Albert over RSCA'er: "Ik verwacht meer van hem"

339 stemmen
Albert over RSCA'er:

Adrien Trebel kreeg volop lof na de winst tegen KV Oostende. Voormalig topverdediger Philippe Albert is het niet helemaal eens met al die lof. Dat gaf hij aan tegenover La Capitale.


RSC Anderlecht speelde geen goede wedstrijd tegen KV Oostende op voetballend vlak. Paars-Wit knokte wel en legde veel energie in de partij, maar voetballend was het stroef. Trebel pakte in de eerste helft uit met een prinsheerlijke assist voor Majeed Ashimeru, maar in zijn eerste 25 minuten lag hij meermaals te zwemmen op het middenveld. Hij kwam pas na de pauze meer aan voetballen toe, aangezien Felice Mazzu hem had aangegeven dat hij lager moest gaan spelen waardoor hij meer het spel kon verdelen. 

Trebel kwam vooraan nog maar weinig aan bod, wat ook niet meteen de belangrijkste taak is van een defensieve middenvelder. De wisselwerking tussen Ashimeru en Trebel inzake het opnemen van de verdedigende taken verloopt nog zeer stroef, waardoor er veel te veel ruimtes liggen op het middenveld. Daarom was het ook vreemd dat Trebel - die weliswaar zeker een heel degelijke partij speelde - werd uitgeroepen tot Man van de Match, terwijl anderen duidelijk beter voor de dag kwam. Dat zag ook Albert.

Hij vond Francis Amuzu zeer sterk spelen en Zeno Debast was alweer outstanding. Beiden waren in de eerste helft veruit de beste spelers op het veld. Yari Verschaeren vond hij ook bijzonder goed, alleen moet die laatste actie nog beter worden. Albert noemde deze drie spelers als de beste RSCA'ers tegen KVO. Ondanks de assist had hij meer verwacht van Trebel, die samen met Ashimeru te weinig controle had over het middenveld. Met meer ritme in de benen kan dat mogelijk wat beter worden in de komende weken.

LEES OOK: 'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Was Trebel de beste RSCA'er tegen KVO?

Meest recent

'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

0
0
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

21
21
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

164
164
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

95
95
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

232
232
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

145
145
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

128
128
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

70
70
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

67
67
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

121
121
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

159
159
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

295
295
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

299
299
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

217
217
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

395
395
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

134
134
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

630
630
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

96
96
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

61
61
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

354
354
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

61
61
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

157
157
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

38
38
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

103
103
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

157
157

Meer sportnieuws