'Club Brugge heeft volgende stevige aanwinst beet'

door
'Club Brugge heeft volgende stevige aanwinst beet'

Club Brugge heeft met de Supercup al zijn eerste prijs van het seizoen beet, maar dat betekent zeker niet dat de landskampioen op zijn lauweren gaat rusten. Vlak voor de wedstrijd op zondag werd al de komst van Casper Nielsen aangekondigd, waarmee de teller deze zomer al op vier aanwinsten staat. Dat aantal zal echter zeker nog oplopen.


De volgende aanwinst zou zelfs al zeer snel in Brugge kunnen staan. Volgens de Engelse journalist Samuel Seaman speelt Christos Tzolis dinsdagavond namelijk niet mee bij Norwich City in de oefenmatch tegen Cambridge omdat zijn transfer naar Club Brugge bijna rond zou zijn. De Griekse flankaanvaller staat al zeer lang op het lijstje van Blauw-Zwart.

Dat probeerde Tzolis al binnen te halen toen hij nog bij PAOK speelde, maar vond toen geen akkoord met de Grieken en uiteindelijk wist Norwich hem in de zomer van 2021 voor 11 miljoen euro te strikken. In Engeland kon hij zich echter niet doorzetten en de Canaries degradeerden ook uit de Premier League. Club rook zijn kans en startte de onderhandelingen naar verluidt al weken geleden weer op.

UITLEENBEURT
De voornaamste vraag is nu op welke manier Tzolis zal neerstrijken in Brugge. Norwich stuurde aan op een definitieve transfer en wou zoveel mogelijk recupereren van de forse transfersom die het betaalde, maar Club wou liever een uitleenbeurt met aankoopoptie. Het wordt nu uitkijken welk compromis de clubs gevonden zullen hebben.


LEES OOK: Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Goede aanwinst voor Club?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

10
10
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

20
20
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

41
41
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

36
36
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

58
58
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

182
182
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

148
148
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

257
257
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

340
340
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

88
88
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

144
144
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

130
130
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

77
77
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

111
111
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

283
283
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

901
901
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

380
380
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

289
289
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

780
780
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

215
215
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

712
712
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

487
487
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

150
150
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1041
1041

Meer sportnieuws