Seraing vindt spits, KV Mechelen strikt jong talent

door
Seraing vindt spits, KV Mechelen strikt jong talent

Vrijdag wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League alweer op gang getrapt. In afwachting van de eerste competitiematch zijn de meeste eersteklassers nog druk aan het zoeken naar versterking. Bij Seraing hebben ze nog een broodnodige aanvaller weten te strikken, terwijl KV Mechelen een jong talent onder contract wist te leggen.


Seraing kon vorig seizoen maar op het nippertje het behoud afdwingen en werd bovendien deze zomer offensief onthoofd. Het huurde vorig seizoen nog acht spelers van moederclub FC Metz, maar mag er nu door de nieuwe FIFA-regels slechts drie huren. Daardoor verliezen ze onder meer Georges Mikautadze, Youssef Maziz en Ablie Jallow. Zij moesten uiteraard vervangen worden.

Nadat Seraing eerder al Simon Elisor bij Ajaccio oppikte, hebben ze nu nog een spits gevonden. De 22-jarige Efoni Ejaita tekende namelijk een contract voor drie seizoenen. De Nigeriaan komt over van Associação Black Bulls uit Mozambique, waar hij aan de lopende band scoorde. Daardoor mocht hij vorig seizoen ook al zijn kans gaan bij de B-ploeg van FC Porto, maar daar raakte hij niet verder dan één goal in negen matchen.

TALENT VOOR MALINWA
KV Mechelen kondigt dan weer aan dat het Ngal'ayel Mukau een eerste profcontract voorgeschoteld heeft. De 17-jarige middenvelder tekende voor twee jaar, met optie op een extra seizoen. Hij zal volgend seizoen met Jong KV Mechelen uitkomen in tweede nationale, nadat hij vorig seizoen al vanuit de U18 naar de beloften doorgeschoven werd.


LEES OOK: Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

Zal Seraing de degradatiestrijd ontlopen?

Meest recent

'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

108
108
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

18
18
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

129
129
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

115
115
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

265
265
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

67
67
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

205
205
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

254
254
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

143
143
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

250
250
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

583
583
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

200
200
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

28
28
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

459
459
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

214
214
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

440
440
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

62
62
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

274
274
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

89
89
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

296
296
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

286
286
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

132
132
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

617
617

Meer sportnieuws