JPL-clubs krijgen sollicitatie van 'vergeten' oude bekende

123 stemmen
JPL-clubs krijgen sollicitatie van 'vergeten' oude bekende

Het seizoen in de Jupiler Pro League werd dit weekend op gang getrapt en dat betekent dat alle clubs recent al hun vacatures in de technische staf ingevuld hebben. Een oude bekende miste echter de boot, maar hoopt alsnog een snelle kans te kunnen versieren in 1A en 1B.


Adnan Custovic was laatst aan de slag als assistent van Ivan Leko bij Shanghai Port, maar maakte zelf een einde aan dat avontuur om weer bij zijn familie te kunnen zijn. "Ik ben nu ondertussen zowat een half jaar terug in het land, maar zit nu zonder club", vertelt hij in Het Laatste Nieuws. "Ik heb zo de indruk dat de voetbalwereld hier niet weet dat ik ben teruggekeerd uit China. Spijtig genoeg zijn alle (assistent-)trainersposten al bezet, vacatures zijn er niet. Toch hoop ik binnenkort op een nieuwe uitdaging in eerste of tweede klasse, als assistent of hoofdtrainer."

De 44-jarige Bosniër heeft in het Belgische voetbal al heel wat watertjes doorzwommen. In 2005 streek hij voor het eerst neer in ons land, toen Moeskroen de toenmalige aanvaller bij Amiens ging wegplukken. Hij kwam daarna ook nog als speler uit voor AA Gent, Beerschot, opnieuw Moeskroen en Doornik. Na zijn pensioen ging Custovic eerst aan de slag als assistent van Yves Vanderhaeghe bij KV Kortrijk, om daarna ook mee naar KV Oostende te trekken.

CORONA
Na het ontslag van Vanderhaeghe nam Custovic in 2017 over bij de kustploeg, al werd hij op het einde van dat seizoen alweer doorgestuurd. Hij was daarna ook nog enkele maanden hoofdcoach bij Waasland-Beveren en assistent bij de Bosnische nationale ploeg. In 2020 streek hij nog eens neer in Oostende, maar door de uitbraak van de pandemie stond hij daar uiteindelijk maar één match aan het roer. Begin 2021 volgde hij Leko dan maar naar China.

LEES OOK: Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Heeft hij zijn plaats bij een Belgische profclub?

Meest recent

'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

11
11
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

21
21
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

24
24
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

75
75
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

104
104
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

46
46
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

30
30
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

55
55
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

325
325
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

330
330
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

218
218
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

185
185
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

221
221
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

460
460
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

128
128
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

74
74
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

120
120
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

553
553
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

107
107
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

378
378
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

202
202
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

201
201
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

343
343
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

343
343
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

175
175

Meer sportnieuws