Conte woedend na Kane-flirt: "Respectloos"

94
Conte woedend na Kane-flirt:

Bayern München wil de miljoenen van de verkoop van Robert Lewandowski aanwenden om Harry Kane naar de club te halen. De 28-jarige Engelsman geldt nog steeds als één van de betere spitsen op de Europese velden en lijkt zelf niet weigerachtig te staan tegenover een verhuis naar een club waar hij verzekerd is van het nodige prijzengewin.


Al zal zijn huidige club Tottenham, dat vorig seizoen nog een transfer van Kane naar Manchester City weigerde, ongetwijfeld de hoofdprijs vragen. Komende zomer gaat hij echter zijn laatste contractjaar in, dan lijkt er financieel wel iets mogelijk. Bayern München-trainer Julian Nagelsmann sprak zich vrijdag alvast uit over de potentiële komst van Kane naar zijn club.

“Hij is heel duur. Hij is sterk aan de bal en heeft een krachtig lichaam. Hij zou veel kunnen scoren in de Bundesliga. Ik weet niet wat de vraagprijs is, maar het wordt lastig voor Bayern. We zullen zien wat de toekomst brengt.”, zei Nagelsmann tijdens de tournee van Bayern door de Verenigde Staten. De marktwaarde van Kane wordt vandaag geschat op 90 miljoen euro.

CONTE NIET TE SPREKEN

Antonio Conte, de huidige coach van Tottenham, werd op de hoogte gebracht van de uitspraak van Julian Nagelsmann en de Italiaan was daar niet over te spreken. “Ik ben een coach die niet praat over de spelers van een andere club', zei Conte tegen Engelse media. “De situatie bij Tottenham is heel duidelijk en Harry is een belangrijk onderdeel van ons project. Als ik iets wil bereiken, dan doe ik dat ook niet via de media. Ik vind dat ook respectloos naar de andere club.”

LEES OOK: Kane heeft duidelijke transferboodschap voor Kompany

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

Kompany lyrisch over topspeler: "Hij is een artiest"
Kompany lyrisch over topspeler: "Hij is een artiest"
86

Past Kane bij Bayern?

Meest recent

‘Club Brugge-topaankopen keren zich tegen Leko’

Club Brugge investeerde deze zomer ruim vijftig miljoen euro in een nieuwe ploeg. Toch botsen enkele ...

31
31
Weergaloze Moreira dé grote man bij AC Milan

In de Serie A en Premier League begonnen er vroeg op de avond ook twee matchen. Tottenham ging tegen ...

4
4
De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

6
6
Cercle Brugge onder druk: Friis ziet één groot probleem

Cercle Brugge is niet goed begonnen aan het seizoen. Met een twee op vijftien is het rapport ...

23
23
Geen revelatie: OH Leuven staat voor cruciaal seizoen

De afgelopen jaren moesten we toch even de wenkbrauwen fronsen bij bepaalde uitspraken. Zo werd OH ...

14
14
Vanaken wel of niet? Leko maakt selectie bekend

Hans Vanaken viel tegen Aston Villa uit met een lichte blessure. Er was veel twijfel of de Rode ...

118
118
Wilmots met kennersoog? Gouden zaak voor Standard

Bepaalde media durfden al eens neerbuigend te doen over Marc Wilmots, maar hij levert geen onaardig ...

27
27
Pandoering voor RSCA Futures, Sporting Hasselt viert

Om 16u stonden er twee matchen in de Challenger Pro League op het programma. RSCA Futures nam het op ...

45
45
Chelsea en Liverpool overtuigen weer niet in Premier League

Drukke namiddag in de Premier League. Om 16u vatten er maar liefst vijf partijen aan. Het was vooral ...

19
19
SK Beveren maakt sterke thuisreputatie weer waar tegen STVV

In de Jupiler Pro League begonnen SK Beveren en STVV om 16u op de Freethiel aan hun onderlinge ...

56
56
De Cat baalt enorm, Dortmund wint vlot

In de Bundesliga stonden er om 15u30 ook heel wat matchen op het programma. Borussia Dortmund kwam ...

60
60
Standard mag weer dromen: "Er is veel meer kwaliteit"

Standard is met een 11 op 15 zeer goed begonnen aan het seizoen. De Rouches spelen dit weekend op ...

45
45
Luis Vazquez (ex-RSCA) gaat viraal met 'misser van het jaar'

Luis Vazquez verliet RSC Anderlecht een aantal maanden geleden voor Birmingham City. De Argentijnse ...

140
140
Boskampt stelt vast: "Dat begint zich te wreken bij Club"

Club Brugge begon correct aan het seizoen, maar het is duidelijk dat het allemaal nog veel beter ...

239
239
Vanderbiest na 2 op 18: "Het is hier altijd iets, hé"

KV Mechelen verloor met 0-1 van RSC Anderlecht. De Maneblussers waren verdienstelijk, maar ook niet ...

89
89
Dé titelkandidaat in België? "Zij staan verder dan Club Brugge"

Union SG is inzake resultaten zeer goed begonnen aan het seizoen. Ze boekten een 13 op 15. Vanavond ...

316
316
Coosemans stelt vast: "Binnenskamers weten we dat"

RSC Anderlecht won met 0-1 op het veld van KV Mechelen. De Brusselaars speelden zeker niet ...

188
188
Leko over 'minder' Club: "Dat mogen jullie niet vergeten"

Club Brugge neemt het zondag op tegen Royal Antwerp FC. Op papier een leuke match, maar een topmatch ...

156
156
Ooit indruk gemaakt op Kompany, nu de parel van Beveren

SK Beveren is het seizoen correct begonnen met een zes op vijftien. Bij de Waaslanders komt een ...

63
63
De Meyer looft smaakmaker Beveren: "Klasbak!"

STVV is goed begonnen aan het seizoen. De Kanaries spelen namiddag op het veld van SK Beveren, dat ...

65
65
'Real broedt op nieuwe Mourinho-transfer: 70 miljoen'

Real Madrid kan dit seizoen goede resultaten voorleggen, maar afgelopen dinsdag tegen Internazionale ...

156
156
Pittige waarschuwing Burgess: "Als ik hem zonder shirt zie ..."

Christian Burgess wordt al enkele weken bejubeld als defensieve leider bij AA Gent. Terecht, want de ...

239
239
Anderlecht wint maar zwoegt: grote winnaar op tribunes

RSC Anderlecht won vrijdagavond van KV Mechelen, maar moest zeker in de tweede helft nog flink ...

346
346
Uytterhoeven opnieuw redder in nood? Van Gucht grijpt in

Mark Uytterhoeven heeft in zijn lange carrière al heel wat levens gered. Als geroemd ...

81
81
'Stankovic op zijspoor: nieuwe knaltransfer in 2027'

Terwijl het middenveld van Club Brugge nog zoekende is, gaat ook één van de vertrokken ...

688
688

Meer sportnieuws