Transferbom in de maak: Luis Suarez naar de JPL?

door
Transferbom in de maak: Luis Suarez naar de JPL?

Enkele dagen voor het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt wordt, zijn de meeste eersteklassers nog volop bezig met het versterken van hun kern. Daarvoor wordt de markt druk afgespeurd naar opportuniteiten. Sommigen hebben een zeer opvallende definitie van die term.


Zo zou het volgens journalist Hernan Sisto kunnen dat niemand minder dan Luis Suarez straks in de Jupiler Pro League neerstrijkt. De inmiddels 35-jarige Uruguayaan is tegenwoordig een vrije speler nadat zijn contract bij Atletico Madrid niet verlengd werd. Hij zou aanbiedingen op zak hebben van Monza, promovendus in de Serie A die in handen is van de steenrijke Italiaanse ex-premier Silvio Berlusconi, maar ook uit de MLS en België. Het is niet bekend om welke club(s) het gaat.

Ondanks zijn rijpe leeftijd zou Suarez ongetwijfeld nog steeds een aanwinst zijn voor de Belgische competitie. Hij kwam in het verleden uit voor FC Groningen, Ajax, Liverpool, FC Barcelona en Atletico. Op zijn palmares staan vijf Spaanse en één Nederlandse titel, een Champions League en een Copa America. Vorig seizoen scoorde hij nog elf keer in La Liga.

CLUB BRUGGE OF TOCH IEMAND ANDERS?
Het wordt vooral gissen naar welke club Suarez een voorstel gedaan zou hebben. Club Brugge lijkt de meest voor de hand liggende optie te zijn, want de landskampioen is nog nadrukkelijk op zoek naar een spits en is ook één van de enige teams die ook over de financiële middelen zou kunnen beschikken om aan de eisen van Suarez te voldoen. Antwerp zou ook voldoende centen hebben, maar haalde deze zomer wel al Vincent Janssen. Andere topclubs lijken niet over de benodigde middelen te beschikken of een spits te zoeken.


LEES OOK: ‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Denk je dat Suarez echt naar België zou kunnen komen?

Meest recent

'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

8
8
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

54
54
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

32
32
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

65
65
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

86
86
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

82
82
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

61
61
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

172
172
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

113
113
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

144
144
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

212
212
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

227
227
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

127
127
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

39
39
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

215
215
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

387
387
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

108
108
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

628
628
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

302
302
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

496
496
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

413
413
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

431
431
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

77
77
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

72
72
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

102
102

Meer sportnieuws