Transferbom in de maak: Luis Suarez naar de JPL?

1122 stemmen
Transferbom in de maak: Luis Suarez naar de JPL?

Enkele dagen voor het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt wordt, zijn de meeste eersteklassers nog volop bezig met het versterken van hun kern. Daarvoor wordt de markt druk afgespeurd naar opportuniteiten. Sommigen hebben een zeer opvallende definitie van die term.


Zo zou het volgens journalist Hernan Sisto kunnen dat niemand minder dan Luis Suarez straks in de Jupiler Pro League neerstrijkt. De inmiddels 35-jarige Uruguayaan is tegenwoordig een vrije speler nadat zijn contract bij Atletico Madrid niet verlengd werd. Hij zou aanbiedingen op zak hebben van Monza, promovendus in de Serie A die in handen is van de steenrijke Italiaanse ex-premier Silvio Berlusconi, maar ook uit de MLS en België. Het is niet bekend om welke club(s) het gaat.

Ondanks zijn rijpe leeftijd zou Suarez ongetwijfeld nog steeds een aanwinst zijn voor de Belgische competitie. Hij kwam in het verleden uit voor FC Groningen, Ajax, Liverpool, FC Barcelona en Atletico. Op zijn palmares staan vijf Spaanse en één Nederlandse titel, een Champions League en een Copa America. Vorig seizoen scoorde hij nog elf keer in La Liga.

CLUB BRUGGE OF TOCH IEMAND ANDERS?
Het wordt vooral gissen naar welke club Suarez een voorstel gedaan zou hebben. Club Brugge lijkt de meest voor de hand liggende optie te zijn, want de landskampioen is nog nadrukkelijk op zoek naar een spits en is ook één van de enige teams die ook over de financiële middelen zou kunnen beschikken om aan de eisen van Suarez te voldoen. Antwerp zou ook voldoende centen hebben, maar haalde deze zomer wel al Vincent Janssen. Andere topclubs lijken niet over de benodigde middelen te beschikken of een spits te zoeken.


LEES OOK: 'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

Denk je dat Suarez echt naar België zou kunnen komen?

Meest recent

'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

12
12
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

10
10
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

73
73
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

300
300
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

73
73
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

62
62
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

211
211
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

102
102
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

72
72
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

290
290
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

220
220
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

94
94
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

98
98
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

252
252
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

156
156
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

390
390
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

129
129
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

90
90
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

215
215
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

35
35
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

520
520
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

231
231
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

39
39
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

216
216

Meer sportnieuws