Scorende Dessers na verlies: "Gefrustreerd en teleurgesteld"

282 stemmen
Scorende Dessers na verlies:

KRC Genk is er niet in geslaagd met één of meerdere punten terug te keren uit Brugge. De Limburgers speelden een goede partij en maakten het Club Brugge meer dan moeilijk. Een laat doelpunt van Andreas Skov Olsen was er echter te veel aan.


Diezelfde Olsen had Club Brugge in de eerste helft op voorsprong gezet. Het knappe voorbereidende werk was van Jutgla. Olsen trapte knap binnen voorbij Vandevoordt. Genk liet het hoofd niet hangen. Het maakte al snel gelijk via Dessers. Genk ging er in de tweede helft over. Trésor trapte na een vlotte aanval knap voorbij Mignolet. Op het uur trok Vanaken de bordjes in evenwicht. Olsen besliste de partij in de extra tijd, na een gemiste strafschop van Larin.

Bij Genk waren ze uiteraard enorm ontgoocheld over het resultaat. Zeker als je de kansen optelt voor de bezoekers. Cyriel Dessers ziet bij Sporza dat Club Brugge altijd een wit konijn uit zijn hoed tovert in eigen stadion. "Ik ben gefrustreerd en teleurgesteld omdat we over het algemeen wel een goede wedstrijd spelen, zeker de eerste helft. Op één of andere manier kan Club Brugge het hier altijd nog goed maken."

TRÉSOR

Ook Mike Trésor zag zijn ploeg aanspraak maken op meer. "Het is gewoon echt jammer, we geloofden in ons plan en zijn de hele wedstrijd lang kansen blijven creëren. We hebben kwaliteit in het team, we hebben wilskracht getoond. Ik geloof zeker in dit team", aldus de man die de 1-2 op het bord zette.

LEES OOK: Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Haalt Genk de top vier?

Meest recent

Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

4
4
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

15
15
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

49
49
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

12
12
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

90
90
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

117
117
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

456
456
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

146
146
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

90
90
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

53
53
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

323
323
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

298
298
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

742
742
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

143
143
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

22
22
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

482
482
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

136
136
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

158
158
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

703
703
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

820
820
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

370
370
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

422
422
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

107
107
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

179
179
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

259
259

Meer sportnieuws