'Van Bommel stuurt derde speler naar B-kern'

door
'Van Bommel stuurt derde speler naar B-kern'

Voor Antwerp begint het nieuwe seizoen zeer snel, want donderdag staat de eerste opdracht van de Great Old al op het programma. In hun heenwedstrijd in de tweede voorrond van de Conference League krijgen ze het bezoek van de Kosovaarse club FC Drita. Voor die partij moet trainer Mark van Bommel al meteen enkele stevige knopen doorhakken.


Antwerp haalde de voorbije weken immers stevig uit op de transfermarkt met de komst van Vincent Janssen, Christopher Scott en vorig weekend nog Toby Alderweireld. Met de transfer van de Rode Duivel beschikt Van Bommel nu over heel wat opties in zijn verdediging, te veel voor de Nederlander. Volgens Gazet van Antwerpen heeft hij daarom Abdoulaye Seck naar de B-kern verwezen.

De Senegalees kreeg het nieuws dinsdag te horen en mag uiteraard ook meteen op zoek naar een nieuwe club. Die zal de 30-jarige wellicht zo snel mogelijk willen vinden om zijn plaats in de Senegalese WK-selectie niet in gevaar te brengen. Voor de speler zou een transfer naar een andere Belgische club daarvoor ook niet uitgesloten zijn.

DERDE BANNELING
Seck is al de derde speler die deze zomer door Van Bommel naar de B-kern gestuurd wordt, nadat eerder ook al Dorian Dessoleil en Alexis De Sart te horen kregen dat er voor hen geen plaats meer was bij de A-ploeg. Ook Pierre Dwomoh moest volgens GvA dinsdag overigens meetrainen met de beloften. Het 18-jarige toptalent zou Van Bommel nog niet overtuigd hebben en staat ook niet op de Europese lijst. Daardoor kan hij donderdag tegen Drita sowieso niet meespelen en dus hoefde Van Bommel hem niet op training.

LEES OOK: Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Zou Antwerp Seck dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

1
1
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

31
31
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

110
110
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

224
224
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

12
12
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

121
121
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

33
33
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

260
260
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

307
307
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

44
44
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

301
301
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

353
353
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

598
598
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

619
619
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

929
929
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

159
159
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

46
46
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1059
1059
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

292
292
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

344
344
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

165
165
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

199
199
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

626
626
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

603
603
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

338
338

Meer sportnieuws