'Barça stoomt door: akkoord met verdediger'

119
'Barça stoomt door: akkoord met verdediger'

Het is FC Barcelona menens om komend seizoen opnieuw aan te sluiten bij de absolute top. De Blaugrana haalde al Robert Lewandwoski (Bayern München), Franck Kessié (transfervrij), Andreas Christensen (transfervrij) en Raphinha (Leeds United). Ook de volgende aanwinst lijkt op weg naar Camp Nou.


Barça wil er graag achterin nog iets bij. Het vizier werd daarvoor volop gericht op Jules Koundé (Sevilla). De Franse verdediger lijkt echter op weg naar Chelsea. De Catalanen zouden nu snel doorschakelen. Volgens SPORT heeft Barça een akkoord met Iñigo Martinez. De verdediger van Athletic de Bilbao zou deze zomer de overstap maken naar Barcelona. Er moet enkel nog een deal gevonden worden tussen beide clubs over de prijs en enkele bijkomende details.

Martinez is met zijn 31 jaar een ervaren pion. Hij speelde al 158 duels voor Bilbao en 237 wedstrijden voor Real Sociedad. Nu zou hij voor het eerst bij een topclub terechtkomen. Volgens Transfermarkt moet Martinez 25 miljoen euro kosten. Daarmee valt hij een pak goedkoper uit dan Koundé. Het is niet de eerste keer dat Martinez gelinkt wordt aan een overstap naar Barça. Bovendien raakte de speler er niet uit met Bilbao over een contractverlenging. Het lijkt dus het ideale moment voor Xavi en co om toe te slaan.

AZPILICUETA?

Volgens datzelfde SPORT denkt Barça ook aan Cesar Azpilicueta. Die zou gemakkelijker op te pikken kunnen zijn nu Koundé op het punt staat naar Londen te verhuizen. Er zou zelfs als een akkoord zijn. Barça zou 5 miljoen euro ophoesten, plus bonussen. Zo ziet de verdediging van de Catalaanse club er steeds beter gestoffeerd uit.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

Wie zal komen?

Meest recent

Tresoldi schrijft geschiedenis bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi scoorde gisteren nog maar eens tegen Zulte Waregem. De aanvaller is bezig aan een ...

56
56
Anderlecht-fans laten zich horen na woorden Coucke en Bornauw

Anderlecht is al jaren op zoek naar stabiliteit. Onder Marc Coucke kwam die er nog niet. Die vond ...

55
55
Van der Elst ziet nieuw fenomeen opstaan bij Union SG

Relebohile Mofokeng heeft nog maar net zijn strepen verdiend bij Union SG, maar de Zuid-Afrikaan ...

11
11
Exit Carrick: Chelsea duwt Manchester United kopje onder

Manchester United verkeert in een ongezien grote crisis. Ze gingen vandaag ook onderuit op het veld ...

52
52
Coucke gaat los over Anderlecht, tot één onthulling iedereen wegblaast

Marc Coucke is een man van vele werelden. In Happy Hour, de VTM-talkshow van Ruben Van Gucht, sprak ...

46
46
Degryse helpt Bruno: deze elf moeten spelen

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen KVC Westerlo. Er is veel kritiek op Vitor Bruno. Voormalig ...

119
119
KV Mechelen won op de transfermarkt: "Duitsland was optie"

Mike Eerdhuijzen maakte afgelopen zomer de overstap van FC Utrecht naar KV Mechelen. Hoewel de ...

31
31
KRC Genk pakt uit met nieuwe blinkvanger

KRC Genk blijft aandachtig voor vernieuwing. De Limburgers openen later deze maand hun oefencomplex, ...

44
44
Club Brugge zei 'neen': "Ze probeerden Vanaken te halen"

Hans Vanaken is een clubicoon van Club Brugge. Eén van de allerbeste middenvelders die de ...

590
590
Verkocht Anderlecht afgelopen zomer dé missing link?

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. Het is tijd dat bepaalde spelers gaan opstaan, vooral in ...

152
152
KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

67
67
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

33
33
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

38
38
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

59
59
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

47
47
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

67
67
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

72
72
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

197
197
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

369
369
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

395
395
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

176
176
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

130
130
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

91
91
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

457
457

Meer sportnieuws