‘Nu of nooit: Club Brugge kan cashen’

door
‘Nu of nooit: Club Brugge kan cashen’

Vincent Mannaert spreekt tegenwoordig een aardig woordje Italiaans. Niet alleen onderhandelt de CEO van Club Brugge volop met AC Milan over Charles De Ketelaere, ook een andere spits van Blauw-Zwart lijkt op weg naar de Serie A. David Okereke blijkt daar goed in de markt te liggen.


Eerder werden al diverse Italiaanse ploegen gelinkt aan de 24-jarige Nigeriaan, door Club daar drie jaar geleden nog voor een slordige acht miljoen weggeplukt bij Spezia. Dat hoge prijskaartje wist Okereke echter nooit echt te rechtvaardigen in Jan Breydel. Vorig seizoen werd de voormalige recordaankoop daarom reeds bij Venezia gestald, waar hij goed was voor zeven doelpunten in 33 optredens. Prestaties die volgens lokale media nu ook de aandacht van Cremonese hebben gewekt.

De neo-eersteklasser beschouwt Okereke, die een definitieve terugkeer naar Italië zelf uiteraard wel ziet zitten, als de ideale spits om zich straks te handhaven op het hoogste niveau. Naar verluidt zou men in Lombardije, waar er volgens dezelfde bronnen een langdurig contract voor hem klaarligt, alvast vertrouwen hebben in een goede afloop van het dossier. Club heeft er alleszins baat bij om mee te werken, want de huidige verbintenis van Okereke in Jan Breydel loopt binnen een jaar af.

NU OF NOOIT
Indien de landskampioen een deel van haar investering wil recupereren moet het deze zomer dus zien te cashen op de spits, die in 71 wedstrijden voor Blauw-Zwart 15 keer raak trof. Door zijn gegeerd profiel mag men in Westkapelle wel hopen om nog een aardige som te vangen, al staat Cremonese er niet voor bekend diep in de buidel te tasten. Het huidige plafond voor één speler bedraagt er momenteel net geen vier miljoen, al zou het de promovendus wel menens zijn om Okereke te strikken.

LEES OOK: 'Conte schrikt zich hoedje: nieuwe wending De Bruyne'

Hoeveel is Okereke volgens u waard?

Meest recent

Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

2
2
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

47
47
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

38
38
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

172
172
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

21
21
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

102
102
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

258
258
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

287
287
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

161
161
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

521
521
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

337
337
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

75
75
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

178
178
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

121
121
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

111
111
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

153
153
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

427
427
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

647
647
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

329
329
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

184
184
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

151
151
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

538
538
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

520
520
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

153
153
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

154
154

Meer sportnieuws