"Van Bommel is gelijk Van Gaal: zo mysterieus en arrogant"

door

Mark Van Bommel heeft er niet meteen zijn beste openingswedstrijd opzitten met Royal Antwerp FC. The Great Old kwam in eigen huis niet verder dan een 0-0 gelijkspel tegen het bescheiden Drita en moet volgende week nog vol aan de bak in Kosovo om een vroegtijdige Europese uitschakeling te vermijden. In eigen land moet het komende zondag aan de bak tegen KV Mechelen.


De Nederlander krijgt volledig het vertrouwen bij Antwerp na een paar 'mislukte' passages. Bij Het Laatste Nieuws heeft Degryse zijn twijfels bij Van Bommel. "Van Bommel kent natuurlijk het klappen van de zweep, maar hij is tegelijk een speciale persoonlijkheid. Als ik hem bij PSV soms bezig zag, dacht ik: zó zelfzeker, zó arrogant en zó mysterieus willen doen. Het was er soms over. Een beetje de stijl van Van Gaal, terwijl hij nog maar net komt kijken."

Bij Wolfsburg en PSV werd de T1 snel doorgestuurd, iets wat mogelijk voor wat meer druk op de ketel zorgt bij een paar zwakkere prestaties? "Ja, i
ntussen liep hij al twee littekens op, wat maakt dat het er dit keer op moet zijn. Want je kan niet blijven teren op je carrière als speler. Kijk naar Thierry Henry. Van Bommel moet zorgen dat hij voor Nieuwjaar niet opnieuw in een oorlog verwikkeld raakt met Jan en alleman. Hij hoeft zich niet als een schooljongetje te gaan gedragen, maar overdrijf gewoon niet", zo klonk het hard bij de ex-speler.

NOG VERSTERKING?
Met de komst van onder meer Alderweireld pakte Antwerp al stevig uit op de transfermarkt maar mogelijk komen er nog wel een paar versterkingen bij The Great Old. The sky lijkt immers the limit te zijn voor voorzitter Gheysens, die op heel korte termijn wil meedoen voor de landstitel in de Jupiler Pro League.


LEES OOK: Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Wordt Mark Van Bommel de eerste coach die op straat vliegt dit seizoen?

Meest recent

Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

19
19
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

25
25
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

59
59
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

83
83
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

27
27
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

54
54
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

33
33
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

26
26
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

79
79
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

269
269
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

217
217
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

165
165
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

40
40
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

163
163
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

89
89
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

67
67
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

361
361
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

65
65
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

120
120
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

51
51
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

150
150
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

144
144
Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

92
92
Albert tegen de stroom in: Lukaku beter thuis

Weldra mag Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bekend gaan maken. De Rode Duivels trekken ...

230
230
Kljestan onthult wat Anderlecht echt mist

Het blijven woelige tijden voor Anderlecht en dat doet pijn aan het hart voor heel wat oude bekenden ...

239
239

Meer sportnieuws