'Anderlecht ziet plots opportuniteit bij Rubin Kazan'

door
'Anderlecht ziet plots opportuniteit bij Rubin Kazan'

RSC Anderlecht lijkt voorlopig bijna klaar te zijn met zijn transferhuiswerk. Er lijken eerst spelers te gaan moeten vertrekken vooraleer er nog volk bij komt. Vanuit Zweden is er een heel opvallend gerucht.


Volgens Football Insider heeft Anderlecht zijn oog laten vallen op Sead Haksabanovic. De 23-jarige speler kan door de oorlog tussen Rusland en Oekraïne zijn team al bij al makkelijk verlaten. Daardoor werd hij de afgelopen maanden uitgeleend aan Djurgardens en hij hoopt deze zomer een andere Europese club te vinden.

Naast Anderlecht tonen ook Leicester City, Stade Reims en Angers interesse. Toch zou het bijzonder vreemd zijn als Anderlecht de Montenegrijn gaat strikken, want Haksabanovic is toch vooral een aanvallend ingestelde flankaanvaller, die ook achter de spits kan spelen. In het systeem van Felice Mazzu is er niet echt plaats voor dergelijke type flankaanvaller, terwijl er met Nilson Angulo, Francis Amuzu, Julien Duranville en anderen genoeg spelers rondlopen voor die positie. De interesse in de speler, die vorig jaar nog stevig werd gelinkt aan Club Brugge, kunnen we dus best met een korreltje zout nemen.

Haksabanovic speelde tot op heden al voor Hamstad, West Ham United, Malaga, Norrköping en Rubin Kazan, dat in de zomer van 2021 nog 6,5 miljoen euro betaalde voor hem. Die overgang was geen groot succes met amper 1 goal en 4 assists in 23 wedstrijden voor de Russen. Zij zullen dus zeker meewerken aan een transfer van de speler die volgens Transfermarkt.be momenteel nog 5,5 miljoen euro waard is. Hij ligt er ook nog vier jaar onder contract.

  

LEES OOK: Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Moet RSCA doorduwen voor hem?

Meest recent

Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

9
9
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

139
139
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

67
67
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

164
164
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

199
199
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

902
902
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

418
418
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

120
120
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

535
535
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

317
317
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

264
264
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

210
210
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

236
236
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

304
304
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

409
409
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

486
486
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

235
235
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

93
93
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

485
485
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

182
182
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

867
867
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

588
588
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

238
238
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

1349
1349

Meer sportnieuws