‘Nu of nooit: Club Brugge kan cashen’

door
‘Nu of nooit: Club Brugge kan cashen’

Vincent Mannaert spreekt tegenwoordig een aardig woordje Italiaans. Niet alleen onderhandelt de CEO van Club Brugge volop met AC Milan over Charles De Ketelaere, ook een andere spits van Blauw-Zwart lijkt op weg naar de Serie A. David Okereke blijkt daar goed in de markt te liggen.


Eerder werden al diverse Italiaanse ploegen gelinkt aan de 24-jarige Nigeriaan, door Club daar drie jaar geleden nog voor een slordige acht miljoen weggeplukt bij Spezia. Dat hoge prijskaartje wist Okereke echter nooit echt te rechtvaardigen in Jan Breydel. Vorig seizoen werd de voormalige recordaankoop daarom reeds bij Venezia gestald, waar hij goed was voor zeven doelpunten in 33 optredens. Prestaties die volgens lokale media nu ook de aandacht van Cremonese hebben gewekt.

De neo-eersteklasser beschouwt Okereke, die een definitieve terugkeer naar Italië zelf uiteraard wel ziet zitten, als de ideale spits om zich straks te handhaven op het hoogste niveau. Naar verluidt zou men in Lombardije, waar er volgens dezelfde bronnen een langdurig contract voor hem klaarligt, alvast vertrouwen hebben in een goede afloop van het dossier. Club heeft er alleszins baat bij om mee te werken, want de huidige verbintenis van Okereke in Jan Breydel loopt binnen een jaar af.

NU OF NOOIT
Indien de landskampioen een deel van haar investering wil recupereren moet het deze zomer dus zien te cashen op de spits, die in 71 wedstrijden voor Blauw-Zwart 15 keer raak trof. Door zijn gegeerd profiel mag men in Westkapelle wel hopen om nog een aardige som te vangen, al staat Cremonese er niet voor bekend diep in de buidel te tasten. Het huidige plafond voor één speler bedraagt er momenteel net geen vier miljoen, al zou het de promovendus wel menens zijn om Okereke te strikken.

LEES OOK: 'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Hoeveel is Okereke volgens u waard?

Meest recent

'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

97
97
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

22
22
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

371
371
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

48
48
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

121
121
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

797
797
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

76
76
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

31
31
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

56
56
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

543
543
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

390
390
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1165
1165
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

359
359
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

41
41
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

191
191
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

492
492
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

329
329
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

858
858
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

240
240
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

639
639
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

106
106
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

615
615
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

406
406
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

776
776
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

691
691

Meer sportnieuws