TU: 'Transfers De Ketelaere én Lang in stroomversnelling'

545
TU: 'Transfers De Ketelaere én Lang in stroomversnelling'

Nu het nieuwe seizoen in de startblokken staat, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De transfer van Charles De Ketelaere naar AC Milan leek op een dood spoor te zitten, maar nu lijkt er toch nog een doorbraak in het dossier aan te komen. De Rossoneri zouden alsnog met een nieuw bod komen dat dichter bij de vraagprijs van Club Brugge zou moeten komen te liggen. In de komende 24 tot 48 uur lijkt het dossier zijn definitieve afwikkeling te gaan kennen.



Ook rond Noa Lang lijkt er stilaan beweging te komen. De Nederlandse aanvaller stak zijn vertrekwens nooit weg en volgens Fabrizio Romano trekken verschillende teams uit topcompetities aan zijn mouw. Lang zou alvast bezig zijn met een team samen te stellen dat een transfer in goede banen moet leiden, waarbij Club Brugge zou mikken op een transfersom van 20 à 25 miljoen euro.

Naast al dat uitgaande geweld blijft Club ook nog werk maken van versterking. Zo lijkt Joel Ordoñez goed op weg naar het Jan Breydelstadion. Club zou de afkoopsom van 4 miljoen euro in het contract van de 18-jarige verdediger uit Ecuador betalen om hem weg te plukken bij Independiente del Valle. Met de speler zelf moet Club er wel nog uit zien te raken.



Daarnaast is ook een extra spits nog zeer welkom. Club blijft daarvoor denken aan Rasmus Höjlund, die het voorbije halfjaar furore maakte bij Sturm Graz. De 19-jarige Deen zou nochtans een zeer dure vogel zijn, maar desondanks blijft hij een serieuze optie voor de landskampioen. 

Bij Anderlecht beweegt er ook nog één en ander. Tegen KV Oostende was Bogdan Mykhaylichenko een opvallende afwezige in de selectie en dat zou geweest zijn omdat de Oekraïense linksachter op vertrekken staat. Hij kon de voorbije seizoenen nooit een basisplaats veroveren en ook in de plannen van Felice Mazzu leek hij niet echt voor te komen.



Er kwamen de voorbije weken vraagtekens bij de toekomst van Michael Frey bij Antwerp, nadat de Great Old stevig investeerde om met Vincent Janssen een gelijkaardig type te halen. Na de wedstrijd tegen KV Mechelen, waarin de Zwitser zich met twee goals tot matchwinnaar kroonde, liet hij weten dat hij eventuele aanbiedingen zal bestuderen, maar dat hij voorlopig met zijn hoofd nog helemaal bij Antwerp zit.

Ook de toekomst van Junya Ito oogt onzeker, want de Japanse winger van KRC Genk wordt het hof gemaakt door Stade Reims. Na de wedstrijd tegen Club Brugge gaf hij echter aan dat een transfer voor hem niet per se moet deze zomer, al zal hij natuurlijk wel over elke aanbieding goed nadenken. Hij blijft echter gelukkig in Genk.



BUITENLAND

Na een jaartje bij Bologna lijkt Arthur Theate alweer een nieuwe transfer te gaan maken. De Rode Duivel wordt immers het hof gemaakt door Stade Rennes, dat maar liefst 15 miljoen euro veil zou hebben voor zijn komst. Met bonussen kan die som zelfs oplopen tot 18 miljoen euro. Op clubniveau zou er al een akkoord zijn, enkel met Theate zelf zouden de Fransen nog enkele details moeten zien te regelen.

LEES OOK: Champions League-druk op “beste transfer van Club”

Zal de transfer van De Ketelaere nog rond raken?

Meest recent

Charleroi krijgt zware straf: ook Cercle deelt in malaise

Vorig seizoen ontspoorde de Waalse derby tussen Sporting Charleroi en Standard Luik volledig en het ...

20
20
Van Crombrugge eerlijk: KRC Genk dumpt genadeloos

De carrière van Hendrik Van Crombrugge zit op een dood spoor. Bij KRC Genk komt de doelman ...

65
65
Champions League-druk op “beste transfer van Club”

Club Brugge heeft er weer een drukke mercato opzitten. Verschillende sterkhouders werden verkocht en ...

49
49
Vincent Kompany genomineerd voor prestigieuze award

De opmars van Vincent Kompany als hoofdtrainer is indrukwekkend. De Belgische oefenmeester kende een ...

36
36
Club Brugge grijpt zwaar in na vertrek Bisiwu en Furo

Club Brugge legde de focus de afgelopen seizoenen op de jeugd en de samenwerking met Club NXT. ...

287
287
Schrik bij Antwerp groeit: Patrick Goots is snoeihard

Royal Antwerp FC was goed begonnen in de Jupiler Pro League, maar de afgelopen weken liep het plots ...

142
142
Crisis KV Mechelen: lot Fred Vanderbiest al beslist?

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag kreeg Malinwa in eigen huis ...

184
184
Verhaeghe slaat hard terug op Club Brugge-twijfels

Club Brugge is in de competitie met een 12 op 15 gestart. Geen slechte start, maar vooral de zure ...

171
171
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht zoekt oplossing, toekomst Club’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

231
231
Vitor Bruno krijgt ‘godsgeschenk’ bij Anderlecht

RSC Anderlecht is met een 7 op 15 aan de Jupiler Pro League begonnen. Tegen KV Kortrijk wonnen de ...

695
695
Hendrik Van Crombrugge verrast fans met nieuwe uitdaging

Hendrik Van Crombrugge heeft een opvallende nieuwe uitdaging beet. De voormalige doelman van ...

402
402
KV Mechelen-icoon onthult: “Problemen binnen de ploeg”

Het rommelt bij KV Mechelen. Malinwa was vorig seizoen nog één van de grote revelaties ...

217
217
"Zwaar geraakt": Hevige storm rond Van Gucht en Alderweireld

Ruben Van Gucht en Toby Alderweireld zijn in een stevige storm terechtgekomen. De twee bekende ...

119
119
Balans Anderlecht bekend: ‘Nog altijd op centen letten’

RSC Anderlecht heeft er een drukke zomermercato opzitten. Antoine Sibierski spendeerde een slordige ...

351
351
OPTA geeft Club Brugge straffe Champions League-hoop

De afgelopen seizoenen maakte Club Brugge telkens indruk in de Champions League. Ook dit seizoen is ...

161
161
Na amper drie matchen: 'Uppercut Tielemans bij United'

In de Champions League neemt Manchester United het aanstaande donderdag op tegen debutant Sabah FC. ...

257
257
Verhaeghe grijpt eerste keer in: kleedkamer krijg keiharde boodschap

Club Brugge is degelijk aan het seizoen begonnen, maar er is zeker nog heel wat ruimte voor ...

463
463
Antwerp-aanwinst zakt door ijs: "Ongelooflijk hoe moeilijk"

Na een hoopgevende competitiestart, staat Antwerp FC weer met beide voeten op de grond. Zo werd in ...

529
529
Plottwist Stroeykens: 'RSCA ontvangt opzienbarend transfervoorstel'

Mario Stroeykens dreigt steeds verder op een zijspoor te belanden bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

369
369
Allegri heeft genoeg gezien: radicale De Bruyne-ingreep

Kevin De Bruyne is vrij moeizaam aan het seizoen begonnen bij SSC Napoli. Na drie officiële ...

491
491
Philippe Albert verbaast: "Hij is de beste aanwinst in de JPL"

De transfermakt is ook in België weer voor enkele maanden achter slot en grendel gegaan. ...

408
408
Anderlecht stevig op plaats gezet: "Zij zijn van andere grootorde"

RSC Anderlecht liet in het prille seizoen al veelbelovende flitsen zien. Maar de barre realiteit is ...

532
532
'Toekomst Courtois: Real zet opvolgingsplan in werking'

Recordhouder Real Madrid zet vanaf deze week zijn queeste in om opnieuw succes te oogsten in de ...

365
365
‘Sommer bezorgt Club Brugge levensgroot probleem’

Yann Sommer houdt Club Brugge overeind, maar net daarin schuilt een probleem voor Ivan Leko. De ...

606
606
'Verguisde Stroeykens slikt volgende dreun bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een behoorlijk specactulaire mercato achter de rug, maar vond niet voor ...

472
472

Meer sportnieuws