Transferbom in de maak: Luis Suarez naar de JPL?

1122 stemmen
Transferbom in de maak: Luis Suarez naar de JPL?

Enkele dagen voor het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt wordt, zijn de meeste eersteklassers nog volop bezig met het versterken van hun kern. Daarvoor wordt de markt druk afgespeurd naar opportuniteiten. Sommigen hebben een zeer opvallende definitie van die term.


Zo zou het volgens journalist Hernan Sisto kunnen dat niemand minder dan Luis Suarez straks in de Jupiler Pro League neerstrijkt. De inmiddels 35-jarige Uruguayaan is tegenwoordig een vrije speler nadat zijn contract bij Atletico Madrid niet verlengd werd. Hij zou aanbiedingen op zak hebben van Monza, promovendus in de Serie A die in handen is van de steenrijke Italiaanse ex-premier Silvio Berlusconi, maar ook uit de MLS en België. Het is niet bekend om welke club(s) het gaat.

Ondanks zijn rijpe leeftijd zou Suarez ongetwijfeld nog steeds een aanwinst zijn voor de Belgische competitie. Hij kwam in het verleden uit voor FC Groningen, Ajax, Liverpool, FC Barcelona en Atletico. Op zijn palmares staan vijf Spaanse en één Nederlandse titel, een Champions League en een Copa America. Vorig seizoen scoorde hij nog elf keer in La Liga.

CLUB BRUGGE OF TOCH IEMAND ANDERS?
Het wordt vooral gissen naar welke club Suarez een voorstel gedaan zou hebben. Club Brugge lijkt de meest voor de hand liggende optie te zijn, want de landskampioen is nog nadrukkelijk op zoek naar een spits en is ook één van de enige teams die ook over de financiële middelen zou kunnen beschikken om aan de eisen van Suarez te voldoen. Antwerp zou ook voldoende centen hebben, maar haalde deze zomer wel al Vincent Janssen. Andere topclubs lijken niet over de benodigde middelen te beschikken of een spits te zoeken.


LEES OOK: 'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Denk je dat Suarez echt naar België zou kunnen komen?

Meest recent

Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

28
28
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

19
19
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

102
102
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

17
17
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

36
36
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

74
74
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

63
63
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

268
268
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

194
194
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

47
47
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

423
423
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

173
173
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

505
505
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

67
67
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

116
116
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

49
49
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

384
384
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

717
717
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

562
562
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

164
164
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1175
1175
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

177
177
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

82
82
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

689
689
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

264
264

Meer sportnieuws