'STVV stuurt middenvelder naar Nederland'

door
'STVV stuurt middenvelder naar Nederland'

STVV kwam vorig seizoen nog dicht bij een plaats in de top acht, maar greep uiteindelijk toch naast een ticket voor de play-offs. De Kanaries hopen dit seizoen een nieuwe stap vooruit te kunnen zetten, maar Bernd Hollerbach begon wel met een zeer smalle kern aan de voorbereiding. Inmiddels streken wel de nodige aanwinsten neer.


Zeven nieuwkomers streken deze zomer al neer en daardoor vallen uiteraard ook slachtoffers. Voor een aantal jeugdproducten zullen er bijvoorbeeld minder kansen komen, zoals bijvoorbeeld Jarne Steuckers. De 20-jarige middenvelder mocht in het seizoen 2020/21 nog zeven keer opdraven in het eerste elftal, maar vorig seizoen kwam hij niet in de plannen van Hollerbach voor.

Ook dit seizoen lijken er weer geen speelkansen voor hem weggelegd zijn, maar in Sint-Truiden geloven ze in zijn kwaliteiten. Volgens Het Belang van Limburg hebben ze hem een contractverlenging voorgeschoteld, maar willen ze hem komend seizoen uitlenen. Twee kandidaten zouden zich daarvoor alvast gemeld hebben, onder wie ook eerstenationaler Tienen.

NEDERLANDS AVONTUUR
Het lijkt er echter op dat Steuckers zal kiezen voor de andere optie, zijnde de Nederlandse tweedeklasser MVV. De ploeg uit Maastricht vist graag in de Belgische vijver en dus zal Steuckers er de nodige landgenoten tegen. Zo haalde MVV deze zomer alleen al Romain Matthys (AS Eupen), Thijs Lambrix (Lommel) en Lorenzo Noviello (Westerlo).

LEES OOK: Wijnants verrast: ‘Deze JPL-outsider haalt gewoon de top zes

Zal hij nog doorbreken bij STVV?

Meest recent

Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

2
2
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

145
145
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

191
191
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

242
242
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

236
236
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

172
172
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

305
305
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

351
351
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

338
338
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

137
137
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

204
204
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

112
112
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

341
341
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

165
165
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

208
208
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

182
182
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

156
156
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

507
507
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

84
84
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

175
175
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

348
348
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

264
264
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

92
92
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

418
418

Meer sportnieuws