Gent komt met update over afgevoerde Torunarigha

door
Gent komt met update over afgevoerde Torunarigha

AA Gent leek gisteren op weg naar de drie punten op het veld van Standard. De Buffalo's slikten echter nog een later gelijkmaker. Noë Dussenne schonk de Rouches nog een punt met een kopbal. Bij de bezoekers werd Jordan Torunarigha (24) afgevoerd na een duel met Standard-doelman Arnaud Bodart.


De VAR greep niet in, tot ontsteltenis van Gent. Torunarigha moest na het contact afgevoerd worden op een draagberrie. De Duitser werd daarop meteen naar het ziekenhuis gebracht, meldt Het Nieuwsblad. Daar kreeg Gent volgens communicatiemanager Tom Vandenbulcke goed nieuws. Er zouden geen "verontrustende zaken" vastgesteld zijn. Gent kan dus opgelucht ademhalen over zijn topaanwinst.

De Buffalo's haalden Torunarigha deze zomer definitief weg bij Hertha Berlijn. De verdediger tekende tot midden 2025 in de Ghelamco Arena. Volgens Transfermarkt legde Gent 3,5 miljoen euro op tafel. Torunarigha werd sinds januari al gehuurd van de club uit de Duitse hoofdstad en liet meteen een grote indruk na. Hij maakte ook deel uit van het elftal dat in de bekerfinale RSC Anderlecht opzijzette na strafschoppen. Het was meteen de eerste prijs voor Torunarigha in Gentse loondienst. Daar hoopt hij dit seizoen nog wat aan toe te voegen.

DOMPER

Het gelijkspel op de eerste speeldag is een domper voor Gent. De Oost-Vlamingen kwamen in de eerste helft op achterstand na een strafschop van Selim Amallah, maar zetten de scheve situatie in de tweede helft helemaal recht via Tissoudali en Lemajic. De zege lag voor het grijpen, maar Dussenne zette het ambitieuze Gent nog een stevige hak. Op speeldag 2 neemt Gent het thuis op tegen STVV.

LEES OOK: Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

Moest de VAR hier altijd ingrijpen?

Meest recent

Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

24
24
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

8
8
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

41
41
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

192
192
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

220
220
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

124
124
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

82
82
'Krankzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

214
214
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

241
241
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

120
120
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

451
451
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

209
209
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

157
157
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

167
167
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

337
337
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

374
374
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

165
165
Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

88
88
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

58
58
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

266
266
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

59
59
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

76
76
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

208
208
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

115
115
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

247
247

Meer sportnieuws