La Gazzetta dello Sport meldt De Ketelaere-wending

door
La Gazzetta dello Sport meldt De Ketelaere-wending

Club Brugge heeft zijn start dit seizoen niet gemist, want de landskampioen won na de Supercup tegen AA Gent ook zijn openingsmatch in de competitie tegen KRC Genk. Na een thriller bezorgde Andreas Skov Olsen in blessuretijd Club alsnog de drie punten. Charles De Ketelaere maakte het niet mee, want de Rode Duivel zat bij niet in de selectie.

"Het is allemaal een beetje veel voor Charles", zei Carl Hoefkens na de match aan Het Laatste Nieuws over de afwezigheid van zijn goudhaantje. De Ketelaere had zelf gevraagd om niet geselecteerd te worden, want de intense soap rond zijn toekomst had mentaal toch een grote impact op de nog altijd maar 21-jarige aanvaller. Helaas voor hem is ze ook nog niet voorbij.

Ook in de loop van zondag werd er weer druk gespeculeerd over het verloop van de onderhandelingen met AC Milan. Vanuit Italië kwamen berichten over een verhoogd bod van de Rossoneri, maar volgens journalist Alexandre Braeckman waren er dan weer geen nieuwe wendingen in het dossier te noteren. Maar nu brengt La Gazzetta dello Sport een nieuwe wending.

NIEUW OFFENSIEF
De bekende sportkrant meldt immers dat Milan maandag toch nog met een nieuw bod zal komen dat de tot dusver geboden 32 miljoen euro (inclusief bonussen) zal overstijgen. Sportieve bazen Paolo Maldini en Ricky Massara zouden immers beseffen dat ze Club toch de hand zullen moeten reiken, ondanks dat De Ketelaere zelf absoluut naar Milaan wil. Het wordt het ultieme offensief van de Italiaanse kampioen, want in de komende 24 tot 48 uur zou een definitieve beslissing moeten vallen over het dossier. 

LEES OOK: Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

Zal er alsnog witte rook komen?

Meest recent

Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

0
0
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

50
50
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

65
65
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

22
22
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

78
78
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

220
220
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

187
187
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

173
173
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

38
38
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

103
103
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

275
275
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

201
201
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

321
321
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

179
179
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

306
306
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

165
165
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

472
472
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

231
231
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

427
427
Grote verrassing bij Anderlecht: comeback of transfer?

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef, ondanks dat het toch behoorlijk puzzelen is voor ...

775
775
Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

In de Amerikaanse MLS werd de titelstrijd zaterdagavond beslist. Lionel Messi heeft nog maar eens ...

104
104
WK-programma Duivels helemaal bekend: Garcia velt oordeel

De Rode Duivels weten nu helemaal wat er hen komende zomer te wachten staat op het WK. Nadat de ...

73
73
Stayen ontploft: STVV klopt Club na waanzinnige thriller

STVV beleefde een waanzinnige avond op Stayen. In een emotionele rollercoaster werd in het slot nu ...

291
291
Bom barst helemaal: Salah haalt Slot en Liverpool helemaal neer

Het blijft een zeer lastig seizoen voor Liverpool. Zaterdag liet het nog maar eens punten liggen, ...

239
239
Leko en Samoise keihard: "Zat de VAR een pint te drinken?"

Na de kwalificatie voor de kwartfinale van de beker kwam AA Gent zaterdag dicht bij een nieuwe grote ...

162
162

Meer sportnieuws