'Orel Mangala versiert transfer naar Premier League'

92 stemmen
'Orel Mangala versiert transfer naar Premier League'

Roberto Martinez dacht de voorbije maanden al aan de toekomst van de Rode Duivels en liet de nodige jonge spelers debuteren. Onder meer op het middenveld testte hij enkele nieuwe opties. In juni mocht bijvoorbeeld Amadou Onana tegen Oranje zijn eerste cap pakken, terwijl hij in maart in Ierland Orel Mangala voor de eerste keer zijn kans gaf.


De 24-jarige middenvelder legde de voorbije jaren een atypisch parcours af. Toen hij bij Anderlecht geen perspectieven op een doorbraak zag, koos hij er namelijk voor in Duitsland zijn carrière te lanceren. Na een jaartje bij de U19 van Borussia Dortmund koos hij voor VfB Stuttgart en die stap leverde hem geen windeieren op. Na een uitleenbeurt aan Hamburg is hij inmiddels al enkele jaren een vaste waarde in de Bundesliga.

Nu lonkt een nieuwe stap in de carrière van Mangala, die uiteraard stiekem hoopt op een selectie voor het WK. Woensdag was hij een opvallende afwezige bij Stuttgart en volgens BILD zal hij mogelijk niet meer op het trainingsveld verschijnen. Zijn afwezigheid was te wijten aan een besmetting met het coronavirus, maar Mangala zou een transfer kunnen afronden nog voor hij uit isolatie terugkeert.

BESTEMMING ENGELAND
De bestemming van Mangala wordt in principe de Premier League, waar hij de keuze zou hebben uit drie clubs. Nottingham Forest, Crystal Palace en West Ham United zouden allemaal aan zijn mouw trekken. West Ham maakte de voorbije weken ook al Onana het hof, maar Lille weigerde tot dusver mee te werken aan een transfer. Nu richten ze hun pijlen dus op Mangala, voor wie het ook in de buidel zal moeten tasten. Stuttgart zou namelijk al een bod van 15 miljoen euro vanwege Forest afgewezen hebben.

LEES OOK: 'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

Mangala kan best kiezen voor...

Meest recent

'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

10
10
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

28
28
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

33
33
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

100
100
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

194
194
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

812
812
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

174
174
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

84
84
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

169
169
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

93
93
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

269
269
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

108
108
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

533
533
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

521
521
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

414
414
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

937
937
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

216
216
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

280
280
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

430
430
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

58
58
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

593
593
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

230
230
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

186
186
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

67
67
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

102
102

Meer sportnieuws