Still lyrisch: "Een van de belangrijkste coaches in JPL"

35
Still lyrisch:

Sporting Charleroi trapt zaterdag zijn seizoen op gang tegen KAS Eupen. De Carolo's spelen thuis en willen hun fans meteen verwennen met een driepunter. De Panda's zullen hun huid echter duur verkopen in hun opener.


Charleroi schaarde zich vorig seizoen bij de top 8. Dat kunststukje willen ze maar wat graag herhalen in het Zwarte Land. In de Europe Play-offs werden ze derde na winnaar AA Gent en KRC Genk. Coach Edward Still zal zijn pionnetjes ongetwijfeld weer goed neerzetten. Aan de andere kant zal Bernd Storck proberen om een oplossing te vinden om de Charleroi-code te kraken. Still heeft veel respect voor zijn collega, zo bleek op de persconferentie daags voor het duel.

"We moeten een jaar terug. De wedstrijden aan het begin van het seizoen hadden weinig invloed op de rest van ons seizoen", blikte Still vooruit, waarna hij lof had voor Storck. "We zullen ook op onze hoede moeten zijn voor Eupen. Bernd Storck is een van de belangrijkste coaches in de competitie. Enkele van hun beste spelers zijn gebleven, zoals Peeters en Prevljak. Ze hebben intelligent aangeworven. De test van zaterdag zal belangrijk zijn", aldus Still.

HAALBAAR BEGIN

Charleroi staat voor enkele haalbare kaarten in het seizoensbegin. Na de thuiswedstrijd tegen Eupen trekken ze naar Union. Het is afwachten hoe de Brusselaars dit seizoen voor de dag zullen komen. Vervolgens kijken de Zebra's KV Oostende (thuis), RFC Seraing (uit) en Zulte Waregem (uit) in de ogen. Daarna volgt een eerste echte test op het veld van landskampioen Club Brugge.

LEES OOK: Still geniet: "Dit maakt ons beroep zo mooi"

Begint Charleroi met een zege?

Meest recent

'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

25
25
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

35
35
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

22
22
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

103
103
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

80
80
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

111
111
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

68
68
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

78
78
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

176
176
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

115
115
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

215
215
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

268
268
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

85
85
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

428
428
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

507
507
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

203
203
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

133
133
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

132
132
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

206
206
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

198
198
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1749
1749
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

411
411

Meer sportnieuws