Club Brugge mag winger definitief van lijstje schrappen

197 stemmen
Club Brugge mag winger definitief van lijstje schrappen

Club Brugge opent aanstaande zondag zijn campagne in de Jupiler Pro League met een thuiswedstrijd tegen KRC Genk. In aanloop naar die fraaie affiche is de landskampioen echter nog druk bezig op de zomerse transfermarkt. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde staat er nog één en ander te gebeuren.


Naast een nieuwe spits zou Blauw-Zwart ook nog een extra flankaanvaller verlangen. En daarvoor was het vizier op Christos Tzolis gericht. De 20-jarige Griekse international was anderhalf jaar geleden al nadrukkelijk in beeld op Jan Breydel, maar koos uiteindelijk voor Norwich City. Daar bleef zijn doorbraak vorig seizoen uit en bovendien degradeerde de club uit de Premier League, waardoor een oplossing voor Tzolis gevonden moest worden.

Club leek lange tijd over de beste papieren te beschikken, maar zou zijn topaanwinst nu toch uit de handen zien glippen. Volgens David Ornstein, de goed ingevoerde transferwatcher van The Athletic, laat Blauw-Zwart zich de kaas van het brood eten door FC Twente. De Nederlandse club zou Tzolis een jaartje op huurbasis overnemen. Donderdag zou hij naar Nederland afreizen om zijn transfer te beklinken. Twente toonde zich bereid om een groot deel van zijn salaris over te nemen en bood de nodige sportieve vooruitzichten aan. Dat laatste zou uiteindelijk de doorslag hebben gegeven ten opzichte van de Belgische kampioen, die dus naar alternatieven op zoek moet.

UPDATE

Club mag Tzolis nu helemaal vergeten. De huurtransfer van de Griek naar FC Twente is afgerond. De Tukkers stellen de speler voor op hun officiële kanalen. "Mijn ambitie is om veel te spelen en van waarde te zijn voor het team", verklaart Tzolis op de clubwebstek. "Ik heb gehoord en gezien dat de supporters geweldig zijn en ik kan niet wachten om dit zelf ook te beleven", begint hij al meteen een charmeoffensief.

LEES OOK: 'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Spijtig voor Club?

Meest recent

Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

30
30
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

172
172
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

332
332
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

341
341
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

61
61
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

345
345
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

440
440
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

223
223
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

49
49
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

201
201
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

432
432
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

259
259
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

667
667
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

192
192
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

234
234
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

533
533
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

379
379
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

696
696
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

599
599
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

222
222
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

710
710
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

177
177
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

242
242
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

253
253
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

146
146

Meer sportnieuws