'Anderlecht ziet plots opportuniteit bij Rubin Kazan'

288
'Anderlecht ziet plots opportuniteit bij Rubin Kazan'

RSC Anderlecht lijkt voorlopig bijna klaar te zijn met zijn transferhuiswerk. Er lijken eerst spelers te gaan moeten vertrekken vooraleer er nog volk bij komt. Vanuit Zweden is er een heel opvallend gerucht.


Volgens Football Insider heeft Anderlecht zijn oog laten vallen op Sead Haksabanovic. De 23-jarige speler kan door de oorlog tussen Rusland en Oekraïne zijn team al bij al makkelijk verlaten. Daardoor werd hij de afgelopen maanden uitgeleend aan Djurgardens en hij hoopt deze zomer een andere Europese club te vinden.

Naast Anderlecht tonen ook Leicester City, Stade Reims en Angers interesse. Toch zou het bijzonder vreemd zijn als Anderlecht de Montenegrijn gaat strikken, want Haksabanovic is toch vooral een aanvallend ingestelde flankaanvaller, die ook achter de spits kan spelen. In het systeem van Felice Mazzu is er niet echt plaats voor dergelijke type flankaanvaller, terwijl er met Nilson Angulo, Francis Amuzu, Julien Duranville en anderen genoeg spelers rondlopen voor die positie. De interesse in de speler, die vorig jaar nog stevig werd gelinkt aan Club Brugge, kunnen we dus best met een korreltje zout nemen.

Haksabanovic speelde tot op heden al voor Hamstad, West Ham United, Malaga, Norrköping en Rubin Kazan, dat in de zomer van 2021 nog 6,5 miljoen euro betaalde voor hem. Die overgang was geen groot succes met amper 1 goal en 4 assists in 23 wedstrijden voor de Russen. Zij zullen dus zeker meewerken aan een transfer van de speler die volgens Transfermarkt.be momenteel nog 5,5 miljoen euro waard is. Hij ligt er ook nog vier jaar onder contract.

  

LEES OOK: Albert ziet nieuwe uitblinker opstaan bij Anderlecht

Moet RSCA doorduwen voor hem?

Meest recent

Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

0
0
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

7
7
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

20
20
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

20
20
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

21
21
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

94
94
'Union met handen in haar voor EL na blessure Mac Allister'

Union nestelde zich afgelopen weekend aan de leiding in de Jupiler Pro League met een klinkende zege ...

63
63
'Nieuwe coach bij Kortrijk: eerste kandidaat bekend'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is een feit. Na een pijnlijke ...

255
255
Bruno hard voor topaankoop: RSCA slaat zich voor het hoofd

Anderlecht slaagde er vrijdag in om een belangrijke zege te pakken op het veld van KV Mechelen, want ...

300
300
Antwerp ontdekt sensatie: "Maar ik moet nog bijleren"

De sterke start van Antwerp behoort intussen helemaal tot het verleden, want de zeven op negen van ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Eerste ontslag in JPL, Anderlecht bepaalt wintertarget'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

337
337
Ferme opsteker KAA Gent ondanks eerste puntenverlies

KAA Gent speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk in de Jupiler Pro League tegen KRC Genk. Daardoor ...

106
106
Anderlecht haalt opgelucht adem: crisis nipt afgewend

RSC Anderlecht was wisselvallig aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag werd tegen KV ...

227
227
De Mil toont harde hand bij KAA Gent: Sonko boven water

Momodou Sonko was belangrijk voor KAA Gent. De aanvaller werd binnengehaald als een groot talent, ...

154
154
Onverwachte uitblinker bij Club: "Sinds Leko er is"

Het middenveld van Club Brugge is minder goed dan vorig jaar, dat is simpelweg een feit. Dat wil ...

417
417
Vandenbempt over JPL-topclub: "Zou een nachtmerrie zijn"

Union SG, AA Gent en Club Brugge zijn inzake punten uitstekend gestart aan het seizoen. USG en Club ...

306
306
Heynen met vaststelling: "Dat heeft AA Gent getoond"

KRC Genk speelde 1-1 tegen AA Gent. De Limburgers speelden een matige en een goede tweede helft. ...

198
198
Vandenbempt geeft gouden raad aan Sommer

Yann Sommer is pover begonnen bij Club Brugge. De ervaren Zwitser staat onder stevige druk en zal de ...

449
449
Albert ziet nieuwe uitblinker opstaan bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten een aantal aanwinsten zich nog doorzetten. Paars-Wit won vrijdag met 0-1 ...

565
565
Karel Geraerts weldra weer aan de slag?

Het is al een tijdje stil rondom Karel Geraerts. De Belgische trainer werd, ten onrechte, gelinkt ...

219
219
Degryse tipt Thorup: gloednieuwe aanvalslinie bij Genk?

KRC Genk is zijn perfecte thuisrapport kwijt. De Limburgers bleven zondagnamiddag immers op een ...

185
185
Crisis bij Kortrijk compleet: Jonckheere stapt zelf op

KV Kortrijk is bezig aan een dramatische start van het seizoen. Na zes speeldagen staan de Kerels ...

449
449
Vanaken op tribunes bij Club: Leko speelt open kaart

Club Brugge hield zondagmiddag de drie punten thuis tegen Antwerp FC: 3-1. Nochtans verscheen de ...

533
533
4 op 12 voor United: optreden Tielemans verdeelt Engelse pers

Manchester United heeft een tegenvallende start van de Premier League genomen. De grootmacht telt ...

152
152
Gent blijft ongeslagen: "Dát is het verschil met vorig seizoen"

Na zes speeldagen is AA Gent zijn maximum van de punten kwijt. Maar ondertussen hebben de Buffalo's ...

103
103

Meer sportnieuws