Alderweireld krijgt meteen bittere pil te slikken

door
Alderweireld krijgt meteen bittere pil te slikken

Op de Bosuil stegen de verwachtingen enorm de afgelopen weken. Zeker na de transfer van Toby Alderweireld werd veel verwacht van Antwerp. Probleemloze kwalificatie voor de volgende ronde in de Europa League zou moeten volgen, maar de Great Old kende een moeilijke avond tegen FC Drita. Een bittere pil voor Alderweireld & co. 

Antwerp FC wrong enorm veel kansen de nek om. Het publiek stond er van bij het begin achter, maar kreeg een zure 0-0 te verwerken. Toby Alderweireld reageerde bij Radio 1 zoals men in Deurne verwacht. "Thuis wil je altijd winnen. Vandaag was het lastig om het open te breken. We begonnen goed en als je snel scoort, krijgen je een heel andere wedstrijd." 

Alderweireld is nog maar pas op de Bosuil, maar voelde zich klaar om te spelen. De Rode Duivel was niet nerveus, maar weet dat hij nog beter kan. "Het is het begin van het seizoen, dus we moeten natuurlijk nog verbeteren. Het nieuwe systeem heeft ook tijd nodig", aldus de ex-Ajacied. 

NIEUWE AANVOERDER 
Alderweireld werd in zijn eerste wedstrijd voor Antwerp meteen tot aanvoerder gebombardeerd door Mark van Bommel. "De coach vroeg me of ik verantwoordelijkheid wilde nemen. Ik kom hier niet alsof ik het warm water heb uitgevonden, maar ik heb ervaring die ik kan gebruiken om mijn ploegmaats te sturen", is de nieuwe rol van Alderweireld duidelijk.

LEES OOK: Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

Antwerp heeft gezichtsverlies geleden tegen FC Drita

Meest recent

Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

42
42
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

55
55
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

27
27
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

58
58
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

247
247
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

288
288
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

185
185
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

214
214
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

253
253
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

489
489
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

98
98
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

159
159
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

211
211
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

113
113
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

62
62
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

91
91
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

162
162
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

51
51
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

81
81
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

228
228
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

61
61
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

148
148
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

625
625

Meer sportnieuws