TU: 'Transfers De Ketelaere én Lang in stroomversnelling'

door
TU: 'Transfers De Ketelaere én Lang in stroomversnelling'

Nu het nieuwe seizoen in de startblokken staat, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De transfer van Charles De Ketelaere naar AC Milan leek op een dood spoor te zitten, maar nu lijkt er toch nog een doorbraak in het dossier aan te komen. De Rossoneri zouden alsnog met een nieuw bod komen dat dichter bij de vraagprijs van Club Brugge zou moeten komen te liggen. In de komende 24 tot 48 uur lijkt het dossier zijn definitieve afwikkeling te gaan kennen.



Ook rond Noa Lang lijkt er stilaan beweging te komen. De Nederlandse aanvaller stak zijn vertrekwens nooit weg en volgens Fabrizio Romano trekken verschillende teams uit topcompetities aan zijn mouw. Lang zou alvast bezig zijn met een team samen te stellen dat een transfer in goede banen moet leiden, waarbij Club Brugge zou mikken op een transfersom van 20 à 25 miljoen euro.

Naast al dat uitgaande geweld blijft Club ook nog werk maken van versterking. Zo lijkt Joel Ordoñez goed op weg naar het Jan Breydelstadion. Club zou de afkoopsom van 4 miljoen euro in het contract van de 18-jarige verdediger uit Ecuador betalen om hem weg te plukken bij Independiente del Valle. Met de speler zelf moet Club er wel nog uit zien te raken.



Daarnaast is ook een extra spits nog zeer welkom. Club blijft daarvoor denken aan Rasmus Höjlund, die het voorbije halfjaar furore maakte bij Sturm Graz. De 19-jarige Deen zou nochtans een zeer dure vogel zijn, maar desondanks blijft hij een serieuze optie voor de landskampioen. 

Bij Anderlecht beweegt er ook nog één en ander. Tegen KV Oostende was Bogdan Mykhaylichenko een opvallende afwezige in de selectie en dat zou geweest zijn omdat de Oekraïense linksachter op vertrekken staat. Hij kon de voorbije seizoenen nooit een basisplaats veroveren en ook in de plannen van Felice Mazzu leek hij niet echt voor te komen.



Er kwamen de voorbije weken vraagtekens bij de toekomst van Michael Frey bij Antwerp, nadat de Great Old stevig investeerde om met Vincent Janssen een gelijkaardig type te halen. Na de wedstrijd tegen KV Mechelen, waarin de Zwitser zich met twee goals tot matchwinnaar kroonde, liet hij weten dat hij eventuele aanbiedingen zal bestuderen, maar dat hij voorlopig met zijn hoofd nog helemaal bij Antwerp zit.

Ook de toekomst van Junya Ito oogt onzeker, want de Japanse winger van KRC Genk wordt het hof gemaakt door Stade Reims. Na de wedstrijd tegen Club Brugge gaf hij echter aan dat een transfer voor hem niet per se moet deze zomer, al zal hij natuurlijk wel over elke aanbieding goed nadenken. Hij blijft echter gelukkig in Genk.



BUITENLAND

Na een jaartje bij Bologna lijkt Arthur Theate alweer een nieuwe transfer te gaan maken. De Rode Duivel wordt immers het hof gemaakt door Stade Rennes, dat maar liefst 15 miljoen euro veil zou hebben voor zijn komst. Met bonussen kan die som zelfs oplopen tot 18 miljoen euro. Op clubniveau zou er al een akkoord zijn, enkel met Theate zelf zouden de Fransen nog enkele details moeten zien te regelen.

LEES OOK: Twijfels bij Club Brugge: topaankoop moet opletten

Zal de transfer van De Ketelaere nog rond raken?

Meest recent

'Kompany verrast: Bayern jaagt op spectaculaire zomerbom'

Bayern werkt achter de schermen aan een opvallende transferzet. De club ziet een nieuwe ...

14
14
Twijfels bij Club Brugge: topaankoop moet opletten

Club Brugge staat voor een heel belangrijk duel tegen Union SG. Blauw-Zwart heeft tal van ...

55
55
Kompany stelt titelfeest uit: "Spelers vertelden mij dit"

Vincent Kompany kan met Bayern München dit weekend kampioen spelen. Dan moet Borussia Dortmund ...

25
25
Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

50
50
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

70
70
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

44
44
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

187
187
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

129
129
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

159
159
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

106
106
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

133
133
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

123
123
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

54
54
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

50
50
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

70
70
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

458
458
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

130
130
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

94
94
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

136
136
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

210
210
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

40
40
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

282
282
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

61
61
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

61
61
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

260
260

Meer sportnieuws