'Van Bommel stuurt derde speler naar B-kern'

465 stemmen
'Van Bommel stuurt derde speler naar B-kern'

Voor Antwerp begint het nieuwe seizoen zeer snel, want donderdag staat de eerste opdracht van de Great Old al op het programma. In hun heenwedstrijd in de tweede voorrond van de Conference League krijgen ze het bezoek van de Kosovaarse club FC Drita. Voor die partij moet trainer Mark van Bommel al meteen enkele stevige knopen doorhakken.


Antwerp haalde de voorbije weken immers stevig uit op de transfermarkt met de komst van Vincent Janssen, Christopher Scott en vorig weekend nog Toby Alderweireld. Met de transfer van de Rode Duivel beschikt Van Bommel nu over heel wat opties in zijn verdediging, te veel voor de Nederlander. Volgens Gazet van Antwerpen heeft hij daarom Abdoulaye Seck naar de B-kern verwezen.

De Senegalees kreeg het nieuws dinsdag te horen en mag uiteraard ook meteen op zoek naar een nieuwe club. Die zal de 30-jarige wellicht zo snel mogelijk willen vinden om zijn plaats in de Senegalese WK-selectie niet in gevaar te brengen. Voor de speler zou een transfer naar een andere Belgische club daarvoor ook niet uitgesloten zijn.

DERDE BANNELING
Seck is al de derde speler die deze zomer door Van Bommel naar de B-kern gestuurd wordt, nadat eerder ook al Dorian Dessoleil en Alexis De Sart te horen kregen dat er voor hen geen plaats meer was bij de A-ploeg. Ook Pierre Dwomoh moest volgens GvA dinsdag overigens meetrainen met de beloften. Het 18-jarige toptalent zou Van Bommel nog niet overtuigd hebben en staat ook niet op de Europese lijst. Daardoor kan hij donderdag tegen Drita sowieso niet meespelen en dus hoefde Van Bommel hem niet op training.

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Zou Antwerp Seck dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

18
18
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

23
23
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

58
58
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

144
144
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

148
148
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

74
74
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

37
37
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

65
65
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

437
437
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

167
167
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

426
426
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

452
452
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

153
153
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

83
83
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

232
232
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

131
131
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

83
83
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

329
329
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

252
252
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

105
105
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

106
106
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

271
271
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

171
171
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

413
413
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

146
146

Meer sportnieuws