TU: 'Transfers De Ketelaere én Lang in stroomversnelling'

545 stemmen
TU: 'Transfers De Ketelaere én Lang in stroomversnelling'

Nu het nieuwe seizoen in de startblokken staat, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De transfer van Charles De Ketelaere naar AC Milan leek op een dood spoor te zitten, maar nu lijkt er toch nog een doorbraak in het dossier aan te komen. De Rossoneri zouden alsnog met een nieuw bod komen dat dichter bij de vraagprijs van Club Brugge zou moeten komen te liggen. In de komende 24 tot 48 uur lijkt het dossier zijn definitieve afwikkeling te gaan kennen.



Ook rond Noa Lang lijkt er stilaan beweging te komen. De Nederlandse aanvaller stak zijn vertrekwens nooit weg en volgens Fabrizio Romano trekken verschillende teams uit topcompetities aan zijn mouw. Lang zou alvast bezig zijn met een team samen te stellen dat een transfer in goede banen moet leiden, waarbij Club Brugge zou mikken op een transfersom van 20 à 25 miljoen euro.

Naast al dat uitgaande geweld blijft Club ook nog werk maken van versterking. Zo lijkt Joel Ordoñez goed op weg naar het Jan Breydelstadion. Club zou de afkoopsom van 4 miljoen euro in het contract van de 18-jarige verdediger uit Ecuador betalen om hem weg te plukken bij Independiente del Valle. Met de speler zelf moet Club er wel nog uit zien te raken.



Daarnaast is ook een extra spits nog zeer welkom. Club blijft daarvoor denken aan Rasmus Höjlund, die het voorbije halfjaar furore maakte bij Sturm Graz. De 19-jarige Deen zou nochtans een zeer dure vogel zijn, maar desondanks blijft hij een serieuze optie voor de landskampioen. 

Bij Anderlecht beweegt er ook nog één en ander. Tegen KV Oostende was Bogdan Mykhaylichenko een opvallende afwezige in de selectie en dat zou geweest zijn omdat de Oekraïense linksachter op vertrekken staat. Hij kon de voorbije seizoenen nooit een basisplaats veroveren en ook in de plannen van Felice Mazzu leek hij niet echt voor te komen.



Er kwamen de voorbije weken vraagtekens bij de toekomst van Michael Frey bij Antwerp, nadat de Great Old stevig investeerde om met Vincent Janssen een gelijkaardig type te halen. Na de wedstrijd tegen KV Mechelen, waarin de Zwitser zich met twee goals tot matchwinnaar kroonde, liet hij weten dat hij eventuele aanbiedingen zal bestuderen, maar dat hij voorlopig met zijn hoofd nog helemaal bij Antwerp zit.

Ook de toekomst van Junya Ito oogt onzeker, want de Japanse winger van KRC Genk wordt het hof gemaakt door Stade Reims. Na de wedstrijd tegen Club Brugge gaf hij echter aan dat een transfer voor hem niet per se moet deze zomer, al zal hij natuurlijk wel over elke aanbieding goed nadenken. Hij blijft echter gelukkig in Genk.



BUITENLAND

Na een jaartje bij Bologna lijkt Arthur Theate alweer een nieuwe transfer te gaan maken. De Rode Duivel wordt immers het hof gemaakt door Stade Rennes, dat maar liefst 15 miljoen euro veil zou hebben voor zijn komst. Met bonussen kan die som zelfs oplopen tot 18 miljoen euro. Op clubniveau zou er al een akkoord zijn, enkel met Theate zelf zouden de Fransen nog enkele details moeten zien te regelen.

LEES OOK: 'Club Brugge tast in buidel: nieuwe naam op shortlist'

Zal de transfer van De Ketelaere nog rond raken?

Meest recent

'Club Brugge tast in buidel: nieuwe naam op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

18
18
'Sibierski sluit deal: toptarget gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

115
115
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

71
71
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

47
47
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

48
48
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

11
11
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

87
87
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

387
387
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

232
232
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

159
159
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

170
170
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

45
45
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

90
90
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

917
917
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

492
492
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

212
212
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

69
69
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

301
301
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

99
99
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

115
115
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

115
115
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

200
200
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

47
47
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

166
166
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

41
41

Meer sportnieuws