La Gazzetta dello Sport meldt De Ketelaere-wending

door
La Gazzetta dello Sport meldt De Ketelaere-wending

Club Brugge heeft zijn start dit seizoen niet gemist, want de landskampioen won na de Supercup tegen AA Gent ook zijn openingsmatch in de competitie tegen KRC Genk. Na een thriller bezorgde Andreas Skov Olsen in blessuretijd Club alsnog de drie punten. Charles De Ketelaere maakte het niet mee, want de Rode Duivel zat bij niet in de selectie.

"Het is allemaal een beetje veel voor Charles", zei Carl Hoefkens na de match aan Het Laatste Nieuws over de afwezigheid van zijn goudhaantje. De Ketelaere had zelf gevraagd om niet geselecteerd te worden, want de intense soap rond zijn toekomst had mentaal toch een grote impact op de nog altijd maar 21-jarige aanvaller. Helaas voor hem is ze ook nog niet voorbij.

Ook in de loop van zondag werd er weer druk gespeculeerd over het verloop van de onderhandelingen met AC Milan. Vanuit Italië kwamen berichten over een verhoogd bod van de Rossoneri, maar volgens journalist Alexandre Braeckman waren er dan weer geen nieuwe wendingen in het dossier te noteren. Maar nu brengt La Gazzetta dello Sport een nieuwe wending.

NIEUW OFFENSIEF
De bekende sportkrant meldt immers dat Milan maandag toch nog met een nieuw bod zal komen dat de tot dusver geboden 32 miljoen euro (inclusief bonussen) zal overstijgen. Sportieve bazen Paolo Maldini en Ricky Massara zouden immers beseffen dat ze Club toch de hand zullen moeten reiken, ondanks dat De Ketelaere zelf absoluut naar Milaan wil. Het wordt het ultieme offensief van de Italiaanse kampioen, want in de komende 24 tot 48 uur zou een definitieve beslissing moeten vallen over het dossier. 

LEES OOK: 'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

Zal er alsnog witte rook komen?

Meest recent

Antwerp maakt einde aan zegereeks van STVV

De straffe zegereeks van STVV is zaterdagavond geëindigd. De Kanaries hadden de koppositie ...

12
12
Hij is terug! Lukaku schenkt Napoli op valreep de zege

Na zijn maandenlange afwezigheid had Romelu Lukaku het de laatste weken lastig om weer zijn stempel ...

21
21
‘Nieuwe TD schokt Anderlecht: meteen grote opschudding’

Anderlecht zoekt een nieuwe sportieve baas, maar de piste die nu op tafel ligt, zorgt meteen voor ...

85
85
Opstellingen Anderlecht-OHL, hoog bezoek in Lotto Park

RSC Anderlecht werkt zaterdagavond een belangrijke thuiswedstrijd tegen OH Leuven af. Voor de ...

15
15
'Miljoenentransfer Sabbe: Club Brugge hakt knoop door'

Met de goede campagne in de Champions League wisten verschillende spelers van Club Brugge zich in de ...

111
111
Beveren draaft door: parel Brüls brengt titel stap dichter

Het promotieticket mag dan al binnen zijn, de honger bij SK Beveren is nog lang niet gestild. De ...

38
38
Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

31
31
Euvrard eerlijk: Standard uitgeteld voor Play-Off I?

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

100
100
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

119
119
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

84
84
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

60
60
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

249
249
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

62
62
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

90
90
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

142
142
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

57
57
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

218
218
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

241
241
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

52
52
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

146
146
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

62
62
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

216
216
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

374
374
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

376
376
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

21
21

Meer sportnieuws