'Bayern reageert op topdeal Kane'

180
'Bayern reageert op topdeal Kane'

FC Barcelona realiseerde met Robert Lewandowski zijn droomtransfer voor deze zomer. De 33-jarige Pool tekende een contract voor maar liefst vier seizoenen en in de deal werd een afkoopsom van 500 miljoen euro opgenomen. Bayern München wil dan weer Harry Kane als de vervanger van Lewandowski.


Barça tast uiteindelijk nog diep in de buidel voor de sterspeler, die in München nog een jaar contract had. Ze telden nog 45 miljoen euro neer, waar nog eens 5 miljoen euro aan variabelen bij kunnen komen. Lewandowski is zondag al bij zijn ploegmaats aangesloten op stage in Miami, waar hij ook zijn medische testen aflegde.

Bayern München wil die miljoenen dan weer aanwenden om Harry Kane naar de club te halen. De 28-jarige Engelsman geldt nog steeds als één van de betere spitsen op de Europese velden en lijkt zelf niet weigerachtig te staan tegenover een verhuis naar een club waar hij verzekerd is van het nodige prijzengewin. Al zal zijn huidige club Tottenham, dat vorig seizoen nog een transfer van Kane naar Manchester City weigerde, ongetwijfeld de hoofdprijs vragen.

(TE) DUUR?

Komende zomer gaat hij echter zijn laatste contractjaar in, dan lijkt er financieel wel iets mogelijk. Bayern München-trainer Julian Nagelsmann sprak zich gisteren uit over de potentiële komst van Kane naar zijn club. “Hij is heel duur. Hij is sterk aan de bal en heeft een krachtig lichaam - maar aan deze prijs is het erg moeilijk. We zullen zien wat er gebeurt in de toekomst." De marktwaarde van Kane wordt vandaag geschat op 90 miljoen euro.

LEES OOK: Kane heeft duidelijke transferboodschap voor Kompany

Past Kane bij Bayern?

Meest recent

Compper met opvallende reactie: "Dat lijkt misschien vreemd"

Royal Antwerp FC moet dit weekend aan de bak tegen Club Brugge. De Great Old heeft er een paar ...

22
22
Bruno velt oordeel over nipte zege van Anderlecht

RSC Anderlecht wist na het puntenverlies tegen KRC Genk weer aan te knopen met een zege tegen KV ...

214
214
Omobamidele: "Dit maakt op het einde het verschil"

RSC Anderlecht won met 0-1 van KV Mechelen. Het was voetbaltechnisch een bijzonder matige pot ...

95
95
Matig Anderlecht pakt zege na zeer povere pot voetbal

In de Jupiler Pro League openden KV Mechelen en RSC Anderlecht vanavond de zesde speeldag. Beide ...

98
98
Kompany lyrisch over topspeler: "Hij is een artiest"

Vincent Kompany is een adept van aanvallend voetbal. Dat was zo bij RSC Anderlecht, Burnley en zeker ...

40
40
KV Kortrijk onder druk: Jonckheere ziet oorzaken voor zwakke start

KV Kortrijk is het seizoen begonnen met een nul op vijftien. Het belooft een moeilijk seizoen te ...

50
50
Beerschot en Dender zetten titelambities kracht bij

Om 20u stonden er twee matchen op het programma in de Challenger Pro League. Er was de beladen ...

67
67
RSCA op voorsprong, fans willen één speler in de ploeg

KV Mechelen en RSC Anderlecht begonnen om 20u45 aan hun zesde competitiepartij van het seizoen. De ...

162
162
Thorup looft nieuwkomer: "Was alvast veelbelovend"

KRC Genk pakte vorige week een punt op het veld van RSC Anderlecht, wat al bij al toch gevleid was. ...

105
105
Vertrek in de maak bij Anderlecht: "In januari transfer"

Bij RSC Anderlecht zitten ze nog met een aantal overbodige spelers. Antoine Sibierski hoopt hen in ...

203
203
Wat met El Hadj bij Union SG? Hubert speelt open kaart

Anouar Ait El Hadj aasde de afgelopen transferpriode op een vertrek bij Union SG. Hij voelde zich ...

110
110
‘Leko gooit Club Brugge-speler per direct uit zijn elftal’

Ivan Leko heeft na de Europese opener meteen hard ingegrepen bij Club Brugge. Een speler die enkele ...

662
662
Bruno maakt ploeg bekend: één wissel bij Anderlecht

Om 20u45 staat de altijd beladen partij tussen KV Mechelen en RSC Anderlecht op het programma. Beide ...

85
85
Vanhoutte zorgt voor veel reacties met opvallend beeld

Charles Vanhoutte beleeft momenteel een bijzonder hoofdstuk in zijn carrière. De Belgische ...

51
51
STVV pakt uit met héél verrassend initiatief

STVV heeft zopas straf nieuws meegedeeld. De Kanaries pakken uit met een documentaire over het ...

50
50
Transfers voor James Rodriguez, Coutinho én Mata

De transferperiode ligt achter de rug in de meeste landen, maar in sommige competities kan men wel ...

26
26
KRC Genk versus AA Gent: Thorup en De Mil slijpen messen

Komend weekend staan er heel wat interessante affiches op het programma, maar de voornaamste ...

172
172
Compper deelt dubbele opsteker uit ziekenboeg Antwerp

Antwerp begon voortvarend aan het seizoen, maar behalve het abrupte afscheid van Marc Overmars is ...

200
200
De Mil dropt hints: grote comeback(s) bij AA Gent?

Na vijf speeldagen pronkt KAA Gent nog steeds met een foutloos rapport, een lijn die de fiere ...

343
343
Leko houdt adem in: sterkhouder Club Brugge langer out?

Club Brugge wil de nederlaag tegen Aston Villa snel doorspoelen, en dus moet Antwerp er straks aan ...

399
399
Romeo Vermant stuurt zinderende boodschap de wereld in

Er lijkt opnieuw iets veranderd rond Romeo Vermant. De aanvaller beleefde een zomer waarin er ...

526
526
'Bruno grijpt in: nieuwkomer aan aftrap bij Anderlecht'

Na een magere zeven op 15 staat de druk al op de ketel bij RSC Anderlecht, dat vrijdag op bezoek ...

488
488
Golden Boy: Club Brugge, Anderlecht & Genk in top 100

Tijdens de voorbije zomermercato deed de Jupiler Pro League zijn reputatie als kweekvijver van ...

459
459
'Van Gucht en VTM clashen: “Vuilbak gaat open'

Ruben Van Gucht lijkt nog lang niet klaar met de gebeurtenissen die zich achter de schermen hebben ...

420
420
Leko geeft update over Vanaken voor Antwerp én Genk

Hans Vanaken werd in de Champions League-clash tegen Aston Villa naar de kant gehaald. De aanvoerder ...

407
407

Meer sportnieuws