‘Nu of nooit: Club Brugge kan cashen’

701
‘Nu of nooit: Club Brugge kan cashen’

Vincent Mannaert spreekt tegenwoordig een aardig woordje Italiaans. Niet alleen onderhandelt de CEO van Club Brugge volop met AC Milan over Charles De Ketelaere, ook een andere spits van Blauw-Zwart lijkt op weg naar de Serie A. David Okereke blijkt daar goed in de markt te liggen.


Eerder werden al diverse Italiaanse ploegen gelinkt aan de 24-jarige Nigeriaan, door Club daar drie jaar geleden nog voor een slordige acht miljoen weggeplukt bij Spezia. Dat hoge prijskaartje wist Okereke echter nooit echt te rechtvaardigen in Jan Breydel. Vorig seizoen werd de voormalige recordaankoop daarom reeds bij Venezia gestald, waar hij goed was voor zeven doelpunten in 33 optredens. Prestaties die volgens lokale media nu ook de aandacht van Cremonese hebben gewekt.

De neo-eersteklasser beschouwt Okereke, die een definitieve terugkeer naar Italië zelf uiteraard wel ziet zitten, als de ideale spits om zich straks te handhaven op het hoogste niveau. Naar verluidt zou men in Lombardije, waar er volgens dezelfde bronnen een langdurig contract voor hem klaarligt, alvast vertrouwen hebben in een goede afloop van het dossier. Club heeft er alleszins baat bij om mee te werken, want de huidige verbintenis van Okereke in Jan Breydel loopt binnen een jaar af.

NU OF NOOIT
Indien de landskampioen een deel van haar investering wil recupereren moet het deze zomer dus zien te cashen op de spits, die in 71 wedstrijden voor Blauw-Zwart 15 keer raak trof. Door zijn gegeerd profiel mag men in Westkapelle wel hopen om nog een aardige som te vangen, al staat Cremonese er niet voor bekend diep in de buidel te tasten. Het huidige plafond voor één speler bedraagt er momenteel net geen vier miljoen, al zou het de promovendus wel menens zijn om Okereke te strikken.

LEES OOK: Kevin De Bruyne maakt furore als invaller bij Napoli

Hoeveel is Okereke volgens u waard?

Meest recent

Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

9
9
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

42
42
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

59
59
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

26
26
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

107
107
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

114
114
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

56
56
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

49
49
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

19
19
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

81
81
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

203
203
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

161
161
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

359
359
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

312
312
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

127
127
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

135
135
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

234
234
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

200
200
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

269
269
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

329
329
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

228
228
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

232
232
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

114
114
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

104
104
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

262
262

Meer sportnieuws