TU: 'Transfers De Ketelaere én Lang in stroomversnelling'

door
TU: 'Transfers De Ketelaere én Lang in stroomversnelling'

Nu het nieuwe seizoen in de startblokken staat, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De transfer van Charles De Ketelaere naar AC Milan leek op een dood spoor te zitten, maar nu lijkt er toch nog een doorbraak in het dossier aan te komen. De Rossoneri zouden alsnog met een nieuw bod komen dat dichter bij de vraagprijs van Club Brugge zou moeten komen te liggen. In de komende 24 tot 48 uur lijkt het dossier zijn definitieve afwikkeling te gaan kennen.



Ook rond Noa Lang lijkt er stilaan beweging te komen. De Nederlandse aanvaller stak zijn vertrekwens nooit weg en volgens Fabrizio Romano trekken verschillende teams uit topcompetities aan zijn mouw. Lang zou alvast bezig zijn met een team samen te stellen dat een transfer in goede banen moet leiden, waarbij Club Brugge zou mikken op een transfersom van 20 à 25 miljoen euro.

Naast al dat uitgaande geweld blijft Club ook nog werk maken van versterking. Zo lijkt Joel Ordoñez goed op weg naar het Jan Breydelstadion. Club zou de afkoopsom van 4 miljoen euro in het contract van de 18-jarige verdediger uit Ecuador betalen om hem weg te plukken bij Independiente del Valle. Met de speler zelf moet Club er wel nog uit zien te raken.



Daarnaast is ook een extra spits nog zeer welkom. Club blijft daarvoor denken aan Rasmus Höjlund, die het voorbije halfjaar furore maakte bij Sturm Graz. De 19-jarige Deen zou nochtans een zeer dure vogel zijn, maar desondanks blijft hij een serieuze optie voor de landskampioen. 

Bij Anderlecht beweegt er ook nog één en ander. Tegen KV Oostende was Bogdan Mykhaylichenko een opvallende afwezige in de selectie en dat zou geweest zijn omdat de Oekraïense linksachter op vertrekken staat. Hij kon de voorbije seizoenen nooit een basisplaats veroveren en ook in de plannen van Felice Mazzu leek hij niet echt voor te komen.



Er kwamen de voorbije weken vraagtekens bij de toekomst van Michael Frey bij Antwerp, nadat de Great Old stevig investeerde om met Vincent Janssen een gelijkaardig type te halen. Na de wedstrijd tegen KV Mechelen, waarin de Zwitser zich met twee goals tot matchwinnaar kroonde, liet hij weten dat hij eventuele aanbiedingen zal bestuderen, maar dat hij voorlopig met zijn hoofd nog helemaal bij Antwerp zit.

Ook de toekomst van Junya Ito oogt onzeker, want de Japanse winger van KRC Genk wordt het hof gemaakt door Stade Reims. Na de wedstrijd tegen Club Brugge gaf hij echter aan dat een transfer voor hem niet per se moet deze zomer, al zal hij natuurlijk wel over elke aanbieding goed nadenken. Hij blijft echter gelukkig in Genk.



BUITENLAND

Na een jaartje bij Bologna lijkt Arthur Theate alweer een nieuwe transfer te gaan maken. De Rode Duivel wordt immers het hof gemaakt door Stade Rennes, dat maar liefst 15 miljoen euro veil zou hebben voor zijn komst. Met bonussen kan die som zelfs oplopen tot 18 miljoen euro. Op clubniveau zou er al een akkoord zijn, enkel met Theate zelf zouden de Fransen nog enkele details moeten zien te regelen.

LEES OOK: "Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Zal de transfer van De Ketelaere nog rond raken?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

16
16
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

6
6
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

32
32
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

32
32
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

73
73
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

93
93
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

103
103
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

77
77
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

73
73
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

73
73
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

363
363
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

95
95
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

51
51
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

190
190
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

219
219
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

297
297
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

157
157
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

206
206
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

443
443
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

108
108
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

631
631
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

352
352
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

149
149
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

168
168

Meer sportnieuws