'Barça stoomt door: akkoord met verdediger'

119 stemmen
'Barça stoomt door: akkoord met verdediger'

Het is FC Barcelona menens om komend seizoen opnieuw aan te sluiten bij de absolute top. De Blaugrana haalde al Robert Lewandwoski (Bayern München), Franck Kessié (transfervrij), Andreas Christensen (transfervrij) en Raphinha (Leeds United). Ook de volgende aanwinst lijkt op weg naar Camp Nou.


Barça wil er graag achterin nog iets bij. Het vizier werd daarvoor volop gericht op Jules Koundé (Sevilla). De Franse verdediger lijkt echter op weg naar Chelsea. De Catalanen zouden nu snel doorschakelen. Volgens SPORT heeft Barça een akkoord met Iñigo Martinez. De verdediger van Athletic de Bilbao zou deze zomer de overstap maken naar Barcelona. Er moet enkel nog een deal gevonden worden tussen beide clubs over de prijs en enkele bijkomende details.

Martinez is met zijn 31 jaar een ervaren pion. Hij speelde al 158 duels voor Bilbao en 237 wedstrijden voor Real Sociedad. Nu zou hij voor het eerst bij een topclub terechtkomen. Volgens Transfermarkt moet Martinez 25 miljoen euro kosten. Daarmee valt hij een pak goedkoper uit dan Koundé. Het is niet de eerste keer dat Martinez gelinkt wordt aan een overstap naar Barça. Bovendien raakte de speler er niet uit met Bilbao over een contractverlenging. Het lijkt dus het ideale moment voor Xavi en co om toe te slaan.

AZPILICUETA?

Volgens datzelfde SPORT denkt Barça ook aan Cesar Azpilicueta. Die zou gemakkelijker op te pikken kunnen zijn nu Koundé op het punt staat naar Londen te verhuizen. Er zou zelfs als een akkoord zijn. Barça zou 5 miljoen euro ophoesten, plus bonussen. Zo ziet de verdediging van de Catalaanse club er steeds beter gestoffeerd uit.

LEES OOK: Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

🚀

Wie zal komen?

Meest recent

Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

6
6
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

34
34
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

91
91
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

169
169
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

51
51
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

43
43
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

197
197
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

76
76
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

260
260
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

216
216
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

65
65
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

56
56
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

479
479
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

61
61
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

170
170
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

296
296
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

62
62
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

157
157
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

286
286
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

45
45
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

65
65
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

79
79
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

128
128
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

112
112
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

40
40

Meer sportnieuws