'STVV stuurt middenvelder naar Nederland'

door
'STVV stuurt middenvelder naar Nederland'

STVV kwam vorig seizoen nog dicht bij een plaats in de top acht, maar greep uiteindelijk toch naast een ticket voor de play-offs. De Kanaries hopen dit seizoen een nieuwe stap vooruit te kunnen zetten, maar Bernd Hollerbach begon wel met een zeer smalle kern aan de voorbereiding. Inmiddels streken wel de nodige aanwinsten neer.


Zeven nieuwkomers streken deze zomer al neer en daardoor vallen uiteraard ook slachtoffers. Voor een aantal jeugdproducten zullen er bijvoorbeeld minder kansen komen, zoals bijvoorbeeld Jarne Steuckers. De 20-jarige middenvelder mocht in het seizoen 2020/21 nog zeven keer opdraven in het eerste elftal, maar vorig seizoen kwam hij niet in de plannen van Hollerbach voor.

Ook dit seizoen lijken er weer geen speelkansen voor hem weggelegd zijn, maar in Sint-Truiden geloven ze in zijn kwaliteiten. Volgens Het Belang van Limburg hebben ze hem een contractverlenging voorgeschoteld, maar willen ze hem komend seizoen uitlenen. Twee kandidaten zouden zich daarvoor alvast gemeld hebben, onder wie ook eerstenationaler Tienen.

NEDERLANDS AVONTUUR
Het lijkt er echter op dat Steuckers zal kiezen voor de andere optie, zijnde de Nederlandse tweedeklasser MVV. De ploeg uit Maastricht vist graag in de Belgische vijver en dus zal Steuckers er de nodige landgenoten tegen. Zo haalde MVV deze zomer alleen al Romain Matthys (AS Eupen), Thijs Lambrix (Lommel) en Lorenzo Noviello (Westerlo).

LEES OOK: Vrancken trekt belangrijke les uit afstraffing

Zal hij nog doorbreken bij STVV?

Meest recent

'Monstertransfer Barça: Laporta geobsedeerd door superster'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de start van zijn Champions League-campagne, aanstaande ...

8
8
'Ongepaste' houding Renard onder vuur: "Niet klassevol"

Olivier Renard heeft een woelige eerste zomermercato als sportief directeur van RSC Anderlecht ...

126
126
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

39
39
Union door in Champions League? Vandenbempt voorspelt

De League Phase van de Champions League barst dinsdagavond in alle hevigheid los. En het is zowaar ...

44
44
Fink moet ingrijpen: grote wijziging in basiself Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

187
187
Het knettert bij Club: speler kan elk moment ontploffen

Club Brugge sloeg €32 miljoen van Crystal Palace af en bouwt rond Tzolis tot 2029. Wekenlang ...

279
279
Champions League: het programma op de Belgische zenders

Dinsdagavond is het zover, dan wordt de League Phase van de Champions League op gang getrapt. Om de ...

101
101
Club laat miljoenenaankoop vallen: "Vreemde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

448
448
Drastisch plan Anderlecht: viertal op straat gezet?

Dankzij de onverwachte jackpot van Jan-Carlo Simic, kon RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

707
707
Noa Lang in diepe problemen: 'Terugkeer naar Club Brugge'

In de Champions League gaat SSC Napoli donderdag op bezoek bij Manchester City. De spotlights zullen ...

503
503
Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

213
213
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

249
249
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

142
142
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

624
624
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

411
411
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

39
39
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

122
122
Harde boodschap voor Hasi: zelfs die coach was beter

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

229
229
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

151
151
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

37
37
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

594
594
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

539
539
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

658
658
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

814
814
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

345
345

Meer sportnieuws