Hoefkens looft twee spelers: "Dat willen we zien bij Club"

332 stemmen
Hoefkens looft twee spelers:

Club Brugge sloeg de bal de afgelopen jaren héél vaak mis inzake het aantrekken van centrumspitsen. Met Ferran Jutgla lijkt het eindelijk nog eens een steengoede aanvaller in huis te hebben gehaald. De Spanjaard maakt indruk.


Jutgla was een gesel voor de Genkse defensie. Techniek, snelheid, positiespel, werkkracht... Het zat er allemaal in tegen de Limburgers en hij leverde twee assists af. Enkel scoren lukte niet. Carl Hoefkens was terecht zeer tevreden. "Ferran maakte in de Supercup al een goede en gretige indruk en doet dat vandaag opnieuw. Bovendien levert hij vandaag dus twee assists en is hij gewoon constant zeer dreigend. Dat is wat wij willen zien bij een spits van Club Brugge. Ik ben ook over hem ongelooflijk tevreden. Hij koppelt werkkracht aan kwaliteit en nu hoop ik dat een doelpunt voor hem er snel zal komen.”

Met Andreas Skov Olsen heeft Hoefkens een absolute klasbak in zijn kern. De Deen is een heel bepalende speler geworden en als hij op deze manier blijft verder doen, zal hij niet lang houdbaar zijn. Hij zorgde met drie goals tegen AA Gent en KRC Genk voor twee overwinningen. Wat een start van de ex-speler van Bologna. 

"Niet alleen Skov Olsen zorgde voor veel dreiging, maar ook anderen. Maar Andreas (Skov Olsen), die vorig seizoen een enorm zwaar seizoen kende en daarna nog werd opgeroepen voor de nationale ploeg, traint nog maar drie weken en levert vandaag dan 90 minuten lang zo’n prestatie, op een enorme warme dag. Dan kan ik als coach enkel maar tevreden zijn", aldus Hoefkens.

LEES OOK: De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

Gaat Jutgla de kaap van 20 goals halen?

Meest recent

Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

0
0
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

82
82
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

64
64
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

76
76
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

47
47
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

60
60
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

95
95
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

70
70
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

72
72
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

355
355
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

98
98
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

238
238
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

110
110
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

250
250
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

150
150
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

349
349
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

208
208
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

152
152
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

431
431
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

135
135
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

321
321
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

136
136
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

305
305
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

253
253
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

336
336

Meer sportnieuws