Transferbom in de maak: Luis Suarez naar de JPL?

door
Transferbom in de maak: Luis Suarez naar de JPL?

Enkele dagen voor het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt wordt, zijn de meeste eersteklassers nog volop bezig met het versterken van hun kern. Daarvoor wordt de markt druk afgespeurd naar opportuniteiten. Sommigen hebben een zeer opvallende definitie van die term.


Zo zou het volgens journalist Hernan Sisto kunnen dat niemand minder dan Luis Suarez straks in de Jupiler Pro League neerstrijkt. De inmiddels 35-jarige Uruguayaan is tegenwoordig een vrije speler nadat zijn contract bij Atletico Madrid niet verlengd werd. Hij zou aanbiedingen op zak hebben van Monza, promovendus in de Serie A die in handen is van de steenrijke Italiaanse ex-premier Silvio Berlusconi, maar ook uit de MLS en België. Het is niet bekend om welke club(s) het gaat.

Ondanks zijn rijpe leeftijd zou Suarez ongetwijfeld nog steeds een aanwinst zijn voor de Belgische competitie. Hij kwam in het verleden uit voor FC Groningen, Ajax, Liverpool, FC Barcelona en Atletico. Op zijn palmares staan vijf Spaanse en één Nederlandse titel, een Champions League en een Copa America. Vorig seizoen scoorde hij nog elf keer in La Liga.

CLUB BRUGGE OF TOCH IEMAND ANDERS?
Het wordt vooral gissen naar welke club Suarez een voorstel gedaan zou hebben. Club Brugge lijkt de meest voor de hand liggende optie te zijn, want de landskampioen is nog nadrukkelijk op zoek naar een spits en is ook één van de enige teams die ook over de financiële middelen zou kunnen beschikken om aan de eisen van Suarez te voldoen. Antwerp zou ook voldoende centen hebben, maar haalde deze zomer wel al Vincent Janssen. Andere topclubs lijken niet over de benodigde middelen te beschikken of een spits te zoeken.


LEES OOK: 'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Denk je dat Suarez echt naar België zou kunnen komen?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

35
35
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

97
97
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

209
209
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

69
69
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

331
331
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

84
84
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

590
590
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

211
211
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

182
182
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

405
405
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

64
64
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

245
245
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

69
69
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

88
88
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

70
70
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

120
120
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

475
475
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

276
276
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

362
362
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

826
826
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

154
154
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

665
665
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

376
376

Meer sportnieuws