'Van Bommel stuurt derde speler naar B-kern'

door
'Van Bommel stuurt derde speler naar B-kern'

Voor Antwerp begint het nieuwe seizoen zeer snel, want donderdag staat de eerste opdracht van de Great Old al op het programma. In hun heenwedstrijd in de tweede voorrond van de Conference League krijgen ze het bezoek van de Kosovaarse club FC Drita. Voor die partij moet trainer Mark van Bommel al meteen enkele stevige knopen doorhakken.


Antwerp haalde de voorbije weken immers stevig uit op de transfermarkt met de komst van Vincent Janssen, Christopher Scott en vorig weekend nog Toby Alderweireld. Met de transfer van de Rode Duivel beschikt Van Bommel nu over heel wat opties in zijn verdediging, te veel voor de Nederlander. Volgens Gazet van Antwerpen heeft hij daarom Abdoulaye Seck naar de B-kern verwezen.

De Senegalees kreeg het nieuws dinsdag te horen en mag uiteraard ook meteen op zoek naar een nieuwe club. Die zal de 30-jarige wellicht zo snel mogelijk willen vinden om zijn plaats in de Senegalese WK-selectie niet in gevaar te brengen. Voor de speler zou een transfer naar een andere Belgische club daarvoor ook niet uitgesloten zijn.

DERDE BANNELING
Seck is al de derde speler die deze zomer door Van Bommel naar de B-kern gestuurd wordt, nadat eerder ook al Dorian Dessoleil en Alexis De Sart te horen kregen dat er voor hen geen plaats meer was bij de A-ploeg. Ook Pierre Dwomoh moest volgens GvA dinsdag overigens meetrainen met de beloften. Het 18-jarige toptalent zou Van Bommel nog niet overtuigd hebben en staat ook niet op de Europese lijst. Daardoor kan hij donderdag tegen Drita sowieso niet meespelen en dus hoefde Van Bommel hem niet op training.

LEES OOK: Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Zou Antwerp Seck dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

0
0
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

195
195
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

27
27
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

113
113
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

34
34
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

23
23
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

53
53
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

232
232
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

209
209
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

22
22
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

131
131
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

165
165
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

336
336
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

239
239
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

24
24
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

382
382
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

81
81
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

20
20
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

190
190
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

71
71
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

98
98
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

58
58
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

212
212
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

72
72
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

408
408

Meer sportnieuws