Gent komt met update over afgevoerde Torunarigha

door
Gent komt met update over afgevoerde Torunarigha

AA Gent leek gisteren op weg naar de drie punten op het veld van Standard. De Buffalo's slikten echter nog een later gelijkmaker. Noë Dussenne schonk de Rouches nog een punt met een kopbal. Bij de bezoekers werd Jordan Torunarigha (24) afgevoerd na een duel met Standard-doelman Arnaud Bodart.


De VAR greep niet in, tot ontsteltenis van Gent. Torunarigha moest na het contact afgevoerd worden op een draagberrie. De Duitser werd daarop meteen naar het ziekenhuis gebracht, meldt Het Nieuwsblad. Daar kreeg Gent volgens communicatiemanager Tom Vandenbulcke goed nieuws. Er zouden geen "verontrustende zaken" vastgesteld zijn. Gent kan dus opgelucht ademhalen over zijn topaanwinst.

De Buffalo's haalden Torunarigha deze zomer definitief weg bij Hertha Berlijn. De verdediger tekende tot midden 2025 in de Ghelamco Arena. Volgens Transfermarkt legde Gent 3,5 miljoen euro op tafel. Torunarigha werd sinds januari al gehuurd van de club uit de Duitse hoofdstad en liet meteen een grote indruk na. Hij maakte ook deel uit van het elftal dat in de bekerfinale RSC Anderlecht opzijzette na strafschoppen. Het was meteen de eerste prijs voor Torunarigha in Gentse loondienst. Daar hoopt hij dit seizoen nog wat aan toe te voegen.

DOMPER

Het gelijkspel op de eerste speeldag is een domper voor Gent. De Oost-Vlamingen kwamen in de eerste helft op achterstand na een strafschop van Selim Amallah, maar zetten de scheve situatie in de tweede helft helemaal recht via Tissoudali en Lemajic. De zege lag voor het grijpen, maar Dussenne zette het ambitieuze Gent nog een stevige hak. Op speeldag 2 neemt Gent het thuis op tegen STVV.

LEES OOK: Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Moest de VAR hier altijd ingrijpen?

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

12
12
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

28
28
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

40
40
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

77
77
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

176
176
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

59
59
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

72
72
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

44
44
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

185
185
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

42
42
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

36
36
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

64
64
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

103
103
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

294
294
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

131
131
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

180
180
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

139
139
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

104
104
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

506
506
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

92
92
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

18
18
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

162
162
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

166
166

Meer sportnieuws