Mirallas kiest voor uitdaging in Cyprus

door
Mirallas kiest voor uitdaging in Cyprus

In zijn beste dagen was Kevin Mirallas een sterkhouder bij de Rode Duivels, maar die periode ligt voor de aanvaller inmiddels al een hele tijd achter zich. Zijn 60ste en laatste interland dateert inmiddels al van maart 2018 en op zijn 34ste zwerft Mirallas vooral van de ene naar de andere club. Hij versleet vijf clubs op 4,5 jaar tijd en ook deze zomer kiest hij weer voor een nieuwe uitdaging.


Na een halfjaar in Portugal bij Moreirense moest Mirallas alweer op zoek naar een nieuwe ploeg, want zijn ploeg kon degradatie uit de Primeira Liga niet vermijden en zijn contract werd niet verlengd. Nu heeft de ex-international toch onderdak gevonden, want hij gaat deze keer in Cyprus aan de slag. Hij kreeg een contract voor één seizoen bij AEL Limassol.

Die ploeg heeft zes titels en zeven bekers op het palmares staan, maar is tegenwoordig veeleer een middenmoter in de Cypriotische competitie. Vorig seizoen eindigden ze bijvoorbeeld op de achtste plaats. Voor Mirallas wordt het ook al het achtste land waarin hij aan de slag gaat, in een carrière die inmiddels achttien jaar bestrijkt.

FRANKRIJK TOT CYPRUS
Zijn profdebuut maakte Mirallas in 2004 bij Lille, waarna hij in Frankrijk ook nog voor Saint-Etienne zou spelen. Na een goede periode in Griekenland bij Olympiakos versierde hij een transfer naar Everton. In de Premier League zou hij het grootste deel van zijn carrière blijven, tot hij op de bank verzeilde. In januari 2018 werd hij uiteindelijk doorgestuurd en dat was het begin van een zwerftocht. Na opnieuw een halfjaar Olympiakos speelde hij achtereenvolgens voor Fiorentina, Antwerp, Gaziantep en Moreirense.


Mooie uitdaging voor hem?

Meest recent

‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

46
46
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

66
66
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

57
57
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

108
108
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

254
254
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

108
108
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

279
279
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

100
100
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

161
161
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

144
144
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

237
237
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

573
573
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

144
144
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

253
253
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

65
65
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

214
214
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

98
98
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

154
154
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

328
328
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

291
291
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

150
150
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

337
337
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

250
250
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

258
258
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

965
965

Meer sportnieuws