Mirallas kiest voor uitdaging in Cyprus

31 stemmen
Mirallas kiest voor uitdaging in Cyprus

In zijn beste dagen was Kevin Mirallas een sterkhouder bij de Rode Duivels, maar die periode ligt voor de aanvaller inmiddels al een hele tijd achter zich. Zijn 60ste en laatste interland dateert inmiddels al van maart 2018 en op zijn 34ste zwerft Mirallas vooral van de ene naar de andere club. Hij versleet vijf clubs op 4,5 jaar tijd en ook deze zomer kiest hij weer voor een nieuwe uitdaging.


Na een halfjaar in Portugal bij Moreirense moest Mirallas alweer op zoek naar een nieuwe ploeg, want zijn ploeg kon degradatie uit de Primeira Liga niet vermijden en zijn contract werd niet verlengd. Nu heeft de ex-international toch onderdak gevonden, want hij gaat deze keer in Cyprus aan de slag. Hij kreeg een contract voor één seizoen bij AEL Limassol.

Die ploeg heeft zes titels en zeven bekers op het palmares staan, maar is tegenwoordig veeleer een middenmoter in de Cypriotische competitie. Vorig seizoen eindigden ze bijvoorbeeld op de achtste plaats. Voor Mirallas wordt het ook al het achtste land waarin hij aan de slag gaat, in een carrière die inmiddels achttien jaar bestrijkt.

FRANKRIJK TOT CYPRUS
Zijn profdebuut maakte Mirallas in 2004 bij Lille, waarna hij in Frankrijk ook nog voor Saint-Etienne zou spelen. Na een goede periode in Griekenland bij Olympiakos versierde hij een transfer naar Everton. In de Premier League zou hij het grootste deel van zijn carrière blijven, tot hij op de bank verzeilde. In januari 2018 werd hij uiteindelijk doorgestuurd en dat was het begin van een zwerftocht. Na opnieuw een halfjaar Olympiakos speelde hij achtereenvolgens voor Fiorentina, Antwerp, Gaziantep en Moreirense.


Mooie uitdaging voor hem?

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

47
47
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

39
39
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

69
69
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

54
54
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

21
21
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

49
49
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

70
70
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

60
60
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

142
142
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

271
271
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

943
943
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

212
212
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

102
102
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

206
206
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

110
110
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

300
300
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

112
112
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

588
588
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

605
605
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

440
440
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1037
1037
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

247
247
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

310
310
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

491
491
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws