Mirallas kiest voor uitdaging in Cyprus

door
Mirallas kiest voor uitdaging in Cyprus

In zijn beste dagen was Kevin Mirallas een sterkhouder bij de Rode Duivels, maar die periode ligt voor de aanvaller inmiddels al een hele tijd achter zich. Zijn 60ste en laatste interland dateert inmiddels al van maart 2018 en op zijn 34ste zwerft Mirallas vooral van de ene naar de andere club. Hij versleet vijf clubs op 4,5 jaar tijd en ook deze zomer kiest hij weer voor een nieuwe uitdaging.


Na een halfjaar in Portugal bij Moreirense moest Mirallas alweer op zoek naar een nieuwe ploeg, want zijn ploeg kon degradatie uit de Primeira Liga niet vermijden en zijn contract werd niet verlengd. Nu heeft de ex-international toch onderdak gevonden, want hij gaat deze keer in Cyprus aan de slag. Hij kreeg een contract voor één seizoen bij AEL Limassol.

Die ploeg heeft zes titels en zeven bekers op het palmares staan, maar is tegenwoordig veeleer een middenmoter in de Cypriotische competitie. Vorig seizoen eindigden ze bijvoorbeeld op de achtste plaats. Voor Mirallas wordt het ook al het achtste land waarin hij aan de slag gaat, in een carrière die inmiddels achttien jaar bestrijkt.

FRANKRIJK TOT CYPRUS
Zijn profdebuut maakte Mirallas in 2004 bij Lille, waarna hij in Frankrijk ook nog voor Saint-Etienne zou spelen. Na een goede periode in Griekenland bij Olympiakos versierde hij een transfer naar Everton. In de Premier League zou hij het grootste deel van zijn carrière blijven, tot hij op de bank verzeilde. In januari 2018 werd hij uiteindelijk doorgestuurd en dat was het begin van een zwerftocht. Na opnieuw een halfjaar Olympiakos speelde hij achtereenvolgens voor Fiorentina, Antwerp, Gaziantep en Moreirense.


Mooie uitdaging voor hem?

Meest recent

WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

9
9
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

68
68
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

69
69
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

269
269
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

227
227
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

66
66
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

507
507
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

178
178
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

216
216
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

209
209
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

90
90
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

48
48
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

163
163
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

467
467
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

199
199
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

93
93
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

398
398
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

497
497
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

56
56
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

201
201
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

713
713
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

198
198
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

149
149
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

204
204
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

35
35

Meer sportnieuws