Seraing vindt spits, KV Mechelen strikt jong talent

76 stemmen
Seraing vindt spits, KV Mechelen strikt jong talent

Vrijdag wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League alweer op gang getrapt. In afwachting van de eerste competitiematch zijn de meeste eersteklassers nog druk aan het zoeken naar versterking. Bij Seraing hebben ze nog een broodnodige aanvaller weten te strikken, terwijl KV Mechelen een jong talent onder contract wist te leggen.


Seraing kon vorig seizoen maar op het nippertje het behoud afdwingen en werd bovendien deze zomer offensief onthoofd. Het huurde vorig seizoen nog acht spelers van moederclub FC Metz, maar mag er nu door de nieuwe FIFA-regels slechts drie huren. Daardoor verliezen ze onder meer Georges Mikautadze, Youssef Maziz en Ablie Jallow. Zij moesten uiteraard vervangen worden.

Nadat Seraing eerder al Simon Elisor bij Ajaccio oppikte, hebben ze nu nog een spits gevonden. De 22-jarige Efoni Ejaita tekende namelijk een contract voor drie seizoenen. De Nigeriaan komt over van Associação Black Bulls uit Mozambique, waar hij aan de lopende band scoorde. Daardoor mocht hij vorig seizoen ook al zijn kans gaan bij de B-ploeg van FC Porto, maar daar raakte hij niet verder dan één goal in negen matchen.

TALENT VOOR MALINWA
KV Mechelen kondigt dan weer aan dat het Ngal'ayel Mukau een eerste profcontract voorgeschoteld heeft. De 17-jarige middenvelder tekende voor twee jaar, met optie op een extra seizoen. Hij zal volgend seizoen met Jong KV Mechelen uitkomen in tweede nationale, nadat hij vorig seizoen al vanuit de U18 naar de beloften doorgeschoven werd.


LEES OOK: Kiki Vanrafelghem toont foto met vriendin: fans reageren massaal

Zal Seraing de degradatiestrijd ontlopen?

Meest recent

"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

26
26
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

40
40
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

283
283
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

210
210
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

242
242
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

273
273
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

52
52
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

292
292
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

147
147
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

89
89
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

503
503
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

73
73
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

582
582
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

843
843
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

320
320
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

964
964
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

599
599
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

153
153
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

1013
1013
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

244
244
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

154
154
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

387
387
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

216
216
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

76
76
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

54
54

Meer sportnieuws