Club Brugge mag winger definitief van lijstje schrappen

197 stemmen
Club Brugge mag winger definitief van lijstje schrappen

Club Brugge opent aanstaande zondag zijn campagne in de Jupiler Pro League met een thuiswedstrijd tegen KRC Genk. In aanloop naar die fraaie affiche is de landskampioen echter nog druk bezig op de zomerse transfermarkt. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde staat er nog één en ander te gebeuren.


Naast een nieuwe spits zou Blauw-Zwart ook nog een extra flankaanvaller verlangen. En daarvoor was het vizier op Christos Tzolis gericht. De 20-jarige Griekse international was anderhalf jaar geleden al nadrukkelijk in beeld op Jan Breydel, maar koos uiteindelijk voor Norwich City. Daar bleef zijn doorbraak vorig seizoen uit en bovendien degradeerde de club uit de Premier League, waardoor een oplossing voor Tzolis gevonden moest worden.

Club leek lange tijd over de beste papieren te beschikken, maar zou zijn topaanwinst nu toch uit de handen zien glippen. Volgens David Ornstein, de goed ingevoerde transferwatcher van The Athletic, laat Blauw-Zwart zich de kaas van het brood eten door FC Twente. De Nederlandse club zou Tzolis een jaartje op huurbasis overnemen. Donderdag zou hij naar Nederland afreizen om zijn transfer te beklinken. Twente toonde zich bereid om een groot deel van zijn salaris over te nemen en bood de nodige sportieve vooruitzichten aan. Dat laatste zou uiteindelijk de doorslag hebben gegeven ten opzichte van de Belgische kampioen, die dus naar alternatieven op zoek moet.

UPDATE

Club mag Tzolis nu helemaal vergeten. De huurtransfer van de Griek naar FC Twente is afgerond. De Tukkers stellen de speler voor op hun officiële kanalen. "Mijn ambitie is om veel te spelen en van waarde te zijn voor het team", verklaart Tzolis op de clubwebstek. "Ik heb gehoord en gezien dat de supporters geweldig zijn en ik kan niet wachten om dit zelf ook te beleven", begint hij al meteen een charmeoffensief.

LEES OOK: 'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Spijtig voor Club?

Meest recent

Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

4
4
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

18
18
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

33
33
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

272
272
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

29
29
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

267
267
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

540
540
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

97
97
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

187
187
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

156
156
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

289
289
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

72
72
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

50
50
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

40
40
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

539
539
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

77
77
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

256
256
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

54
54
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

254
254
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

182
182
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

127
127
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

771
771
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

70
70
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

200
200
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

185
185

Meer sportnieuws