Degryse prikt naar Lang: "Tijd voor een welkomstinterview?"

door
Degryse prikt naar Lang:

Vlak voor de start van de Jupiler Pro League zijn er nog veel transfertargets die in de Belgische competitie voetballen. Zo ook Noa Lang, die eind vorig seizoen al zijn afscheidsinterview gaf bij Blauw-Zwart. Een maand of twee later zit de Nederlander echter nog steeds bij de landskampioen.


Lang werd de laatste weken aan verschillende grote clubs gelinkt maar iets concreet lag er voorlopig nog niet op tafel voor de Nederlandse international. Ook Marc Degryse begint zich steeds meer vragen te stellen over een aanstaande transfer"Naar waar gaat hij? Is hij zeker van zijn stuk? Anders kan je misschien nog eens een 'welkomstinterview' doen", zo klonk het ironisch bij Het Laatste Nieuws.

Desondanks lijkt de Nederlander nog wel steeds goed te liggen in de groep en vertoont hij nog weinig 'transferitis'. "Ik vond Lang tijdens de Supercup wel gretig, voor iemand die met zijn hoofd al elders zit. Waarschijnlijk beseft hij: 'Wat er ook gebeurt, ik moét klaar zijn."

PAAR MILJOENTJES
De transfermarkt zit soms vreemd in mekaar, iets wat Degryse ook steeds weer verbaast. "Ik las dat ook hij aan Milan gelinkt werd. En aan Leeds. En Arsenal. Maar als je gegeerd bent, komt het toch niet op een paar miljoentjes? Ach, sommige dingen tijdens zo'n transferperiode snap ik niet. Die reservekeeper van Anderlecht, Bart Verbruggen: voor minstens 5 miljoen euro naar Burnley. Maar Feyenoord kan geen 4 miljoen leggen voor Dessers? Sorry, maar ik begrijp dat niet."


LEES OOK: Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Zal Lang nog een grote transfer makken in deze mercato?

Meest recent

Charleroi in kwartfinales Croky Cup, verlenging in Genk-RSCA

Sporting Charleroi heeft zich al zevende ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de Belgische ...

36
36
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

29
29
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

60
60
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

366
366
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

129
129
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

387
387
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

86
86
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

361
361
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

65
65
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

490
490
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

304
304
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

244
244
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

145
145
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

368
368
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

301
301
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

496
496
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

43
43
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

401
401
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

180
180
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

229
229
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

415
415
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

521
521
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

293
293
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

161
161
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

86
86

Meer sportnieuws