La Gazzetta dello Sport meldt De Ketelaere-wending

648 stemmen
La Gazzetta dello Sport meldt De Ketelaere-wending

Club Brugge heeft zijn start dit seizoen niet gemist, want de landskampioen won na de Supercup tegen AA Gent ook zijn openingsmatch in de competitie tegen KRC Genk. Na een thriller bezorgde Andreas Skov Olsen in blessuretijd Club alsnog de drie punten. Charles De Ketelaere maakte het niet mee, want de Rode Duivel zat bij niet in de selectie.

"Het is allemaal een beetje veel voor Charles", zei Carl Hoefkens na de match aan Het Laatste Nieuws over de afwezigheid van zijn goudhaantje. De Ketelaere had zelf gevraagd om niet geselecteerd te worden, want de intense soap rond zijn toekomst had mentaal toch een grote impact op de nog altijd maar 21-jarige aanvaller. Helaas voor hem is ze ook nog niet voorbij.

Ook in de loop van zondag werd er weer druk gespeculeerd over het verloop van de onderhandelingen met AC Milan. Vanuit Italië kwamen berichten over een verhoogd bod van de Rossoneri, maar volgens journalist Alexandre Braeckman waren er dan weer geen nieuwe wendingen in het dossier te noteren. Maar nu brengt La Gazzetta dello Sport een nieuwe wending.

NIEUW OFFENSIEF
De bekende sportkrant meldt immers dat Milan maandag toch nog met een nieuw bod zal komen dat de tot dusver geboden 32 miljoen euro (inclusief bonussen) zal overstijgen. Sportieve bazen Paolo Maldini en Ricky Massara zouden immers beseffen dat ze Club toch de hand zullen moeten reiken, ondanks dat De Ketelaere zelf absoluut naar Milaan wil. Het wordt het ultieme offensief van de Italiaanse kampioen, want in de komende 24 tot 48 uur zou een definitieve beslissing moeten vallen over het dossier. 

LEES OOK: 'De Ketelaere krijgt navolging: transferkopie op komst'

Zal er alsnog witte rook komen?

Meest recent

WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

5
5
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

208
208
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

49
49
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

19
19
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

141
141
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

186
186
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

176
176
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

432
432
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

131
131
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

174
174
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

182
182
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

233
233
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

326
326
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

186
186
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

446
446
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

187
187
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

118
118
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

561
561
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

255
255
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

75
75
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

359
359
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

170
170
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

152
152

Meer sportnieuws