Mirallas kiest voor uitdaging in Cyprus

31 stemmen
Mirallas kiest voor uitdaging in Cyprus

In zijn beste dagen was Kevin Mirallas een sterkhouder bij de Rode Duivels, maar die periode ligt voor de aanvaller inmiddels al een hele tijd achter zich. Zijn 60ste en laatste interland dateert inmiddels al van maart 2018 en op zijn 34ste zwerft Mirallas vooral van de ene naar de andere club. Hij versleet vijf clubs op 4,5 jaar tijd en ook deze zomer kiest hij weer voor een nieuwe uitdaging.


Na een halfjaar in Portugal bij Moreirense moest Mirallas alweer op zoek naar een nieuwe ploeg, want zijn ploeg kon degradatie uit de Primeira Liga niet vermijden en zijn contract werd niet verlengd. Nu heeft de ex-international toch onderdak gevonden, want hij gaat deze keer in Cyprus aan de slag. Hij kreeg een contract voor één seizoen bij AEL Limassol.

Die ploeg heeft zes titels en zeven bekers op het palmares staan, maar is tegenwoordig veeleer een middenmoter in de Cypriotische competitie. Vorig seizoen eindigden ze bijvoorbeeld op de achtste plaats. Voor Mirallas wordt het ook al het achtste land waarin hij aan de slag gaat, in een carrière die inmiddels achttien jaar bestrijkt.

FRANKRIJK TOT CYPRUS
Zijn profdebuut maakte Mirallas in 2004 bij Lille, waarna hij in Frankrijk ook nog voor Saint-Etienne zou spelen. Na een goede periode in Griekenland bij Olympiakos versierde hij een transfer naar Everton. In de Premier League zou hij het grootste deel van zijn carrière blijven, tot hij op de bank verzeilde. In januari 2018 werd hij uiteindelijk doorgestuurd en dat was het begin van een zwerftocht. Na opnieuw een halfjaar Olympiakos speelde hij achtereenvolgens voor Fiorentina, Antwerp, Gaziantep en Moreirense.


Mooie uitdaging voor hem?

Meest recent

'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

15
15
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

200
200
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

60
60
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

123
123
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

277
277
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

58
58
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

428
428
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

42
42
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

187
187
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

45
45
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

212
212
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

368
368
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

825
825
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

492
492
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

155
155
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

461
461
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

255
255
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

708
708
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

185
185
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

664
664
Tielemans redder van België: "Zij maakten het verschil"

Youri Tielemans werd de redder van het vaderland. Met twee goals wist de aanvoerder België naar ...

133
133
Hoe Garcia België stroomstoot gaf met 'geniale' ingeving

België won na verlengingen met 3-2 van Senegal. Het werd een van de meest historische matchen ...

260
260
Lukaku na wéérgaloze pot voetbal: "Heb er genoeg van"

Romelu Lukaku is een fenomeen. Als hij invalt is zijn impact o zo groot. Was al bepalend tegen ...

451
451
Wereldpers smult van België: van puinhoop tot record

WAT EEN WEDSTRIJD! België - Senegal is een van de meest historische WK-matchen ooit en ...

765
765

Meer sportnieuws