Conte woedend na Kane-flirt: "Respectloos"

94 stemmen
Conte woedend na Kane-flirt:

Bayern München wil de miljoenen van de verkoop van Robert Lewandowski aanwenden om Harry Kane naar de club te halen. De 28-jarige Engelsman geldt nog steeds als één van de betere spitsen op de Europese velden en lijkt zelf niet weigerachtig te staan tegenover een verhuis naar een club waar hij verzekerd is van het nodige prijzengewin.


Al zal zijn huidige club Tottenham, dat vorig seizoen nog een transfer van Kane naar Manchester City weigerde, ongetwijfeld de hoofdprijs vragen. Komende zomer gaat hij echter zijn laatste contractjaar in, dan lijkt er financieel wel iets mogelijk. Bayern München-trainer Julian Nagelsmann sprak zich vrijdag alvast uit over de potentiële komst van Kane naar zijn club.

“Hij is heel duur. Hij is sterk aan de bal en heeft een krachtig lichaam. Hij zou veel kunnen scoren in de Bundesliga. Ik weet niet wat de vraagprijs is, maar het wordt lastig voor Bayern. We zullen zien wat de toekomst brengt.”, zei Nagelsmann tijdens de tournee van Bayern door de Verenigde Staten. De marktwaarde van Kane wordt vandaag geschat op 90 miljoen euro.

CONTE NIET TE SPREKEN

Antonio Conte, de huidige coach van Tottenham, werd op de hoogte gebracht van de uitspraak van Julian Nagelsmann en de Italiaan was daar niet over te spreken. “Ik ben een coach die niet praat over de spelers van een andere club', zei Conte tegen Engelse media. “De situatie bij Tottenham is heel duidelijk en Harry is een belangrijk onderdeel van ons project. Als ik iets wil bereiken, dan doe ik dat ook niet via de media. Ik vind dat ook respectloos naar de andere club.”

LEES OOK: Toby Alderweireld legt financiën op tafel: waarheid schokt

Past Kane bij Bayern?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

70
70
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

15
15
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

30
30
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

236
236
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

290
290
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

193
193
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

153
153
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

35
35
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

112
112
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

304
304
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

486
486
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

414
414
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

380
380
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

175
175
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

105
105
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

110
110
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

589
589
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

130
130
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

122
122
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

91
91
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

89
89
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

129
129
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

182
182
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

263
263
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

258
258
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

775
775

Meer sportnieuws