Still lyrisch: "Een van de belangrijkste coaches in JPL"

door
Still lyrisch:

Sporting Charleroi trapt zaterdag zijn seizoen op gang tegen KAS Eupen. De Carolo's spelen thuis en willen hun fans meteen verwennen met een driepunter. De Panda's zullen hun huid echter duur verkopen in hun opener.


Charleroi schaarde zich vorig seizoen bij de top 8. Dat kunststukje willen ze maar wat graag herhalen in het Zwarte Land. In de Europe Play-offs werden ze derde na winnaar AA Gent en KRC Genk. Coach Edward Still zal zijn pionnetjes ongetwijfeld weer goed neerzetten. Aan de andere kant zal Bernd Storck proberen om een oplossing te vinden om de Charleroi-code te kraken. Still heeft veel respect voor zijn collega, zo bleek op de persconferentie daags voor het duel.

"We moeten een jaar terug. De wedstrijden aan het begin van het seizoen hadden weinig invloed op de rest van ons seizoen", blikte Still vooruit, waarna hij lof had voor Storck. "We zullen ook op onze hoede moeten zijn voor Eupen. Bernd Storck is een van de belangrijkste coaches in de competitie. Enkele van hun beste spelers zijn gebleven, zoals Peeters en Prevljak. Ze hebben intelligent aangeworven. De test van zaterdag zal belangrijk zijn", aldus Still.

HAALBAAR BEGIN

Charleroi staat voor enkele haalbare kaarten in het seizoensbegin. Na de thuiswedstrijd tegen Eupen trekken ze naar Union. Het is afwachten hoe de Brusselaars dit seizoen voor de dag zullen komen. Vervolgens kijken de Zebra's KV Oostende (thuis), RFC Seraing (uit) en Zulte Waregem (uit) in de ogen. Daarna volgt een eerste echte test op het veld van landskampioen Club Brugge.

LEES OOK: Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Begint Charleroi met een zege?

Meest recent

Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

12
12
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

22
22
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

112
112
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

113
113
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

41
41
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

104
104
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

65
65
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

289
289
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

365
365
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

112
112
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

347
347
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

444
444
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

275
275
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

91
91
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

77
77
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

63
63
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

146
146
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

239
239
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

325
325
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

365
365
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

134
134
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

139
139
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

734
734
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

249
249
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

822
822

Meer sportnieuws