Maldini heeft duidelijke boodschap voor De Ketelaere

775 stemmen
Maldini heeft duidelijke boodschap voor De Ketelaere

Nu al de transfersoap van deze zomer: de aanstaande overgang van Charles De Ketelaere van Club Brugge naar AC Milan. De youngster mag enkel weg bij een bod van rond de 35 miljoen euro maar de Italiaanse landskampioen speelt hoog spel en weigert voorlopig om dat bedrag te betalen.


Paolo Maldini, technisch directeur van de Italiaanse kampioen, zakte afgelopen woensdag zoals aangekondigd in hoogsteigen persoon af naar België in de hoop een overeenkomst te bereiken. Die kwam er echter voorlopig niet en zo blijft De Ketelaere nog steeds een speler van de landskampioen, iets wat hemzelf hoogstwaarschijnlijk nerveus maakt.

Bij de Italiaanse landskampioen hebben ze echter geduld. Terug in Milaan zei Maldini immers tegen de plaatselijke pers “dat het goed was verlopen. Er is vertrouwen en we gaan proberen de deal te sluiten.” Zo lijkt het er op dat de Rossoneri hun transfertarget niet snel gaan lossen, al zijn er met onder meer Leeds wel een pak kapers op de kust.

STRAK BUDGET
Bij Milan zijn ze doorgaans strikt met hun budgetten. De club wil voorlopig niet meer dan 32 miljoen euro betalen voor De Ketelaere, inclusief bonussen. Club heeft al een hoger bod binnen gekregen, van de Engelse topklasser Leeds. Eén dat op zou kunnen lopen tot bijna 40 miljoen. Dit weekend zal CDK waarschijnlijk gewoon in de basis staan bij Blauw-Zwart.

LEES OOK: Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

Zal De Ketelaere alsnog verkassen naar AC Milan?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

22
22
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

22
22
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

94
94
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

79
79
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

17
17
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

123
123
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

69
69
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

125
125
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

92
92
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

239
239
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

28
28
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

145
145
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

95
95
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

213
213
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1143
1143
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

100
100
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

287
287
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

381
381
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

30
30
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

60
60
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

340
340
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

165
165
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

440
440
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

325
325
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

497
497

Meer sportnieuws