Club Brugge mag winger definitief van lijstje schrappen

door
Club Brugge mag winger definitief van lijstje schrappen

Club Brugge opent aanstaande zondag zijn campagne in de Jupiler Pro League met een thuiswedstrijd tegen KRC Genk. In aanloop naar die fraaie affiche is de landskampioen echter nog druk bezig op de zomerse transfermarkt. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde staat er nog één en ander te gebeuren.


Naast een nieuwe spits zou Blauw-Zwart ook nog een extra flankaanvaller verlangen. En daarvoor was het vizier op Christos Tzolis gericht. De 20-jarige Griekse international was anderhalf jaar geleden al nadrukkelijk in beeld op Jan Breydel, maar koos uiteindelijk voor Norwich City. Daar bleef zijn doorbraak vorig seizoen uit en bovendien degradeerde de club uit de Premier League, waardoor een oplossing voor Tzolis gevonden moest worden.

Club leek lange tijd over de beste papieren te beschikken, maar zou zijn topaanwinst nu toch uit de handen zien glippen. Volgens David Ornstein, de goed ingevoerde transferwatcher van The Athletic, laat Blauw-Zwart zich de kaas van het brood eten door FC Twente. De Nederlandse club zou Tzolis een jaartje op huurbasis overnemen. Donderdag zou hij naar Nederland afreizen om zijn transfer te beklinken. Twente toonde zich bereid om een groot deel van zijn salaris over te nemen en bood de nodige sportieve vooruitzichten aan. Dat laatste zou uiteindelijk de doorslag hebben gegeven ten opzichte van de Belgische kampioen, die dus naar alternatieven op zoek moet.

UPDATE

Club mag Tzolis nu helemaal vergeten. De huurtransfer van de Griek naar FC Twente is afgerond. De Tukkers stellen de speler voor op hun officiële kanalen. "Mijn ambitie is om veel te spelen en van waarde te zijn voor het team", verklaart Tzolis op de clubwebstek. "Ik heb gehoord en gezien dat de supporters geweldig zijn en ik kan niet wachten om dit zelf ook te beleven", begint hij al meteen een charmeoffensief.

LEES OOK: Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Spijtig voor Club?

Meest recent

Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

28
28
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

78
78
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

130
130
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

52
52
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

108
108
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

226
226
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

72
72
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

218
218
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

144
144
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

146
146
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

353
353
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

161
161
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

283
283
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

153
153
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

190
190
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

372
372
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

509
509
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

112
112
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

425
425
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

42
42
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

330
330
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

54
54
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

727
727
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

206
206
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

210
210

Meer sportnieuws