JPL-clubs krijgen sollicitatie van 'vergeten' oude bekende

123 stemmen
JPL-clubs krijgen sollicitatie van 'vergeten' oude bekende

Het seizoen in de Jupiler Pro League werd dit weekend op gang getrapt en dat betekent dat alle clubs recent al hun vacatures in de technische staf ingevuld hebben. Een oude bekende miste echter de boot, maar hoopt alsnog een snelle kans te kunnen versieren in 1A en 1B.


Adnan Custovic was laatst aan de slag als assistent van Ivan Leko bij Shanghai Port, maar maakte zelf een einde aan dat avontuur om weer bij zijn familie te kunnen zijn. "Ik ben nu ondertussen zowat een half jaar terug in het land, maar zit nu zonder club", vertelt hij in Het Laatste Nieuws. "Ik heb zo de indruk dat de voetbalwereld hier niet weet dat ik ben teruggekeerd uit China. Spijtig genoeg zijn alle (assistent-)trainersposten al bezet, vacatures zijn er niet. Toch hoop ik binnenkort op een nieuwe uitdaging in eerste of tweede klasse, als assistent of hoofdtrainer."

De 44-jarige Bosniër heeft in het Belgische voetbal al heel wat watertjes doorzwommen. In 2005 streek hij voor het eerst neer in ons land, toen Moeskroen de toenmalige aanvaller bij Amiens ging wegplukken. Hij kwam daarna ook nog als speler uit voor AA Gent, Beerschot, opnieuw Moeskroen en Doornik. Na zijn pensioen ging Custovic eerst aan de slag als assistent van Yves Vanderhaeghe bij KV Kortrijk, om daarna ook mee naar KV Oostende te trekken.

CORONA
Na het ontslag van Vanderhaeghe nam Custovic in 2017 over bij de kustploeg, al werd hij op het einde van dat seizoen alweer doorgestuurd. Hij was daarna ook nog enkele maanden hoofdcoach bij Waasland-Beveren en assistent bij de Bosnische nationale ploeg. In 2020 streek hij nog eens neer in Oostende, maar door de uitbraak van de pandemie stond hij daar uiteindelijk maar één match aan het roer. Begin 2021 volgde hij Leko dan maar naar China.

LEES OOK: 'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Heeft hij zijn plaats bij een Belgische profclub?

Meest recent

Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

39
39
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

132
132
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

75
75
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

27
27
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

340
340
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

204
204
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

174
174
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

441
441
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

172
172
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

84
84
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

101
101
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

78
78
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

53
53
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

238
238
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

97
97
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

342
342
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

382
382
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

99
99
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

373
373
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

44
44
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

535
535
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

375
375
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

471
471
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

167
167
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

84
84

Meer sportnieuws