'STVV stuurt middenvelder naar Nederland'

door
'STVV stuurt middenvelder naar Nederland'

STVV kwam vorig seizoen nog dicht bij een plaats in de top acht, maar greep uiteindelijk toch naast een ticket voor de play-offs. De Kanaries hopen dit seizoen een nieuwe stap vooruit te kunnen zetten, maar Bernd Hollerbach begon wel met een zeer smalle kern aan de voorbereiding. Inmiddels streken wel de nodige aanwinsten neer.


Zeven nieuwkomers streken deze zomer al neer en daardoor vallen uiteraard ook slachtoffers. Voor een aantal jeugdproducten zullen er bijvoorbeeld minder kansen komen, zoals bijvoorbeeld Jarne Steuckers. De 20-jarige middenvelder mocht in het seizoen 2020/21 nog zeven keer opdraven in het eerste elftal, maar vorig seizoen kwam hij niet in de plannen van Hollerbach voor.

Ook dit seizoen lijken er weer geen speelkansen voor hem weggelegd zijn, maar in Sint-Truiden geloven ze in zijn kwaliteiten. Volgens Het Belang van Limburg hebben ze hem een contractverlenging voorgeschoteld, maar willen ze hem komend seizoen uitlenen. Twee kandidaten zouden zich daarvoor alvast gemeld hebben, onder wie ook eerstenationaler Tienen.

NEDERLANDS AVONTUUR
Het lijkt er echter op dat Steuckers zal kiezen voor de andere optie, zijnde de Nederlandse tweedeklasser MVV. De ploeg uit Maastricht vist graag in de Belgische vijver en dus zal Steuckers er de nodige landgenoten tegen. Zo haalde MVV deze zomer alleen al Romain Matthys (AS Eupen), Thijs Lambrix (Lommel) en Lorenzo Noviello (Westerlo).

LEES OOK: JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

Zal hij nog doorbreken bij STVV?

Meest recent

'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

34
34
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

94
94
‘Ivanovic-stunt: dit detail zet Club Brugge op z’n kop’

De Club Brugge-fans dromen naar een spits die meteen scoort. Maar zodra Franjo Ivanović ter sprake ...

286
286
Renard moet fout herstellen: na jaar eindelijk vervanger?

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De fouten van het ...

98
98
Ex-Rode Duivel over gemiste droomdeal: "Het grote Marseille"

Alvast een Gelukkig Nieuwjaar van de hele redactie van VoetbalNieuws. Ook in 2026 trakteren we ...

41
41
Talentenfabriek Genk: miljoenen rollen steeds vaker binnen

Bij KRC Genk hebben ze een uitstekende jeugdopleiding. Eentje die de club al héél veel ...

72
72
Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

De transfermarkt is officieel weer open. Bij de Belgische topclubs zullen ze deze mercato wellicht ...

168
168
Neerpede in 20 jaar tijd: de goudmijn van Anderlecht

Op 1 juli 2006 verkocht RSC Anderlecht Vincent Kompany voor 10,5 miljoen euro aan Hamburger SV. Hij ...

76
76
JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

316
316
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

99
99
Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

253
253
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

105
105
Strijd om Gouden Bal: nu al absolute topfavoriet voor 2026

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

646
646
EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

947
947
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

381
381
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

212
212
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

80
80
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

240
240
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

156
156
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

445
445
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

32
32
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

195
195
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

260
260
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

82
82
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

128
128

Meer sportnieuws