Mirallas kiest voor uitdaging in Cyprus

31 stemmen
Mirallas kiest voor uitdaging in Cyprus

In zijn beste dagen was Kevin Mirallas een sterkhouder bij de Rode Duivels, maar die periode ligt voor de aanvaller inmiddels al een hele tijd achter zich. Zijn 60ste en laatste interland dateert inmiddels al van maart 2018 en op zijn 34ste zwerft Mirallas vooral van de ene naar de andere club. Hij versleet vijf clubs op 4,5 jaar tijd en ook deze zomer kiest hij weer voor een nieuwe uitdaging.


Na een halfjaar in Portugal bij Moreirense moest Mirallas alweer op zoek naar een nieuwe ploeg, want zijn ploeg kon degradatie uit de Primeira Liga niet vermijden en zijn contract werd niet verlengd. Nu heeft de ex-international toch onderdak gevonden, want hij gaat deze keer in Cyprus aan de slag. Hij kreeg een contract voor één seizoen bij AEL Limassol.

Die ploeg heeft zes titels en zeven bekers op het palmares staan, maar is tegenwoordig veeleer een middenmoter in de Cypriotische competitie. Vorig seizoen eindigden ze bijvoorbeeld op de achtste plaats. Voor Mirallas wordt het ook al het achtste land waarin hij aan de slag gaat, in een carrière die inmiddels achttien jaar bestrijkt.

FRANKRIJK TOT CYPRUS
Zijn profdebuut maakte Mirallas in 2004 bij Lille, waarna hij in Frankrijk ook nog voor Saint-Etienne zou spelen. Na een goede periode in Griekenland bij Olympiakos versierde hij een transfer naar Everton. In de Premier League zou hij het grootste deel van zijn carrière blijven, tot hij op de bank verzeilde. In januari 2018 werd hij uiteindelijk doorgestuurd en dat was het begin van een zwerftocht. Na opnieuw een halfjaar Olympiakos speelde hij achtereenvolgens voor Fiorentina, Antwerp, Gaziantep en Moreirense.


Mooie uitdaging voor hem?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

70
70
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

96
96
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

40
40
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

276
276
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

300
300
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

200
200
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

167
167
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

37
37
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

119
119
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

311
311
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

508
508
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

418
418
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

384
384
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

177
177
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

107
107
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

111
111
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

594
594
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

132
132
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

126
126
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

92
92
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

90
90
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

264
264
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

259
259
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

779
779

Meer sportnieuws