'Orel Mangala versiert transfer naar Premier League'

92 stemmen
'Orel Mangala versiert transfer naar Premier League'

Roberto Martinez dacht de voorbije maanden al aan de toekomst van de Rode Duivels en liet de nodige jonge spelers debuteren. Onder meer op het middenveld testte hij enkele nieuwe opties. In juni mocht bijvoorbeeld Amadou Onana tegen Oranje zijn eerste cap pakken, terwijl hij in maart in Ierland Orel Mangala voor de eerste keer zijn kans gaf.


De 24-jarige middenvelder legde de voorbije jaren een atypisch parcours af. Toen hij bij Anderlecht geen perspectieven op een doorbraak zag, koos hij er namelijk voor in Duitsland zijn carrière te lanceren. Na een jaartje bij de U19 van Borussia Dortmund koos hij voor VfB Stuttgart en die stap leverde hem geen windeieren op. Na een uitleenbeurt aan Hamburg is hij inmiddels al enkele jaren een vaste waarde in de Bundesliga.

Nu lonkt een nieuwe stap in de carrière van Mangala, die uiteraard stiekem hoopt op een selectie voor het WK. Woensdag was hij een opvallende afwezige bij Stuttgart en volgens BILD zal hij mogelijk niet meer op het trainingsveld verschijnen. Zijn afwezigheid was te wijten aan een besmetting met het coronavirus, maar Mangala zou een transfer kunnen afronden nog voor hij uit isolatie terugkeert.

BESTEMMING ENGELAND
De bestemming van Mangala wordt in principe de Premier League, waar hij de keuze zou hebben uit drie clubs. Nottingham Forest, Crystal Palace en West Ham United zouden allemaal aan zijn mouw trekken. West Ham maakte de voorbije weken ook al Onana het hof, maar Lille weigerde tot dusver mee te werken aan een transfer. Nu richten ze hun pijlen dus op Mangala, voor wie het ook in de buidel zal moeten tasten. Stuttgart zou namelijk al een bod van 15 miljoen euro vanwege Forest afgewezen hebben.

LEES OOK: 'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Mangala kan best kiezen voor...

Meest recent

Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

0
0
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

13
13
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

113
113
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

11
11
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

255
255
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

89
89
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

42
42
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

188
188
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

31
31
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

45
45
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

199
199
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

591
591
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

182
182
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

74
74
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

442
442
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

76
76
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

223
223
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

547
547
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

536
536
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

493
493
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

370
370
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

203
203
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

607
607
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

274
274
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1096
1096

Meer sportnieuws