'Van Bommel stuurt derde speler naar B-kern'

465 stemmen
'Van Bommel stuurt derde speler naar B-kern'

Voor Antwerp begint het nieuwe seizoen zeer snel, want donderdag staat de eerste opdracht van de Great Old al op het programma. In hun heenwedstrijd in de tweede voorrond van de Conference League krijgen ze het bezoek van de Kosovaarse club FC Drita. Voor die partij moet trainer Mark van Bommel al meteen enkele stevige knopen doorhakken.


Antwerp haalde de voorbije weken immers stevig uit op de transfermarkt met de komst van Vincent Janssen, Christopher Scott en vorig weekend nog Toby Alderweireld. Met de transfer van de Rode Duivel beschikt Van Bommel nu over heel wat opties in zijn verdediging, te veel voor de Nederlander. Volgens Gazet van Antwerpen heeft hij daarom Abdoulaye Seck naar de B-kern verwezen.

De Senegalees kreeg het nieuws dinsdag te horen en mag uiteraard ook meteen op zoek naar een nieuwe club. Die zal de 30-jarige wellicht zo snel mogelijk willen vinden om zijn plaats in de Senegalese WK-selectie niet in gevaar te brengen. Voor de speler zou een transfer naar een andere Belgische club daarvoor ook niet uitgesloten zijn.

DERDE BANNELING
Seck is al de derde speler die deze zomer door Van Bommel naar de B-kern gestuurd wordt, nadat eerder ook al Dorian Dessoleil en Alexis De Sart te horen kregen dat er voor hen geen plaats meer was bij de A-ploeg. Ook Pierre Dwomoh moest volgens GvA dinsdag overigens meetrainen met de beloften. Het 18-jarige toptalent zou Van Bommel nog niet overtuigd hebben en staat ook niet op de Europese lijst. Daardoor kan hij donderdag tegen Drita sowieso niet meespelen en dus hoefde Van Bommel hem niet op training.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Zou Antwerp Seck dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

105
105
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

63
63
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

25
25
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

114
114
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

58
58
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

63
63
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

84
84
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

126
126
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

28
28
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

134
134
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

35
35
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

197
197
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

57
57
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

298
298
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

218
218
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

717
717
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

197
197
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

82
82
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

74
74
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

365
365
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

715
715
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

60
60
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

551
551
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

147
147
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

53
53

Meer sportnieuws