt u dat De Ketelaere nog in actie komt voor Club?

Meest recent

STVV - Club Brugge: Hayen geeft 'banneling' basisplaats

Club Brugge moet na de nederlaag tegen Royal Antwerp FC vanavond de rug rechten op het veld van ...

75
75
Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Standard heeft een zeer belangrijke zege geboekt op het veld van Cercle Brugge. De Rouches wonnen ...

42
42
Alderweireld over WK van België: "Daar ben ik niet bang voor"

De Rode Duivels spelen op het WK tegen Iran, Nieuw-Zeeland en Egypte. Een héél goede ...

23
23
Rode Duivels kennen WK-schema: dit zijn de data en uren

De Rode Duivels weten sinds vrijdag dat ze op het WK 2026 aan de bak moeten tegen Iran, Egypte en ...

158
158
PSV blijft met volgende zege doorrazen in Eredivisie

Wie stopt PSV in de Eredivisie? De Eindhovenaren zijn bezig aan een straf seizoen, zowel in ...

15
15
Lierse blijft imponeren en zet indrukwekkende remonte voort

Lierse SK heeft zaterdag een derde opeenvolgende overwinning geboekt. In eigen huis klopten de ...

15
15
Standard knalt PO1 binnen ondanks late Brugse stormprik

Standard heeft op het veld van Cercle Brugge een knappe en bijzonder efficiënte zege geboekt. ...

60
60
Manchester City gooit titelstrijd weer helemaal open

In de Premier League hoopte Manchester City om 16u te profiteren van de nederlaag van Arsenal. Ze ...

20
20
Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

In de Bundesliga stond er om 15u30 de topper tussen VfB Stuttgart en Bayern München op het ...

52
52
Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

36
36
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

110
110
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

58
58
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

180
180
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

193
193
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

76
76
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

111
111
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

114
114
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

87
87
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

204
204
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

176
176
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

266
266
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

436
436
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

147
147
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

254
254
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

213
213

Meer sportnieuws