'Theate maakt verrassende transfer'

door
'Theate maakt verrassende transfer'

Het blijft pijlsnel gaan voor Arhur Theate, want de verdediger lijkt na zijn tweede seizoen als prof al meteen een tweede transfer te gaan maken. Amper twee jaar geleden debuteerde hij bij KV Oostende, dat hem opviste nadat hij eerder zelfs in eerste nationale geen contract kon afdwingen. Na een boerenjaar verkaste hij meteen voor 6 miljoen euro naar Bologna.


In Italië zette de linkspoot zijn stormachtige ontwikkeling gewoon verder. Theate werd meteen een vaste waarde, was in 31 matchen goed voor twee goals en een assist en debuteerde in november ook als Rode Duivel. Hij heeft inmiddels al drie caps achter zijn naam staan. De voorbije maanden toonden enkele Italiaanse topclubs al interesse, maar nu lijkt Theate voor een verrassende transfer te gaan kiezen.

Sudpresse had eerder op de dag al gemeld dat Stade Rennes doordrukte voor de komst van onze landgenoot en Sacha Tavolieri bevestigt dat de deal zo goed als rond is. In de loop van zondagavond of maandag wordt een akkoord tussen alle partijen verwacht. Rennes zou 15 miljoen euro op tafel leggen voor Theate en met bonussen kan die som nog oplopen tot 18 miljoen euro.

VERVANGER
Bij Rennes zal Theate collega-Rode Duivel Jérémy Doku tegenkomen. Hij moet bij de nummer vier in de Ligue 1 de vervanger worden van Nayef Aguerd, die deze zomer voor maar liefst 35 miljoen euro aan West Ham verkocht werd. De nakende transfer verklaart meteen ook waarom Bologna de voorbije dagen al op zoek was naar een extra verdediger, waarvoor het aan Perr Schuurs (Ajax) en Jhon Lucumi (Genk) zou denken.


Goede club voor Theate?

Meest recent

Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

1
1
Leko voert viert wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

64
64
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

43
43
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

47
47
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

97
97
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

208
208
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

205
205
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

40
40
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

92
92
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

180
180
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

104
104
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

168
168
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

171
171
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

395
395
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

351
351
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

238
238
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

162
162
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

135
135
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

226
226
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

81
81
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

390
390
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

124
124
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

423
423
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

182
182

Meer sportnieuws