'Feyenoord zet zijn zinnen op Jonge Duivel'

77 stemmen
'Feyenoord zet zijn zinnen op Jonge Duivel'

Feyenoord slaagde er deze zomer niet in om de aankoopoptie op Cyriel Dessers te lichten, terwijl het Francesco Antonucci opnieuw verhuurde aan FC Volendam. Daardoor is er voorlopig geen Belg te bewonderen in De Kuip, maar de kans lijkt reëel dat daar binnenkort nog verandering in zal komen.


Het lijkt er immers op dat Feyenoord nu zijn oog laten vallen heeft op een andere Belg, want volgens het gespecialiseerde 1908.nl maken de Rotterdammers werk van de komst van Largie Ramazani om de vacante positie van linksbuiten in te vullen. De 21-jarige kan terugblikken op een uitstekend seizoen bij Almeria. Hij was er goed voor acht goals en één assist in 30 wedstrijden en had zo een groot aandeel in de promotie naar La Liga.

Aanvankelijk had Feyenoord zijn oog laten vallen op de kersverse Italiaanse international Wilfried Gnonto, maar Ramazani wordt als een meer haalbare piste gezien. Hij heeft bij Almeria wel nog een contract tot 2025 en zijn waarde wordt door Transfermarkt op 4 miljoen euro geschat, dus erg goedkoop zal hij ook niet zijn. Ramazani zou een transfer echter wel zien zitten.

JONGE DUIVELS
Ramazani legde al een opmerkelijk parcours af, want hij verliet op zeer jonge leeftijd de jeugdopleiding van Anderlecht om zijn kans te gaan in Engeland. Na een periode bij Charlton kwam hij op zijn zestiende bij Manchester United terecht. Daar zou hij uiteindelijk één keer mogen opdraven in het eerste elftal, een invalbeurt in een Europa League-wedstrijd tegen Astana. Daarna koos hij echter voor Spanje om eindelijk echt door te breken. Zijn goede prestaties bij Almeria leverden hem in juni in ieder geval al een eerste selectie op voor de Jonge Duivels van Jacky Mathijssen.

LEES OOK: Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Zou Feyenoord een goede stap zijn voor Ramazani?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

15
15
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

22
22
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

26
26
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

115
115
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

51
51
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

211
211
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

209
209
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

65
65
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

282
282
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

31
31
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

433
433
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

310
310
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

370
370
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

141
141
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

65
65
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

120
120
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

101
101
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

50
50
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

217
217
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

273
273
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

133
133
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

80
80
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

797
797
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

526
526
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

289
289

Meer sportnieuws