'Standard ziet spits naar Charleroi trekken'

door
'Standard ziet spits naar Charleroi trekken'

Standard wil het afgelopen seizoen zo snel mogelijk vergeten. De Rouches eindigden pas 14de in de Jupiler Pro League, een dieptepunt in de recente geschiedenis van de club. Met Ronny Deila aan het roer als trainer willen de nieuwe eigenaars van de Rouches de weg naar boven inzetten.


Daarvoor zal Deila wel nog wat versterkingen kunnen gebruiken in de spelerskern. Tot nu toe mocht hij enkel nog maar Noah Ohio (19) verwelkomen. De jonge Nederlander werd weggehaald bij RB Leipzig, waar hij geen enkele keer voor de hoofdmacht uitkwam. Ohio werd verschillende keren uitgeleend, onder meer aan Austra Wien. Voor de Oostenrijkers scoorde hij in 30 duels 6 goals en gaf hij 2 assists.

Dit seizoen moet Ohio de netten doen trillen op Sclessin. Concurrentie van Mitchy Ntelo (21) zal hij niet hoeven te vrezen. De aanvaller is volgens La Dernière Heure op weg naar reeksgenoot Sporting Charleroi. Ntelo speelde bovendien ook voor de beloften van Standard en zou dus waarschijnlijk niet in het vaarwater gekomen zijn van Ohio. Ook bij de Carolo's zou Ntelo voor de beloften uitkomen.

MVV MAASTRICHT

Ntelo is een jeugdproduct van Standard, maar voor de eerste ploeg speelde hij nooit. De speler werd het afgelopen seizoen op huurbasis gestald bij het Nederlandse MVV Maastricht. Daar deed hij het zeker niet slecht. Met 10 goals en 3 assists in 36 wedstrijden kan je zeker van een geslaagde uitleenbeurt spreken. 

LEES OOK: Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Had Standard hem een kans moeten geven?

Meest recent

Nainggolan onthult bedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

3
3
Boskamp: "Van deze Belgische ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

23
23
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

152
152
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

87
87
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

168
168
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

235
235
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

39
39
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

382
382
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

256
256
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

542
542
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

410
410
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

311
311
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

68
68
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

121
121
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

760
760
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

582
582
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

285
285
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

346
346
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

873
873
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

390
390
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

338
338
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

443
443
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

185
185
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

186
186
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

101
101

Meer sportnieuws