'Anderlecht is verlost van overbodige aanvaller'

door
'Anderlecht is verlost van overbodige aanvaller'

Het zijn alweer drukke dagen voor Anderlecht op de transfermarkt. Dinsdag rondde het nog de komst van Fabio Silva af, terwijl woensdag de uitgaande transfer van Bart Verbruggen zou kunnen volgen. De doelman legt immers medische en fysieke testen af bij het Burnley van Vincent Kompany. Maar ook een andere speler is nog op weg naar de uitgang.


Het lijkt er immers op dat ook Mohammed Dauda snel andere oorden zal opzoeken. De Ghanese aanvaller keerde deze zomer terug na een goed seizoen op huurbasis bij FC Cartagena, maar kwam desondanks niet voor in de plannen van Felice Mazzu. Zijn goede prestaties leverden hem wel de nodige interesse uit Spanje op, waar een aantal clubs uit LaLiga2 aan zijn mouw trokken.

Volgens lokale media is het uiteindelijk CD Tenerife dat de strijd gewonnen heeft en de transfer van Dauda nog deze week zal afronden. Ook Eibar trok nog aan de mouw van de 24-jarige, die bij Anderlecht nooit helemaal kon doorbreken, maar zij vissen achter het net. Eens alle nodige testen afgelegd zijn, lijkt de overgang helemaal beklonken te kunnen worden.

VERPLICHTING
Tenerife zou Dauda in eerste instantie op huurbasis overnemen van Paars-Wit, maar in de overeenkomst zou wel een aankoopoptie opgenomen zijn. Die zou onder bepaalde voorwaarden bovendien automatisch geactiveerd worden. De kans lijkt dus groot dat we Dauda niet meer terug zullen zien in het Lotto Park. Hij staat al sinds begin 2017 onder contract bij Anderlecht, maar kwam in die 5,5 jaar slechts 30 keer in actie en werd eerder ook al verhuurd aan Vitesse en Esbjerg.


LEES OOK: 'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

Had Anderlecht hem een nieuwe kans moeten geven?

Meest recent

'Urgentie neemt toe: nieuwe TD Anderlecht voor einde seizoen'

RSC Anderlecht wil zich komend weekend herpakken na drie nederlagen op rij. Coach ...

22
22
Barça bestolen in UCL? Club Brugge-flashbacks na bizarre fase

FC Barcelona staat in de Champions League op de rand van de uitschakeling. De Spaanse kampioen ...

14
14
"Als we dat toelaten ..."- Antwerp tóch genekt door arbitrage?

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

55
55
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

39
39
Positie Taravel onder druk: "Duizenden alternatieven voor hem"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

276
276
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

234
234
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

87
87
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

412
412
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

280
280
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

99
99
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

267
267
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

519
519
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

86
86
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

65
65
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

45
45
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

370
370
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

573
573
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

280
280
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

92
92
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

79
79
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

480
480
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

221
221
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

320
320
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

203
203
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

146
146

Meer sportnieuws