KV Mechelen mist aanwinst om bizarre reden

door
KV Mechelen mist aanwinst om bizarre reden

KV Mechelen begint dit seizoen aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Wouter Vrancken. De Nederlander Danny Buijs krijgt de lastige opdracht om in de voetsporen te treden van een trainer die Malinwa terug naar 1A bracht, en passant ook een beker won, en daarna in sneltempo van de ploeg een stabiele subtopper maakte. Er wacht Buijs bovendien meteen ook een zware eerste test, want op de openingsspeeldag komt Antwerp meteen op bezoek.


KVM zal er dus meteen moeten staan, maar Buijs zal wel aan zijn elftal moeten sleutelen. Hij moet immers twee van zijn zomeraanwinsten al missen. De van AA Gent overgenomen Yonas Malede moet door een blessure zijn debuut nog uitstellen, terwijl ook Jorge Hernandez er niet bij zal zijn. Volgens Gazet van Antwerpen zijn er problemen met het visum van de middenvelder.

Dat is toch opmerkelijk, want Hernandez loopt al sinds begin mei in Mechelen rond en speelde de voorbije weken ook gewoon mee in alle oefenmatchen. De start van de competitie moet hij nu echter toch laten passeren, want om de administratieve problemen op te lossen moet de 21-jarige terug naar Mexico.

VIER NIEUWKOMERS
Desondanks zijn er nog genoeg nieuwe namen te bespeuren in de eerste selectie van het seizoen. Julien Ngoy, Dimitri Lavalée, Boli Bolingoli en Alessio Da Cruz zitten wel gewoon in de kern en kunnen dus meteen hun eerste officiële speelminuten maken. Verder zijn ook alle sterkhouders van vorig seizoen gewoon op de afspraak, op de langdurig geblesseerden Bijker en Mrabti na.


LEES OOK: Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

Zal KV Mechelen het seizoen goed beginnen?

Meest recent

'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

51
51
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

62
62
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

92
92
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

288
288
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

574
574
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

211
211
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

480
480
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

114
114
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

317
317
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

480
480
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

44
44
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

469
469
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

53
53
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

242
242
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

360
360
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

507
507
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

132
132
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

303
303
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

326
326
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

185
185
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

383
383
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

729
729
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

242
242
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

474
474

Meer sportnieuws