Transferbom in de maak: Luis Suarez naar de JPL?

1122 stemmen
Transferbom in de maak: Luis Suarez naar de JPL?

Enkele dagen voor het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt wordt, zijn de meeste eersteklassers nog volop bezig met het versterken van hun kern. Daarvoor wordt de markt druk afgespeurd naar opportuniteiten. Sommigen hebben een zeer opvallende definitie van die term.


Zo zou het volgens journalist Hernan Sisto kunnen dat niemand minder dan Luis Suarez straks in de Jupiler Pro League neerstrijkt. De inmiddels 35-jarige Uruguayaan is tegenwoordig een vrije speler nadat zijn contract bij Atletico Madrid niet verlengd werd. Hij zou aanbiedingen op zak hebben van Monza, promovendus in de Serie A die in handen is van de steenrijke Italiaanse ex-premier Silvio Berlusconi, maar ook uit de MLS en België. Het is niet bekend om welke club(s) het gaat.

Ondanks zijn rijpe leeftijd zou Suarez ongetwijfeld nog steeds een aanwinst zijn voor de Belgische competitie. Hij kwam in het verleden uit voor FC Groningen, Ajax, Liverpool, FC Barcelona en Atletico. Op zijn palmares staan vijf Spaanse en één Nederlandse titel, een Champions League en een Copa America. Vorig seizoen scoorde hij nog elf keer in La Liga.

CLUB BRUGGE OF TOCH IEMAND ANDERS?
Het wordt vooral gissen naar welke club Suarez een voorstel gedaan zou hebben. Club Brugge lijkt de meest voor de hand liggende optie te zijn, want de landskampioen is nog nadrukkelijk op zoek naar een spits en is ook één van de enige teams die ook over de financiële middelen zou kunnen beschikken om aan de eisen van Suarez te voldoen. Antwerp zou ook voldoende centen hebben, maar haalde deze zomer wel al Vincent Janssen. Andere topclubs lijken niet over de benodigde middelen te beschikken of een spits te zoeken.


LEES OOK: 'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Denk je dat Suarez echt naar België zou kunnen komen?

Meest recent

Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

0
0
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

0
0
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

116
116
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

200
200
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

89
89
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

195
195
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

617
617
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

383
383
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

125
125
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

687
687
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

219
219
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

147
147
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

235
235
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

153
153
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

56
56
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

51
51
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

79
79
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

157
157
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

131
131
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

568
568
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

104
104
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

191
191
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

380
380
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

73
73
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1104
1104

Meer sportnieuws