TU: 'Luis Suarez naar België, strijd tussen Anderlecht en Club'

496 stemmen
TU: 'Luis Suarez naar België, strijd tussen Anderlecht en Club'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Zien we straks Luis Suarez in de Jupiler Pro League? De ex-spits van FC Barcelona is momenteel vrij nadat zijn contract bij Atletico Madrid niet verlengd werd en zou een aanbieding uit België op zak hebben. Om welke club(s) het gaat, is niet bekend, maar het lijstje met clubs die aan de looneisen van de 35-jarige Uruguayaan kunnen voldoen, is in ieder geval beperkt. Er zijn echter kapers op de kust, want Suarez geniet ook interesse van Monza en uit de Amerikaanse MLS.



Club Brugge en Anderlecht komen in elkaars vaarwater op de transfermarkt, want ze zouden hun oog laten vallen hebben op hetzelfde talent. Ze zouden beiden hun zinnen gezet hebben op Magnus Munck, een 17-jarige middenvelder van FC Nordsjaelland. Daar loopt zijn contract eind dit jaar af en daar willen een pak clubs van profiteren. Ook Hoffenheim, Schalke 04, VfB Stuttgart, Atalanta en Torino lonken naar de jonge Deen.

Intussen zitten ze in het Jan Breydelstadion niet stil, want er zou alweer een volgende aanwinst aankomen. Volgens Engelse bronnen is de komst van Christos Tzolis immers bijna in kannen en kruiken. De Griekse flankaanvaller speelde dinsdag alvast niet mee in de oefenwedstrijd van Norwich City om zijn transfer niet in gevaar te brengen. Het lijkt erop dat hij voor een seizoen gehuurd zal worden, al dan niet met aankoopoptie.



Er zullen wellicht ook nog enkele spelers de landskampioen verlaten. Jack Hendry is een kandidaat, want de Schot lijkt ook niet in de plannen van Carl Hoefkens voor te komen. Over een gebrek aan interesse hoeft de verdediger echter niet te klagen, want er liggen enkele mooie opties voor hem op tafel. Vincent Kompany zou Hendry graag naar Burnley halen, terwijl ook VfL Wolfsburg interesse zou hebben.

Minder blij zullen ze in Brugge zijn met het vertrek van Paul Okon Junior. De 17-jarige zoon van de huidige assistent van Hoefkens werd gezien als een groot talent, maar koos ervoor zijn eerste profcontract bij Benfica te tekenen.



Anderlecht heeft dinsdag dan weer zijn vierde aanwinst gestrikt, want het rondde eindelijk de komst van Fabio Silva af. De Portugese aanvaller wordt zoals verwacht gehuurd van Wolverhampton. Anderzijds zal Paars-Wit wellicht wel snel afscheid moeten nemen van Bart Verbruggen. De Nederlandse doelman zou woensdag zijn medische testen afleggen bij Burnley, dat rond de 5 miljoen euro zou neertellen voor zijn komst.

AA Gent heeft nog een belangrijke slag geslagen op de transfermarkt. Het wist zich immers te versterken met Jordan Torunarigha. De verdediger maakte in de tweede helft van vorig seizoen al indruk als huurling, maar komt nu definitief over van Hertha BSC. Hij tekende een overeenkomst voor drie jaar.



Bij Antwerp zijn ze al zeer druk geweest met het aantrekken van onder meer Janssen en Alderweireld, maar al die topaanwinsten eisen ook slachtoffers. Zo is er op de Bosuil geen plaats meer voor Abdoulaye Seck. De Senegalees kreeg dinsdag te horen dat hij andere oorden moet opzoeken en dat hij in afwachting van een transfer naar de B-kern verwezen wordt.

BUITENLAND

Bij PSG houden ze grote kuis in hun kern en daardoor zou zelfs Neymar andere oorden mogen opzoeken. De Braziliaanse vedette en de club lijken niet meer op dezelfde golflengte te zitten en daardoor lijkt een transfer niet uitgesloten. PSG zou de aanvaller zelfs al aangeboden hebben bij Manchester City, in de hoop een ruildeal op te kunnen zetten om Bernardo Silva naar Parijs te halen. Bij City wilden ze echter niet van de deal weten.



Voor Adnan Januzaj lijken we dan weer snel eerstdaags een transfer te mogen verwachten. De Rode Duivel is vrij na het verstrijken van zijn contract bij Real Sociedad en zou snel een nieuwe club kiezen. Hij zou momenteel vijf voorstellen op zak hebben. Die zouden komen van Napoli, Sevilla, West Ham, Everton en een club uit Qatar. Die laatste optie zou wel afvallen, want Januzaj wil voorlopig in Europa blijven.

Ook Jason Denayer lijkt snel weer aan de slag te gaan. De verdediger is ook vrij nadat er geen akkoord gevonden werd over een contractverlenging bij Olympique Lyon en lijkt nu in de Serie A zijn carrière verder te zetten. Italiaanse media stellen dat Denayer op weg is naar Torino, dat een vervanger zocht voor Bremer. De Braziliaanse verdediger lijkt op weg naar Juventus als opvolger van Matthijs de Ligt, die dinsdag zijn transfer naar Bayern München afrondde.

LEES OOK: 'Droomtransfer Joaquin Seys: Club Brugge hakt knoop door'

Zie je Suarez nog in België neerstrijken?

Meest recent

'Genk spoelt competitiekater door met dubbele transfer'

KRC Genk is met een flinke tegenvaller aan de competitie begonnen. De Limburgers verloren tijdens de ...

2
2
'Droomtransfer Joaquin Seys: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde deze zomer al een smak miljoenen op, maar het heeft nog meer spelers die een ...

102
102
‘Anderlecht krijgt mokerslag: Lukaku breekt zijn woord’

Romelu Lukaku beloofde om nog als speler van Anderlecht naar een groot toernooi te trekken. Maar die ...

261
261
Van Bommel lonkt mee: 'Duivels-transfer van 40 miljoen'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

56
56
'Anderlecht gaat all-in: finale topaanwinst onderweg'

RSC Anderlecht is met een verdiende overwinning aan de competitie begonnen. Maar tegen een ...

320
320
'Nieuwe grootmacht meldt zich voor El Ouahdi'

KRC Genk begon zijn seizoen in mineur, want het ging in zijn openingsmatch in de competitie meteen ...

104
104
Antwerp houdt hart vast: revelatie meteen tijdlang out

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, want het pakte in zijn eerste competitiewedstrijd meteen de ...

174
174
Sibierski krijgt duidelijke opdracht: "Dat mist Anderlecht"

Anderlecht kan terugblikken op een tot dusver geslaagd seizoensbegin. Het ligt op koers om de ...

348
348
Glorieuze rentree Frey: "Nog nooit zo'n goal gemaakt"

Een stevig vernieuwd Antwerp heeft zijn start in de Jupiler Pro League niet gemist. Het klopte in ...

79
79
Vitor Bruno looft invallers en hint naar transfers

Anderlecht is zijn seizoen in de Jupiler Pro League begonnen met een overwinning, maar dat heeft wel ...

451
451
Godts speelt open kaart over transfer naar PSG

Ajax had zondag alle moeite met PEC Zwolle, maar werd gered door zijn Belgische invallers. Jorthy ...

90
90
'Club verliest Seys: 3 Engelse grootmachten melden zich'

Club Brugge was de voorbije weken bijzonder actief op de transfermarkt en dat was nodig ook. Het ...

900
900
Frey bezorgt Antwerp op de valreep droomstart tegen Beveren

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, maar daarvoor moest het tegen SK Beveren tot het uiterste ...

104
104
Gemiste start KRC Genk: Heynen legt vinger op de wonde

KRC Genk heeft zijn competitiestart gemist. Op het veld van Zulte Waregem kwam het wel op ...

323
323
Anderlecht speelt met vuur: rode kaart doet La Louvière das om

RSC Anderlecht heeft de competitie geopend met een verdiende thuiszege tegen La Louvière: ...

202
202
'Cruciaal nieuws Kompany: Kane neemt toekomstbeslissing'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor het nieuwe seizoen. ...

268
268
Club Brugge betaalt 12 miljoen voor Leko’s nachtmerrie

Club Brugge betaalde zo'n 10 miljoen euro voor Freddie Potts, een bedrag dat via bonussen kan ...

760
760
Anderlecht benadeeld door arbitrage? De Bilde duidelijk

De eerste speeldag van de Jupiler Pro League leverde meteen de nodige VAR-interventies op. Ook in ...

397
397
Lotto Park ontdekt potentiële patron: "Echt een topper"

Na drie Europese wedstrijden, is RSC Anderlecht ook aan het nieuwe seizoen begonnen in eigen land. ...

331
331
Transferschreeuw bij KVM: "Was ik sportief directeur of CEO ..."

Bij KV Mechelen is het nieuwe seizoen met een domper van start gegaan. Na een flauwe prestatie ...

195
195
Kampioen nú al gekend? "Club Brugge met 10 punten los"

De kop is eraf in de Jupiler Pro League, het seizoen 2026-2027 is officieel van start gegaan. Het ...

471
471
Bruno roteert bij Anderlecht: vier wissels in basisploeg

RSC Anderlecht trapt zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League op gang. De recordkampioen ...

149
149
Meteen zware kater voor Genk, rode kaart nekt Simons en co

Zondagnamiddag stonden om 16u twee duels van de openingsspeeldag in de Jupiler Pro League op het ...

263
263
'Beveren vindt nieuwe spits, Italianen kloppen aan bij Union'

De Jupiler Pro League is dit weekend van start gegaan, maar de eersteklassers blijven ondertussen ...

109
109
Enorme metamorfose bij winnend Gent: "Grote stap vooruit"

AA Gent heeft een goede start van het seizoen genomen. Na degelijke resultaten in Europa wonnen de ...

165
165

Meer sportnieuws