Albert over RSCA'er: "Ik verwacht meer van hem"

door
Albert over RSCA'er:

Adrien Trebel kreeg volop lof na de winst tegen KV Oostende. Voormalig topverdediger Philippe Albert is het niet helemaal eens met al die lof. Dat gaf hij aan tegenover La Capitale.


RSC Anderlecht speelde geen goede wedstrijd tegen KV Oostende op voetballend vlak. Paars-Wit knokte wel en legde veel energie in de partij, maar voetballend was het stroef. Trebel pakte in de eerste helft uit met een prinsheerlijke assist voor Majeed Ashimeru, maar in zijn eerste 25 minuten lag hij meermaals te zwemmen op het middenveld. Hij kwam pas na de pauze meer aan voetballen toe, aangezien Felice Mazzu hem had aangegeven dat hij lager moest gaan spelen waardoor hij meer het spel kon verdelen. 

Trebel kwam vooraan nog maar weinig aan bod, wat ook niet meteen de belangrijkste taak is van een defensieve middenvelder. De wisselwerking tussen Ashimeru en Trebel inzake het opnemen van de verdedigende taken verloopt nog zeer stroef, waardoor er veel te veel ruimtes liggen op het middenveld. Daarom was het ook vreemd dat Trebel - die weliswaar zeker een heel degelijke partij speelde - werd uitgeroepen tot Man van de Match, terwijl anderen duidelijk beter voor de dag kwam. Dat zag ook Albert.

Hij vond Francis Amuzu zeer sterk spelen en Zeno Debast was alweer outstanding. Beiden waren in de eerste helft veruit de beste spelers op het veld. Yari Verschaeren vond hij ook bijzonder goed, alleen moet die laatste actie nog beter worden. Albert noemde deze drie spelers als de beste RSCA'ers tegen KVO. Ondanks de assist had hij meer verwacht van Trebel, die samen met Ashimeru te weinig controle had over het middenveld. Met meer ritme in de benen kan dat mogelijk wat beter worden in de komende weken.

LEES OOK: ‘Anderlecht betaalt zich blauw: nieuwe TD kost fortuin’

Was Trebel de beste RSCA'er tegen KVO?

Meest recent

Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

18
18
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

63
63
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

60
60
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

385
385
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

303
303
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

408
408
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

342
342
Vrancken lijnrecht tegenover Vandenbroeck na sneeuwincident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt tegen hoogvlieger STVV, maar de Kanaries verwezenlijkten ...

101
101
Vandenbempt roept felle waarschuwing naar Kompany

Vincent Kompany werd bij Bayern München binnengehaald als reservekeuze en de supporters waren ...

156
156
Pro League krijgt de volle laag: “Niet meer serieus”

De Pro League krijgt de volle laag na afgelopen speeldag in de Challenger Pro League. RFC Luik nam ...

184
184
'Club vreest: Leko gooit Stankovic-plannetje overboord'

Club Brugge neemt het in de tussenronde op tegen Atlético Madrid. Woensdag staat de ...

220
220
'United zendt schok door EPL met opvolger Casemiro'

Onder het bewind van caretaker Michael Carrick zette Manchester United de voorbije weken een sterke ...

94
94
Dilemma voor Leko: man in vorm op bank tegen Atlético?

Club Brugge KV staat woensdagavond voor een loodzware uitdaging. In de tussenronde van de Champions ...

229
229
Razende strijd om PO I: Boeckx doet straffe voorspelling

Nog vijf speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit erop. ...

580
580
STVV-fan Ward Lemmelijn deelt héél aangrijpend nieuws

Ward Lemmelijn is in sneltempo uitgegroeid tot een van de opvallendste nieuwe BV’s van het ...

68
68
Europees vuurwerk: zo kijk je Club en Genk op televisie

Deze week gaat de knock out-fase van de Europese competities van start. Met Club Brugge KV en KRC ...

238
238
Grote fout Anderlecht? Schreuder nú al onder vuur genomen

Een sluitend akkoord met zijn huidige werkgever is nog steeds niet bereikt. Maar RSC Anderlecht ...

396
396
De Ketelaere kiest nieuw pad en verrast vriend en vijand

Op een moment dat alle aandacht normaal naar het veld zou gaan, maakt Charles De Ketelaere een ...

124
124
Sneeuwfiasco in JPL: Lardot geeft opmerkelijke reactie

De 25ste speeldag van de Jupiler Pro League werd uiteindelijk integraal afgewerkt, maar achter ...

95
95
‘Anderlecht betaalt zich blauw: nieuwe TD kost fortuin’

Anderlecht zoekt koortsachtig een nieuwe technisch directeur en schakelt zelfs een headhunter in. ...

435
435
'Transferbom in Premier League: deal van 69 miljoen'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

84
84
'Code oranje bij Club: grote smaakmaker in mentaal dal'

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. Om ...

226
226
'Overmars naar Lotto Park: Anderlecht hakt knoop door'

RSC Anderlecht maakt momenteel naarstig werk van de aanstelling van een nieuwe hoofdtrainer. ...

716
716
Rampzalige avond Barça: Witsel clasht zwaar met Yamal

In de Spaanse Primera Division heeft Real Madrid na 24 speeldagen opnieuw de macht gegrepen. FC ...

156
156

Meer sportnieuws