'Anderlecht ziet plots opportuniteit bij Rubin Kazan'

door
'Anderlecht ziet plots opportuniteit bij Rubin Kazan'

RSC Anderlecht lijkt voorlopig bijna klaar te zijn met zijn transferhuiswerk. Er lijken eerst spelers te gaan moeten vertrekken vooraleer er nog volk bij komt. Vanuit Zweden is er een heel opvallend gerucht.


Volgens Football Insider heeft Anderlecht zijn oog laten vallen op Sead Haksabanovic. De 23-jarige speler kan door de oorlog tussen Rusland en Oekraïne zijn team al bij al makkelijk verlaten. Daardoor werd hij de afgelopen maanden uitgeleend aan Djurgardens en hij hoopt deze zomer een andere Europese club te vinden.

Naast Anderlecht tonen ook Leicester City, Stade Reims en Angers interesse. Toch zou het bijzonder vreemd zijn als Anderlecht de Montenegrijn gaat strikken, want Haksabanovic is toch vooral een aanvallend ingestelde flankaanvaller, die ook achter de spits kan spelen. In het systeem van Felice Mazzu is er niet echt plaats voor dergelijke type flankaanvaller, terwijl er met Nilson Angulo, Francis Amuzu, Julien Duranville en anderen genoeg spelers rondlopen voor die positie. De interesse in de speler, die vorig jaar nog stevig werd gelinkt aan Club Brugge, kunnen we dus best met een korreltje zout nemen.

Haksabanovic speelde tot op heden al voor Hamstad, West Ham United, Malaga, Norrköping en Rubin Kazan, dat in de zomer van 2021 nog 6,5 miljoen euro betaalde voor hem. Die overgang was geen groot succes met amper 1 goal en 4 assists in 23 wedstrijden voor de Russen. Zij zullen dus zeker meewerken aan een transfer van de speler die volgens Transfermarkt.be momenteel nog 5,5 miljoen euro waard is. Hij ligt er ook nog vier jaar onder contract.

  

LEES OOK: Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Moet RSCA doorduwen voor hem?

Meest recent

‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

10
10
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

39
39
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

54
54
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

33
33
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

34
34
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

124
124
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

386
386
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

101
101
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

83
83
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

369
369
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

139
139
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

145
145
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

215
215
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

68
68
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

351
351
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

82
82
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

245
245
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

307
307
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

140
140
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

338
338
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

204
204
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

681
681
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

134
134

Meer sportnieuws