'Barça stoomt door: akkoord met verdediger'

door
'Barça stoomt door: akkoord met verdediger'

Het is FC Barcelona menens om komend seizoen opnieuw aan te sluiten bij de absolute top. De Blaugrana haalde al Robert Lewandwoski (Bayern München), Franck Kessié (transfervrij), Andreas Christensen (transfervrij) en Raphinha (Leeds United). Ook de volgende aanwinst lijkt op weg naar Camp Nou.


Barça wil er graag achterin nog iets bij. Het vizier werd daarvoor volop gericht op Jules Koundé (Sevilla). De Franse verdediger lijkt echter op weg naar Chelsea. De Catalanen zouden nu snel doorschakelen. Volgens SPORT heeft Barça een akkoord met Iñigo Martinez. De verdediger van Athletic de Bilbao zou deze zomer de overstap maken naar Barcelona. Er moet enkel nog een deal gevonden worden tussen beide clubs over de prijs en enkele bijkomende details.

Martinez is met zijn 31 jaar een ervaren pion. Hij speelde al 158 duels voor Bilbao en 237 wedstrijden voor Real Sociedad. Nu zou hij voor het eerst bij een topclub terechtkomen. Volgens Transfermarkt moet Martinez 25 miljoen euro kosten. Daarmee valt hij een pak goedkoper uit dan Koundé. Het is niet de eerste keer dat Martinez gelinkt wordt aan een overstap naar Barça. Bovendien raakte de speler er niet uit met Bilbao over een contractverlenging. Het lijkt dus het ideale moment voor Xavi en co om toe te slaan.

AZPILICUETA?

Volgens datzelfde SPORT denkt Barça ook aan Cesar Azpilicueta. Die zou gemakkelijker op te pikken kunnen zijn nu Koundé op het punt staat naar Londen te verhuizen. Er zou zelfs als een akkoord zijn. Barça zou 5 miljoen euro ophoesten, plus bonussen. Zo ziet de verdediging van de Catalaanse club er steeds beter gestoffeerd uit.

LEES OOK: Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Wie zal komen?

Meest recent

Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

34
34
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

131
131
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

97
97
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

40
40
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

204
204
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

260
260
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

298
298
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

73
73
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

396
396
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

327
327
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

426
426
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

205
205
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

98
98
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

201
201
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

76
76
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

404
404
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

616
616
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

90
90
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

304
304
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

252
252
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

542
542
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

466
466
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

747
747
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

609
609

Meer sportnieuws