'Club Brugge betaalt 1 miljoen euro voor toptalent'

555 stemmen
'Club Brugge betaalt 1 miljoen euro voor toptalent'

Club Brugge is al een tijdje bezig aan een hele opvallende strategie: jonge buitenlandse talenten aankopen. Volgens buitenlandse media is het volgende talent op weg naar de Belgische landskampioen. En het is duidelijk dat dit wat mag kosten.


Club Brugge heeft volgens buitenlandse media Niko Kasalo zo goed als beet. Dat is een 16-jarige middenvelder en hij komt van NS Mura. De jongeling zal meedraaien bij Club NXT, dat zo wéér een buitenlands talent erbij krijgt. De Bruggelingen zouden maar liefst één miljoen euro op tafel leggen voor de speler. Hij is met zestien jaar en vier maanden de jongste debutant ooit in de Sloveense competitie, waar hij voorlopig 22 minuten meedeed. Ook RB Salzburg en Eintracht Frankfurt hadden interesse in hem.

Als het jonge talent al bij Club NXT zal meespelen, zal hij daar zeker niet het eerste buitenlandse talent zijn. Blauw-Zwart heeft met Michael Clinton Opeyemi (Noorwegen), Jonathan Foss (Denemarken), Mauricio Cuevas (VS/Mexico), Ibrahima Fofana (Guinee), Shion Homma (Japan) en Tobias Lund Jensen (Denemarken) daar nog wat talenten uit andere landen aan toegevoegd. Het zou geen verrassing zijn er als daar nog een aantal gaan bijkomen, want Club Brugge wordt in verband gebracht met tal van andere buitenlandse talenten.

Bepaalde waarnemers in het voetbal vinden dit geen goede evolutie en er is de 'angst' dat de beloftenploegen van de Belgische topclubs de reeks ook gaan gebruiken om hun aankopen ervaring te laten opdoen, in plaats van Belgische talenten. Een situatie die in de gaten moet worden gehouden.

LEES OOK: Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Haalt Club te veel buitenlandse talenten?

Meest recent

Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

3
3
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

14
14
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

48
48
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

43
43
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

91
91
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

264
264
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

91
91
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

75
75
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

81
81
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

177
177
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

163
163
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

86
86
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

46
46
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

190
190
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

213
213
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

90
90
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

53
53
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

78
78
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

417
417
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

449
449
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

252
252
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

254
254
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

303
303
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

546
546
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

149
149

Meer sportnieuws