'STVV stuurt middenvelder naar Nederland'

door
'STVV stuurt middenvelder naar Nederland'

STVV kwam vorig seizoen nog dicht bij een plaats in de top acht, maar greep uiteindelijk toch naast een ticket voor de play-offs. De Kanaries hopen dit seizoen een nieuwe stap vooruit te kunnen zetten, maar Bernd Hollerbach begon wel met een zeer smalle kern aan de voorbereiding. Inmiddels streken wel de nodige aanwinsten neer.


Zeven nieuwkomers streken deze zomer al neer en daardoor vallen uiteraard ook slachtoffers. Voor een aantal jeugdproducten zullen er bijvoorbeeld minder kansen komen, zoals bijvoorbeeld Jarne Steuckers. De 20-jarige middenvelder mocht in het seizoen 2020/21 nog zeven keer opdraven in het eerste elftal, maar vorig seizoen kwam hij niet in de plannen van Hollerbach voor.

Ook dit seizoen lijken er weer geen speelkansen voor hem weggelegd zijn, maar in Sint-Truiden geloven ze in zijn kwaliteiten. Volgens Het Belang van Limburg hebben ze hem een contractverlenging voorgeschoteld, maar willen ze hem komend seizoen uitlenen. Twee kandidaten zouden zich daarvoor alvast gemeld hebben, onder wie ook eerstenationaler Tienen.

NEDERLANDS AVONTUUR
Het lijkt er echter op dat Steuckers zal kiezen voor de andere optie, zijnde de Nederlandse tweedeklasser MVV. De ploeg uit Maastricht vist graag in de Belgische vijver en dus zal Steuckers er de nodige landgenoten tegen. Zo haalde MVV deze zomer alleen al Romain Matthys (AS Eupen), Thijs Lambrix (Lommel) en Lorenzo Noviello (Westerlo).

LEES OOK: Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Zal hij nog doorbreken bij STVV?

Meest recent

Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

0
0
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

63
63
Ruben Van Gucht neemt héél grote beslissing in Rome

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

5
5
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

91
91
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

66
66
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

275
275
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

134
134
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

131
131
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

365
365
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

129
129
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

142
142
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

30
30
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

248
248
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

239
239
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

308
308
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

129
129
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

292
292
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

179
179
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

112
112
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

267
267
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

42
42
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

181
181
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

121
121
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

338
338
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

206
206

Meer sportnieuws