"Toen Kortrijk aanklopte, heb ik geen seconde getwijfeld"

90 stemmen

KV Kortrijk was al heel erg actief op de transfermarkt. De Kerels plukten in 2022 onder meer Alexander De Bruyn weg bij AA Gent. De middenvelder wil zich tonen dit seizoen.


"Toen Kortrijk aanklopte, heb ik geen seconde getwijfeld. Ik hoorde veel goede dingen over deze club en ik moet zeggen dat het ook klopt. De sfeer is echt top. Ik had het moeilijk in het begin, maar ik heb samen met Gérard (Lifondja, red.) hard gewerkt om opnieuw topfit te zijn", zegt hij aan Het Laatste Nieuws.

PORTIE PECH

De ex-speler van onder meer STVV, Lommel SK en RSC Anderlecht kende moeilijke tijden met een blessure en zijn moeilijke situatie bij AA Gent, waar Hein Vanhaezebrouck het niet in hem zag zitten. De Bruyne is na maanden trainen weer topfit en hij wil dit seizoen weer schitteren zoals hij dat deed bij STVV.

"Het is lang geleden dat ik nog zo’n goede voorbereiding heb meegemaakt. Ik voel me super en wil dit seizoen tonen wat ik mijn mars heb. Ik hoop zo veel mogelijk minuten te maken en belangrijk te zijn voor de ploeg. Maar ik hoop vooral dat ik blessurevrij blijf, want ik heb mijn portie pech nu wel gehad", aldus de middenvelder. De Bruyn krijgt een nieuwe rol bij KV Kortrijk, waar trainer Karim Belhocine hem als defensieve middenvelder posteert. Hij moet zo de draaischijf worden bij de Kerels, die een gooi willen doen naar de top acht.

LEES OOK: Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Gaat hij schitteren bij KVK?

Meest recent

'Thorup speelt open kaart: transferitis bij KRC Genk?'

Op de openingsspeeldag ging KRC Genk met 2-1 onderuit op het veld van Zulte Waregem. Een opdoffer ...

50
50
'Club Brugge blijft gaan: 20 miljoen voor opvolger Tzolis'

Club Brugge haalde tot dusver al zes nieuwkomers in huis, voor wie het opgeteld ruim 42 miljoen op ...

260
260
Degreef ziet grote verandering onder Bruno

Anderlecht heeft na een moeilijke wedstrijd uiteindelijk de drie punten gepakt tegen La ...

130
130
Anderlecht verrast met nieuwe verdediger

Ook RSC Anderlecht blijft buitenlandse spelers aantrekken om zijn beloftenploeg te 'versterken'. De ...

214
214
Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

211
211
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

58
58
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

45
45
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

443
443
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

161
161
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

34
34
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

125
125
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

346
346
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

243
243
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

72
72
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

120
120
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

263
263
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

102
102
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

627
627
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

455
455
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

260
260
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

214
214
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

702
702
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

536
536
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

137
137
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

366
366

Meer sportnieuws