'Anderlecht ziet plots opportuniteit bij Rubin Kazan'

door
'Anderlecht ziet plots opportuniteit bij Rubin Kazan'

RSC Anderlecht lijkt voorlopig bijna klaar te zijn met zijn transferhuiswerk. Er lijken eerst spelers te gaan moeten vertrekken vooraleer er nog volk bij komt. Vanuit Zweden is er een heel opvallend gerucht.


Volgens Football Insider heeft Anderlecht zijn oog laten vallen op Sead Haksabanovic. De 23-jarige speler kan door de oorlog tussen Rusland en Oekraïne zijn team al bij al makkelijk verlaten. Daardoor werd hij de afgelopen maanden uitgeleend aan Djurgardens en hij hoopt deze zomer een andere Europese club te vinden.

Naast Anderlecht tonen ook Leicester City, Stade Reims en Angers interesse. Toch zou het bijzonder vreemd zijn als Anderlecht de Montenegrijn gaat strikken, want Haksabanovic is toch vooral een aanvallend ingestelde flankaanvaller, die ook achter de spits kan spelen. In het systeem van Felice Mazzu is er niet echt plaats voor dergelijke type flankaanvaller, terwijl er met Nilson Angulo, Francis Amuzu, Julien Duranville en anderen genoeg spelers rondlopen voor die positie. De interesse in de speler, die vorig jaar nog stevig werd gelinkt aan Club Brugge, kunnen we dus best met een korreltje zout nemen.

Haksabanovic speelde tot op heden al voor Hamstad, West Ham United, Malaga, Norrköping en Rubin Kazan, dat in de zomer van 2021 nog 6,5 miljoen euro betaalde voor hem. Die overgang was geen groot succes met amper 1 goal en 4 assists in 23 wedstrijden voor de Russen. Zij zullen dus zeker meewerken aan een transfer van de speler die volgens Transfermarkt.be momenteel nog 5,5 miljoen euro waard is. Hij ligt er ook nog vier jaar onder contract.

  

LEES OOK: 'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Moet RSCA doorduwen voor hem?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

13
13
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

75
75
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

27
27
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

39
39
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

244
244
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

82
82
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

133
133
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

114
114
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

497
497
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

369
369
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

521
521
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

234
234
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

222
222
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

226
226
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

231
231
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

62
62
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

79
79
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

438
438
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

666
666
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

509
509
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

299
299
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

505
505
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

741
741
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

439
439
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

445
445

Meer sportnieuws