'Orel Mangala versiert transfer naar Premier League'

92 stemmen
'Orel Mangala versiert transfer naar Premier League'

Roberto Martinez dacht de voorbije maanden al aan de toekomst van de Rode Duivels en liet de nodige jonge spelers debuteren. Onder meer op het middenveld testte hij enkele nieuwe opties. In juni mocht bijvoorbeeld Amadou Onana tegen Oranje zijn eerste cap pakken, terwijl hij in maart in Ierland Orel Mangala voor de eerste keer zijn kans gaf.


De 24-jarige middenvelder legde de voorbije jaren een atypisch parcours af. Toen hij bij Anderlecht geen perspectieven op een doorbraak zag, koos hij er namelijk voor in Duitsland zijn carrière te lanceren. Na een jaartje bij de U19 van Borussia Dortmund koos hij voor VfB Stuttgart en die stap leverde hem geen windeieren op. Na een uitleenbeurt aan Hamburg is hij inmiddels al enkele jaren een vaste waarde in de Bundesliga.

Nu lonkt een nieuwe stap in de carrière van Mangala, die uiteraard stiekem hoopt op een selectie voor het WK. Woensdag was hij een opvallende afwezige bij Stuttgart en volgens BILD zal hij mogelijk niet meer op het trainingsveld verschijnen. Zijn afwezigheid was te wijten aan een besmetting met het coronavirus, maar Mangala zou een transfer kunnen afronden nog voor hij uit isolatie terugkeert.

BESTEMMING ENGELAND
De bestemming van Mangala wordt in principe de Premier League, waar hij de keuze zou hebben uit drie clubs. Nottingham Forest, Crystal Palace en West Ham United zouden allemaal aan zijn mouw trekken. West Ham maakte de voorbije weken ook al Onana het hof, maar Lille weigerde tot dusver mee te werken aan een transfer. Nu richten ze hun pijlen dus op Mangala, voor wie het ook in de buidel zal moeten tasten. Stuttgart zou namelijk al een bod van 15 miljoen euro vanwege Forest afgewezen hebben.

LEES OOK: Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Mangala kan best kiezen voor...

Meest recent

STVV zoekt opvolger Vrancken: dit zijn 10 kandidaten

Wouter Vrancken verlaat STVV, wat iedereen al een tijdje zag aankomen. De Kanaries willen op korte ...

26
26
Maziz deelt sneertje uit aan bestuur van OH Leuven

Bij OH Leuven gaan ze de nodige spelers van de hand doen. Eén van hen is alvast Youssef ...

10
10
Talentenfabriek KRC Genk: nog jaren plezier voor de fans

KRC Genk kan zijn seizoen enkel nog redden met een (ondertussen onverhoopt?) Europees ticket, al was ...

38
38
Wie wordt trainer van Anderlecht? Dit zijn 10 kandidaten

Het seizoen is voorbij in de Jupiler Pro League. Eindelijk, zullen ze denken bij RSC Anderlecht. De ...

697
697
'Anderlecht heeft knoop over Taravel doorgehakt'

Voor Anderlecht eindigde het seizoen bijzonder pijnlijk, want in de slotmatch kreeg het zondag een ...

175
175
'Spraakmakende transfer voor Julien Duranville'

Op geen positie is de weelde bij de Rode Duivels wellicht groter dan op de flanken. Rudi Garcia kon ...

76
76
Bormans kondigt stevig transfervuurwerk aan bij Union

Union heeft voor het derde seizoen op rij een prijs gepakt. Na een beker en een titel in de twee ...

108
108
16-jarige international voor Club: "Als Yamal dat kon..."

Nu het seizoen erop zit, mogen de meeste spelers van Club Brugge op vakantie. Voor sommigen komen er ...

158
158
Schokgolf na WK-selectie Spanje: Real Madrid verbijsterd

Spanje trekt straks als dé absolute topfavoriet naar het WK. Bondscoach Luis de la Fuente gaf ...

174
174
Standard grijpt keihard in na knokpartijen

Voor Standard eindigde het seizoen met een stevige valse noot. Met een thuisnederlaag tegen ...

124
124
Club Brugge baalt: transfer lijkt van de baan

Club Brugge heeft deze week stevig gevierd, want donderdag veroverde het de landstitel en die zette ...

178
178
Smaakmaker Union helder: "Ik wil nieuwe uitdaging"

Union eindigde zondag zijn seizoen in stijl met een klinkende 5-1 tegen Anderlecht. Het werd zo voor ...

140
140
Garcia ziet al een Rode Duivel afhaken voor WK

Nu het clubseizoen er in de meeste landen opzit, kunnen de ogen alsmaar meer gericht worden op het ...

269
269
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken spreekt, Club beslist over Seys'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

338
338
‘Argentinië in paniek: WK in gevaar voor Lionel Messi?’

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De sterspelers denken al aan het ...

49
49
Anderlecht jubelt: ‘Doet beter dan Lukaku en Tielemans’

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Elke jaar breken nieuwe talenten door bij ...

243
243
‘Ambras bij Club Brugge: Van den Heuvel plots misnoegd'

Doelmannen en Club Brugge, het was dit seizoen een moeilijk huwelijk. Er was de rotatiediscussie met ...

701
701
'Union SG neemt beslissing over vertrek Burgess'

Christian Burgess speelde gisteren alweer in een zetel tegen RSC Anderlecht. Opvallend: de Britse ...

303
303
Mechele en Vanaken genieten: "Ik kan de volgende zijn"

Club Brugge nam op heel mooie wijze afscheid van Simon Mignolet. Veruit een van de beste keepers ...

119
119
Toptransfer OHL: "Er is interesse uit Italië"

Bij OH Leuven wisten ze zich te handhaven in de Jupiler Pro League, maar dat is dan ook het enige ...

63
63
Sterkhouder STVV dropt bommetje: "Mogelijk laatste partij"

STVV kende een prachtig seizoen en sloot af met een 3-0-zege tegen KV Mechelen. Na de match was er ...

100
100
'Anderlecht casht: 35 miljoen euro in de kassa'

RSC Anderlecht heeft een moeilijk seizoen afgerond met een vierde plaats en een Europees ticket. De ...

1076
1076
Patro Eisden wil méér: "We kijken ook naar de VS"

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

80
80
Union-preses gooit kaarten open: "Verwacht dat hij blijft"

Union SG kan terugblikken op een geslaagd seizoen. De Brusselaars pakten de beker van België en ...

49
49
Voorrondes Europa: zware dobber Anderlecht, exotische trip Genk/Gent

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zitten erop. KRC Genk en AA Gent betwisten nog een barrageduel ...

1214
1214

Meer sportnieuws