Hoefkens looft twee spelers: "Dat willen we zien bij Club"

332 stemmen
Hoefkens looft twee spelers:

Club Brugge sloeg de bal de afgelopen jaren héél vaak mis inzake het aantrekken van centrumspitsen. Met Ferran Jutgla lijkt het eindelijk nog eens een steengoede aanvaller in huis te hebben gehaald. De Spanjaard maakt indruk.


Jutgla was een gesel voor de Genkse defensie. Techniek, snelheid, positiespel, werkkracht... Het zat er allemaal in tegen de Limburgers en hij leverde twee assists af. Enkel scoren lukte niet. Carl Hoefkens was terecht zeer tevreden. "Ferran maakte in de Supercup al een goede en gretige indruk en doet dat vandaag opnieuw. Bovendien levert hij vandaag dus twee assists en is hij gewoon constant zeer dreigend. Dat is wat wij willen zien bij een spits van Club Brugge. Ik ben ook over hem ongelooflijk tevreden. Hij koppelt werkkracht aan kwaliteit en nu hoop ik dat een doelpunt voor hem er snel zal komen.”

Met Andreas Skov Olsen heeft Hoefkens een absolute klasbak in zijn kern. De Deen is een heel bepalende speler geworden en als hij op deze manier blijft verder doen, zal hij niet lang houdbaar zijn. Hij zorgde met drie goals tegen AA Gent en KRC Genk voor twee overwinningen. Wat een start van de ex-speler van Bologna. 

"Niet alleen Skov Olsen zorgde voor veel dreiging, maar ook anderen. Maar Andreas (Skov Olsen), die vorig seizoen een enorm zwaar seizoen kende en daarna nog werd opgeroepen voor de nationale ploeg, traint nog maar drie weken en levert vandaag dan 90 minuten lang zo’n prestatie, op een enorme warme dag. Dan kan ik als coach enkel maar tevreden zijn", aldus Hoefkens.

LEES OOK: Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Gaat Jutgla de kaap van 20 goals halen?

Meest recent

Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

5
5
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

18
18
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

68
68
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

101
101
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

41
41
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

94
94
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

93
93
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

54
54
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

340
340
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

305
305
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

91
91
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

294
294
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

245
245
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

245
245
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

454
454
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

178
178
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

92
92
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

232
232
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

75
75
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

151
151
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

71
71
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

161
161
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

279
279
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

670
670

Meer sportnieuws