Seraing krijgt middenvelder terug van Metz

door
Seraing krijgt middenvelder terug van Metz

Bij Seraing wordt het komend seizoen bibberen, want Les Métallos wisten vorig seizoen maar net degradatie te ontlopen en straks zakken er maar liefst drie clubs uit de Jupiler Pro League. Bovendien kregen ze deze zomer te maken met een leegloop, want vorig seizoen werden er maar liefst acht spelers gehuurd van moederclub FC Metz.


Die kunnen al zeker niet allemaal terugkeren, want vanaf dit seizoen mogen er nog maximum drie spelers van eenzelfde club gehuurd worden. Metz en Seraing zullen dus goed moeten kiezen welke spelers ze uitwisselen en daarvoor nemen ze hun tijd. Tot dusver zag enkel doelman Guillaume Dietsch zijn verblijf in het Stade du Pairay verlengd worden.

Nu heeft Seraing toch een tweede speler van zijn moederclub gekregen, want donderdag kondigen ze aan dat ook Sami Lahssaini nog een seizoen voor hen zal uitkomen. De 23-jarige middenvelder is een jeugdproduct van Seraing, maar verkaste in de zomer van 2019 naar Metz. Daar kon hij zich echter niet doorzetten en dus werd hij de voorbije twee jaar opnieuw op huurbasis in Seraing gestald.

BLESSURES
Afgelopen seizoen werd Lahssaini wel geremd door blessures, waardoor hij slechts zeventien keer in actie kwam. Hij krijgt nu een nieuwe kans om zich door te zetten op het hoogste niveau. Hij keert net op tijd terug voor de start van het seizoen. Dat begint voor Seraing zaterdag met een verplaatsing naar Zulte Waregem.


LEES OOK: Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

Zal Seraing zich kunnen handhaven in 1A?

Meest recent

'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

27
27
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

11
11
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

56
56
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

26
26
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

203
203
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

94
94
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

46
46
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

26
26
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

53
53
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

119
119
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

89
89
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

51
51
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

231
231
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

88
88
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

70
70
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

221
221
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

152
152
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

937
937
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

239
239
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

486
486
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

540
540
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

401
401
Vrancken lijnrecht tegenover Vandenbroeck na sneeuwincident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt tegen hoogvlieger STVV, maar de Kanaries verwezenlijkten ...

125
125
Vandenbempt roept felle waarschuwing naar Kompany

Vincent Kompany werd bij Bayern München binnengehaald als reservekeuze en de supporters waren ...

222
222
Pro League krijgt de volle laag: “Niet meer serieus”

De Pro League krijgt de volle laag na afgelopen speeldag in de Challenger Pro League. RFC Luik nam ...

223
223

Meer sportnieuws