Gent komt met update over afgevoerde Torunarigha

328 stemmen
Gent komt met update over afgevoerde Torunarigha

AA Gent leek gisteren op weg naar de drie punten op het veld van Standard. De Buffalo's slikten echter nog een later gelijkmaker. Noë Dussenne schonk de Rouches nog een punt met een kopbal. Bij de bezoekers werd Jordan Torunarigha (24) afgevoerd na een duel met Standard-doelman Arnaud Bodart.


De VAR greep niet in, tot ontsteltenis van Gent. Torunarigha moest na het contact afgevoerd worden op een draagberrie. De Duitser werd daarop meteen naar het ziekenhuis gebracht, meldt Het Nieuwsblad. Daar kreeg Gent volgens communicatiemanager Tom Vandenbulcke goed nieuws. Er zouden geen "verontrustende zaken" vastgesteld zijn. Gent kan dus opgelucht ademhalen over zijn topaanwinst.

De Buffalo's haalden Torunarigha deze zomer definitief weg bij Hertha Berlijn. De verdediger tekende tot midden 2025 in de Ghelamco Arena. Volgens Transfermarkt legde Gent 3,5 miljoen euro op tafel. Torunarigha werd sinds januari al gehuurd van de club uit de Duitse hoofdstad en liet meteen een grote indruk na. Hij maakte ook deel uit van het elftal dat in de bekerfinale RSC Anderlecht opzijzette na strafschoppen. Het was meteen de eerste prijs voor Torunarigha in Gentse loondienst. Daar hoopt hij dit seizoen nog wat aan toe te voegen.

DOMPER

Het gelijkspel op de eerste speeldag is een domper voor Gent. De Oost-Vlamingen kwamen in de eerste helft op achterstand na een strafschop van Selim Amallah, maar zetten de scheve situatie in de tweede helft helemaal recht via Tissoudali en Lemajic. De zege lag voor het grijpen, maar Dussenne zette het ambitieuze Gent nog een stevige hak. Op speeldag 2 neemt Gent het thuis op tegen STVV.

LEES OOK: ‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

🚀

Moest de VAR hier altijd ingrijpen?

Meest recent

'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

78
78
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

73
73
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

69
69
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

52
52
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

147
147
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

430
430
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

602
602
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

527
527
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

93
93
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

416
416
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

570
570
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

254
254
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

72
72
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

250
250
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

470
470
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

268
268
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

744
744
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

230
230
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

248
248
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

582
582
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

397
397
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

766
766
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

636
636
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

226
226
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

751
751

Meer sportnieuws