'Wijnaldum zet carrière verder in Italië'

112 stemmen
'Wijnaldum zet carrière verder in Italië'

Bij Paris Saint-Germain wordt de zomerse transferwindow beschouwd als grote kuis. Het bestuursduo Campos-Galtier stelde een lijst op van ongewenste spelers, die allemaal mogen vertrekken. Na één jaar is het zo al einde verhaal voor Georginio Wijnaldum. 

De Nederlandse middenvelder komt niet in de plannen van de Parijzenaars voor en mag dus weer uitkijken naar een nieuwe bestemming. 'Gini' is wel gewonnen voor dat idee. Met het oog op het WK wil hij absoluut spelen. Om die reden werd hij in juni nog uit de selectie van Oranje gelaten. Volgens de krant L'Equipe heeft hij zelfs al zijn nieuwe bestemming gekozen: AS Roma. 

Het moet gezegd worden dat de club van José Mourinho aardig op dreef is, getuige daarvan de komst van Paulo Dybala. Daarnaast won de club afgelopen seizoen de Conference League en mag het daarom hopen weer mee te spelen in de top van de Serie A. De Franse krant meent ook te weten dat Wijnaldum de nieuwe prioriteit van de Galliorossi is. Het blijft dus alleen aan de verschillende partijen over om tot overeenstemming te komen over de voorwaarden van een transfer

BAAS OP MIDDENVELD 
Vorig seizoen arriveerde Wijnaldum gratis bij Paris Saint-Germain nadat zijn contract afliep bij Liverpool. Wijnaldum zou 18 miljoen euro in het laadje van de Franse club moeten brengen. Bij AS Roma zou hij de nieuwe patron op het middenveld worden naast Cristante en Veretout. Voor Wijnaldum zou het de eerste keer dat zijn hij samenwerkt met José Mourinho.

LEES OOK: Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

Wijnaldum doet er goed aan naar AS Roma te gaan

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

4
4
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

38
38
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

21
21
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

40
40
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

258
258
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

62
62
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

111
111
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

427
427
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

54
54
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

226
226
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

346
346
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1230
1230
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

536
536
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

172
172
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

204
204
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

784
784
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

579
579
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

272
272
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

133
133
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

201
201
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

54
54
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

61
61
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws