'Feyenoord zet zijn zinnen op Jonge Duivel'

door
'Feyenoord zet zijn zinnen op Jonge Duivel'

Feyenoord slaagde er deze zomer niet in om de aankoopoptie op Cyriel Dessers te lichten, terwijl het Francesco Antonucci opnieuw verhuurde aan FC Volendam. Daardoor is er voorlopig geen Belg te bewonderen in De Kuip, maar de kans lijkt reëel dat daar binnenkort nog verandering in zal komen.


Het lijkt er immers op dat Feyenoord nu zijn oog laten vallen heeft op een andere Belg, want volgens het gespecialiseerde 1908.nl maken de Rotterdammers werk van de komst van Largie Ramazani om de vacante positie van linksbuiten in te vullen. De 21-jarige kan terugblikken op een uitstekend seizoen bij Almeria. Hij was er goed voor acht goals en één assist in 30 wedstrijden en had zo een groot aandeel in de promotie naar La Liga.

Aanvankelijk had Feyenoord zijn oog laten vallen op de kersverse Italiaanse international Wilfried Gnonto, maar Ramazani wordt als een meer haalbare piste gezien. Hij heeft bij Almeria wel nog een contract tot 2025 en zijn waarde wordt door Transfermarkt op 4 miljoen euro geschat, dus erg goedkoop zal hij ook niet zijn. Ramazani zou een transfer echter wel zien zitten.

JONGE DUIVELS
Ramazani legde al een opmerkelijk parcours af, want hij verliet op zeer jonge leeftijd de jeugdopleiding van Anderlecht om zijn kans te gaan in Engeland. Na een periode bij Charlton kwam hij op zijn zestiende bij Manchester United terecht. Daar zou hij uiteindelijk één keer mogen opdraven in het eerste elftal, een invalbeurt in een Europa League-wedstrijd tegen Astana. Daarna koos hij echter voor Spanje om eindelijk echt door te breken. Zijn goede prestaties bij Almeria leverden hem in juni in ieder geval al een eerste selectie op voor de Jonge Duivels van Jacky Mathijssen.

LEES OOK: VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

Zou Feyenoord een goede stap zijn voor Ramazani?

Meest recent

Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

20
20
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

39
39
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

87
87
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

101
101
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

49
49
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

35
35
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

78
78
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

82
82
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

32
32
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

26
26
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

70
70
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

82
82
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

172
172
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

51
51
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

142
142
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

454
454
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

224
224
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

44
44
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

179
179
Play-Off-boost AA Gent: De Mil heeft uitstekend nieuws

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

220
220
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

86
86
"Sabotage!" - Eén keuze Garcia zwaar onder vuur genomen

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

167
167
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

262
262
'Keepersdilemma Rode Duivels: beslissing al gevallen'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

239
239
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

161
161

Meer sportnieuws