Gent komt met update over afgevoerde Torunarigha

door
Gent komt met update over afgevoerde Torunarigha

AA Gent leek gisteren op weg naar de drie punten op het veld van Standard. De Buffalo's slikten echter nog een later gelijkmaker. Noë Dussenne schonk de Rouches nog een punt met een kopbal. Bij de bezoekers werd Jordan Torunarigha (24) afgevoerd na een duel met Standard-doelman Arnaud Bodart.


De VAR greep niet in, tot ontsteltenis van Gent. Torunarigha moest na het contact afgevoerd worden op een draagberrie. De Duitser werd daarop meteen naar het ziekenhuis gebracht, meldt Het Nieuwsblad. Daar kreeg Gent volgens communicatiemanager Tom Vandenbulcke goed nieuws. Er zouden geen "verontrustende zaken" vastgesteld zijn. Gent kan dus opgelucht ademhalen over zijn topaanwinst.

De Buffalo's haalden Torunarigha deze zomer definitief weg bij Hertha Berlijn. De verdediger tekende tot midden 2025 in de Ghelamco Arena. Volgens Transfermarkt legde Gent 3,5 miljoen euro op tafel. Torunarigha werd sinds januari al gehuurd van de club uit de Duitse hoofdstad en liet meteen een grote indruk na. Hij maakte ook deel uit van het elftal dat in de bekerfinale RSC Anderlecht opzijzette na strafschoppen. Het was meteen de eerste prijs voor Torunarigha in Gentse loondienst. Daar hoopt hij dit seizoen nog wat aan toe te voegen.

DOMPER

Het gelijkspel op de eerste speeldag is een domper voor Gent. De Oost-Vlamingen kwamen in de eerste helft op achterstand na een strafschop van Selim Amallah, maar zetten de scheve situatie in de tweede helft helemaal recht via Tissoudali en Lemajic. De zege lag voor het grijpen, maar Dussenne zette het ambitieuze Gent nog een stevige hak. Op speeldag 2 neemt Gent het thuis op tegen STVV.

LEES OOK: De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Moest de VAR hier altijd ingrijpen?

Meest recent

Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

14
14
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

49
49
'Messi laat 1,4 miljard euro links liggen'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

41
41
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

138
138
Vannieuwkerke haalt hard uit: "Dit klopt gewoon niet"

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

110
110
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

155
155
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

400
400
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

292
292
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

75
75
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

51
51
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

130
130
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

271
271
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

213
213
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

253
253
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

167
167
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

364
364
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

87
87
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

67
67
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

126
126
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

321
321
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

219
219
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

86
86
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

206
206
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

142
142

Meer sportnieuws