'Standard ziet spits naar Charleroi trekken'

door
'Standard ziet spits naar Charleroi trekken'

Standard wil het afgelopen seizoen zo snel mogelijk vergeten. De Rouches eindigden pas 14de in de Jupiler Pro League, een dieptepunt in de recente geschiedenis van de club. Met Ronny Deila aan het roer als trainer willen de nieuwe eigenaars van de Rouches de weg naar boven inzetten.


Daarvoor zal Deila wel nog wat versterkingen kunnen gebruiken in de spelerskern. Tot nu toe mocht hij enkel nog maar Noah Ohio (19) verwelkomen. De jonge Nederlander werd weggehaald bij RB Leipzig, waar hij geen enkele keer voor de hoofdmacht uitkwam. Ohio werd verschillende keren uitgeleend, onder meer aan Austra Wien. Voor de Oostenrijkers scoorde hij in 30 duels 6 goals en gaf hij 2 assists.

Dit seizoen moet Ohio de netten doen trillen op Sclessin. Concurrentie van Mitchy Ntelo (21) zal hij niet hoeven te vrezen. De aanvaller is volgens La Dernière Heure op weg naar reeksgenoot Sporting Charleroi. Ntelo speelde bovendien ook voor de beloften van Standard en zou dus waarschijnlijk niet in het vaarwater gekomen zijn van Ohio. Ook bij de Carolo's zou Ntelo voor de beloften uitkomen.

MVV MAASTRICHT

Ntelo is een jeugdproduct van Standard, maar voor de eerste ploeg speelde hij nooit. De speler werd het afgelopen seizoen op huurbasis gestald bij het Nederlandse MVV Maastricht. Daar deed hij het zeker niet slecht. Met 10 goals en 3 assists in 36 wedstrijden kan je zeker van een geslaagde uitleenbeurt spreken. 

LEES OOK: Charleroi grijpt na flauwe partij naast welkome derbyzege

Had Standard hem een kans moeten geven?

Meest recent

Hasi lyrisch over Genkie: "Voor hem kom je naar het stadion"

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

16
16
Sneijder geeft topfavorieten én smaakmaker WK 2026 prijs

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

24
24
Straffe onthulling De Bruyne: "Spraken in de zomer met KDB"

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

43
43
Luxe voor Hasi: "Zij vielen de laatsten weken goed in"

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

57
57
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

47
47
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

134
134
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

182
182
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

23
23
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

119
119
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

140
140
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

140
140
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

136
136
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

73
73
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

43
43
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

198
198
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

697
697
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

102
102
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

77
77
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

87
87
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

292
292
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

183
183
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

188
188
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

59
59
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

253
253
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

69
69

Meer sportnieuws