Van Bommel komt met snoeiharde boodschap voor toptalent

door
Van Bommel komt met snoeiharde boodschap voor toptalent

Bij Antwerp zijn ze stilaan klaar voor de start van het nieuwe seizoen. De Great Old is de eerste Belgische club die zijn opwachting maakt op het Europese toneel, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede voorronde van de Conference League. In de heenwedstrijd komt het Kosovaarse FC Drita op bezoek op de Bosuil. Voor die confrontatie hakte Mark van Bommel meteen enkele knopen door.


Antwerp moest bij de UEFA immers al een spelerslijst indienen en om aan alle voorwaarden te voldoen moesten een aantal spelers geslachtofferd worden. Dinsdagavond raakte bekend dat Abdoulaye Seck daar één van was. Er is na de komst van Toby Alderweireld geen plaats meer voor de Senegalese verdediger, die prompt naar de B-kern gestuurd werd.

Op zijn persconferentie woensdag bevestigde Van Bommel dat Seck mag vertrekken, terwijl hij meteen ook een andere speler naar de uitgang verwees. "Of Seck en Dwomoh mogen vertrekken? Zo zou je ‘t wel kunnen zeggen, ja", hoorde VTM Nieuws immers. Ook Dwomoh moest dinsdag met de B-kern trainen en zijn verbanning blijkt dus definitief te zijn.

TOPTALENT
Nochtans legde Antwerp een jaar geleden nog 2 miljoen euro op tafel om Dwomoh bij KRC Genk weg te plukken en wordt de 18-jarige middenvelder een grote toekomst toegedicht. Hij kwam vorig seizoen nog veertien keer in actie en liet daarbij ook mooie dingen zien. Dwomoh staat echter ook bekend als een speler met een handleiding en Van Bommel lijkt niet van plan om al zijn energie in de jongeling te steken. Met Nainggolan, Verstraete, Gerkens, Yusuf, Scott en Haroun heeft hij immers meer dan voldoende andere opties op het middenveld.


LEES OOK: Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Wordt Dwomoh te snel afgeschreven bij Antwerp?

Meest recent

Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

0
0
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

43
43
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

145
145
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

96
96
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

194
194
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

305
305
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

287
287
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

272
272
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

352
352
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

464
464
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

309
309
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

640
640
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

229
229
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

35
35
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

637
637
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

309
309
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1393
1393
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

472
472
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

451
451
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

430
430
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

313
313
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

545
545
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

212
212
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

388
388
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

245
245

Meer sportnieuws