'Barça stoomt door: akkoord met verdediger'

door
'Barça stoomt door: akkoord met verdediger'

Het is FC Barcelona menens om komend seizoen opnieuw aan te sluiten bij de absolute top. De Blaugrana haalde al Robert Lewandwoski (Bayern München), Franck Kessié (transfervrij), Andreas Christensen (transfervrij) en Raphinha (Leeds United). Ook de volgende aanwinst lijkt op weg naar Camp Nou.


Barça wil er graag achterin nog iets bij. Het vizier werd daarvoor volop gericht op Jules Koundé (Sevilla). De Franse verdediger lijkt echter op weg naar Chelsea. De Catalanen zouden nu snel doorschakelen. Volgens SPORT heeft Barça een akkoord met Iñigo Martinez. De verdediger van Athletic de Bilbao zou deze zomer de overstap maken naar Barcelona. Er moet enkel nog een deal gevonden worden tussen beide clubs over de prijs en enkele bijkomende details.

Martinez is met zijn 31 jaar een ervaren pion. Hij speelde al 158 duels voor Bilbao en 237 wedstrijden voor Real Sociedad. Nu zou hij voor het eerst bij een topclub terechtkomen. Volgens Transfermarkt moet Martinez 25 miljoen euro kosten. Daarmee valt hij een pak goedkoper uit dan Koundé. Het is niet de eerste keer dat Martinez gelinkt wordt aan een overstap naar Barça. Bovendien raakte de speler er niet uit met Bilbao over een contractverlenging. Het lijkt dus het ideale moment voor Xavi en co om toe te slaan.

AZPILICUETA?

Volgens datzelfde SPORT denkt Barça ook aan Cesar Azpilicueta. Die zou gemakkelijker op te pikken kunnen zijn nu Koundé op het punt staat naar Londen te verhuizen. Er zou zelfs als een akkoord zijn. Barça zou 5 miljoen euro ophoesten, plus bonussen. Zo ziet de verdediging van de Catalaanse club er steeds beter gestoffeerd uit.

LEES OOK: 'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Wie zal komen?

Meest recent

'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

39
39
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

198
198
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

211
211
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

184
184
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

75
75
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

349
349
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

438
438
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

93
93
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

390
390
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

291
291
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

495
495
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

189
189
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

127
127
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

513
513
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

92
92
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

273
273
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

569
569
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

860
860
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

1006
1006
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

369
369
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

48
48
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

328
328
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

746
746
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

373
373
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

395
395

Meer sportnieuws