La Gazzetta dello Sport meldt De Ketelaere-wending

door
La Gazzetta dello Sport meldt De Ketelaere-wending

Club Brugge heeft zijn start dit seizoen niet gemist, want de landskampioen won na de Supercup tegen AA Gent ook zijn openingsmatch in de competitie tegen KRC Genk. Na een thriller bezorgde Andreas Skov Olsen in blessuretijd Club alsnog de drie punten. Charles De Ketelaere maakte het niet mee, want de Rode Duivel zat bij niet in de selectie.

"Het is allemaal een beetje veel voor Charles", zei Carl Hoefkens na de match aan Het Laatste Nieuws over de afwezigheid van zijn goudhaantje. De Ketelaere had zelf gevraagd om niet geselecteerd te worden, want de intense soap rond zijn toekomst had mentaal toch een grote impact op de nog altijd maar 21-jarige aanvaller. Helaas voor hem is ze ook nog niet voorbij.

Ook in de loop van zondag werd er weer druk gespeculeerd over het verloop van de onderhandelingen met AC Milan. Vanuit Italië kwamen berichten over een verhoogd bod van de Rossoneri, maar volgens journalist Alexandre Braeckman waren er dan weer geen nieuwe wendingen in het dossier te noteren. Maar nu brengt La Gazzetta dello Sport een nieuwe wending.

NIEUW OFFENSIEF
De bekende sportkrant meldt immers dat Milan maandag toch nog met een nieuw bod zal komen dat de tot dusver geboden 32 miljoen euro (inclusief bonussen) zal overstijgen. Sportieve bazen Paolo Maldini en Ricky Massara zouden immers beseffen dat ze Club toch de hand zullen moeten reiken, ondanks dat De Ketelaere zelf absoluut naar Milaan wil. Het wordt het ultieme offensief van de Italiaanse kampioen, want in de komende 24 tot 48 uur zou een definitieve beslissing moeten vallen over het dossier. 

LEES OOK: 'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Zal er alsnog witte rook komen?

Meest recent

Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

87
87
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

146
146
Stassin de held, Barça profiteert alsnog, blamage Arsenal

Zaterdagavond stonden er nog heel wat wedstrijden op het programma in het buitenland. In de FA Cup ...

46
46
Union begint foutloos aan POs en zet Club onder druk

Leider Union heeft geen steek laten vallen in zijn openingsmatch van de Champions' Play-Off. STVV ...

48
48
'Nieuwe wending in saga tussen Napoli en Lukaku'

De voorbije weken was er heel wat te doen over Romelu Lukaku. Hij moest afhaken voor de stage van de ...

136
136
Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

In de Challenger Pro League komt het einde van de reguliere competitie stilaan zeer dichtbij. ...

105
105
Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Tijdens de interlandbreak ontspon zich een zeer opmerkelijk fenomeen: de ene na de andere speler van ...

13
13
Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OH Leuven wist zich voor de interlandbreak op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog op het ...

32
32
Standard spreekt straffe ambitie uit na droomstart

Standard was de voorbije jaren doorgaans het kneusje in Play-Off II, maar dat lijkt dit seizoen ...

91
91
Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

196
196
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

52
52
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

443
443
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

49
49
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

262
262
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

51
51
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

48
48
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

60
60
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

314
314
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

85
85
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

41
41
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

253
253
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

179
179
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

312
312
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

114
114
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

75
75

Meer sportnieuws