'Orel Mangala versiert transfer naar Premier League'

92
'Orel Mangala versiert transfer naar Premier League'

Roberto Martinez dacht de voorbije maanden al aan de toekomst van de Rode Duivels en liet de nodige jonge spelers debuteren. Onder meer op het middenveld testte hij enkele nieuwe opties. In juni mocht bijvoorbeeld Amadou Onana tegen Oranje zijn eerste cap pakken, terwijl hij in maart in Ierland Orel Mangala voor de eerste keer zijn kans gaf.


De 24-jarige middenvelder legde de voorbije jaren een atypisch parcours af. Toen hij bij Anderlecht geen perspectieven op een doorbraak zag, koos hij er namelijk voor in Duitsland zijn carrière te lanceren. Na een jaartje bij de U19 van Borussia Dortmund koos hij voor VfB Stuttgart en die stap leverde hem geen windeieren op. Na een uitleenbeurt aan Hamburg is hij inmiddels al enkele jaren een vaste waarde in de Bundesliga.

Nu lonkt een nieuwe stap in de carrière van Mangala, die uiteraard stiekem hoopt op een selectie voor het WK. Woensdag was hij een opvallende afwezige bij Stuttgart en volgens BILD zal hij mogelijk niet meer op het trainingsveld verschijnen. Zijn afwezigheid was te wijten aan een besmetting met het coronavirus, maar Mangala zou een transfer kunnen afronden nog voor hij uit isolatie terugkeert.

BESTEMMING ENGELAND
De bestemming van Mangala wordt in principe de Premier League, waar hij de keuze zou hebben uit drie clubs. Nottingham Forest, Crystal Palace en West Ham United zouden allemaal aan zijn mouw trekken. West Ham maakte de voorbije weken ook al Onana het hof, maar Lille weigerde tot dusver mee te werken aan een transfer. Nu richten ze hun pijlen dus op Mangala, voor wie het ook in de buidel zal moeten tasten. Stuttgart zou namelijk al een bod van 15 miljoen euro vanwege Forest afgewezen hebben.

Mangala kan best kiezen voor...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

3
3
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

21
21
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

59
59
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

16
16
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

23
23
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

34
34
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

51
51
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

83
83
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

108
108
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

45
45
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

51
51
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

260
260
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

536
536
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

69
69
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

22
22
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

135
135
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

75
75
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

145
145
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

176
176
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

317
317
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

614
614
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

237
237
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

193
193
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

570
570
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

98
98

Meer sportnieuws