TU: 'Transfers De Ketelaere én Lang in stroomversnelling'

door
TU: 'Transfers De Ketelaere én Lang in stroomversnelling'

Nu het nieuwe seizoen in de startblokken staat, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De transfer van Charles De Ketelaere naar AC Milan leek op een dood spoor te zitten, maar nu lijkt er toch nog een doorbraak in het dossier aan te komen. De Rossoneri zouden alsnog met een nieuw bod komen dat dichter bij de vraagprijs van Club Brugge zou moeten komen te liggen. In de komende 24 tot 48 uur lijkt het dossier zijn definitieve afwikkeling te gaan kennen.



Ook rond Noa Lang lijkt er stilaan beweging te komen. De Nederlandse aanvaller stak zijn vertrekwens nooit weg en volgens Fabrizio Romano trekken verschillende teams uit topcompetities aan zijn mouw. Lang zou alvast bezig zijn met een team samen te stellen dat een transfer in goede banen moet leiden, waarbij Club Brugge zou mikken op een transfersom van 20 à 25 miljoen euro.

Naast al dat uitgaande geweld blijft Club ook nog werk maken van versterking. Zo lijkt Joel Ordoñez goed op weg naar het Jan Breydelstadion. Club zou de afkoopsom van 4 miljoen euro in het contract van de 18-jarige verdediger uit Ecuador betalen om hem weg te plukken bij Independiente del Valle. Met de speler zelf moet Club er wel nog uit zien te raken.



Daarnaast is ook een extra spits nog zeer welkom. Club blijft daarvoor denken aan Rasmus Höjlund, die het voorbije halfjaar furore maakte bij Sturm Graz. De 19-jarige Deen zou nochtans een zeer dure vogel zijn, maar desondanks blijft hij een serieuze optie voor de landskampioen. 

Bij Anderlecht beweegt er ook nog één en ander. Tegen KV Oostende was Bogdan Mykhaylichenko een opvallende afwezige in de selectie en dat zou geweest zijn omdat de Oekraïense linksachter op vertrekken staat. Hij kon de voorbije seizoenen nooit een basisplaats veroveren en ook in de plannen van Felice Mazzu leek hij niet echt voor te komen.



Er kwamen de voorbije weken vraagtekens bij de toekomst van Michael Frey bij Antwerp, nadat de Great Old stevig investeerde om met Vincent Janssen een gelijkaardig type te halen. Na de wedstrijd tegen KV Mechelen, waarin de Zwitser zich met twee goals tot matchwinnaar kroonde, liet hij weten dat hij eventuele aanbiedingen zal bestuderen, maar dat hij voorlopig met zijn hoofd nog helemaal bij Antwerp zit.

Ook de toekomst van Junya Ito oogt onzeker, want de Japanse winger van KRC Genk wordt het hof gemaakt door Stade Reims. Na de wedstrijd tegen Club Brugge gaf hij echter aan dat een transfer voor hem niet per se moet deze zomer, al zal hij natuurlijk wel over elke aanbieding goed nadenken. Hij blijft echter gelukkig in Genk.



BUITENLAND

Na een jaartje bij Bologna lijkt Arthur Theate alweer een nieuwe transfer te gaan maken. De Rode Duivel wordt immers het hof gemaakt door Stade Rennes, dat maar liefst 15 miljoen euro veil zou hebben voor zijn komst. Met bonussen kan die som zelfs oplopen tot 18 miljoen euro. Op clubniveau zou er al een akkoord zijn, enkel met Theate zelf zouden de Fransen nog enkele details moeten zien te regelen.

LEES OOK: 'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Zal de transfer van De Ketelaere nog rond raken?

Meest recent

Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

20
20
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

153
153
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

17
17
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

35
35
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

30
30
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

97
97
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

480
480
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

134
134
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

116
116
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

117
117
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

150
150
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

312
312
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

536
536
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

41
41
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

51
51
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

31
31
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

72
72
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

29
29
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

161
161
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

63
63
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

54
54
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1459
1459
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

38
38
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

55
55
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

78
78

Meer sportnieuws