Gent haalt uit: droomdoelwit tekent contract

door
Gent haalt uit: droomdoelwit tekent contract

AA Gent won afgelopen seizoen de beker van België. Het voorbije weekend kwam daar geen prijs bovenop, want Club Brugge was met het kleinste verschil te sterk in de Supercup. Dinsdag hebben de Gent-fans wél reden tot vieren. De Oost-Vlaamse club komt namelijk naar buiten met heuglijk transfernieuws.


Gent maakt bekend dat Jordan Torunarigha (24) dan toch overkomt van Hertha Berlijn. De Duitser met Nigeriaanse roots versterkte in januari de Gentse rangen op huurbasis en die transfer bleek een schot in de roos. Torunarigha toonde zich een onverzettelijke kracht in de verdediging. Gent wilde de speler dan ook graag definitief binnenhalen, maar Hertha speelde het spelletje hard. Volgens Sky Germany kon Gent de club uit Berlijn uiteindelijk dan toch overtuigen met een bod van 4,5 miljoen (plus bonussen).

Torunarigha tekent tot 2025 in de Ghelamco Arena. Tot grote tevredenheid van de Buffalo's, waaronder hoofdscout Samuel Cárdenas. "Iedereen bij KAA Gent is dolblij met de komst van Jordan", vertelt Cardenas op de clubwebstek. "Zijn kwaliteiten werden al snel duidelijk. Vanaf de eerste wedstrijd voldeed hij meteen aan onze verwachtingen. Jordan heeft laten zien hoe goed hij in dit team past, zowel op als naast het veld. Na een aantal mooie momenten met hem vorig seizoen kijken we uit naar nog veel meer!"

ENGELAND

Even leek Gent achter het net te vissen. Torunarigha werd gelinkt aan West Ham United en de Engelsen zouden ook een officieel bod gedaan hebben op de hoog opgeschoten verdediger. Gent bleef echter niet bij de pakken zitten en trok de portefeuille daarop nog wat meer open. Met succes, zo blijkt nu.

LEES OOK: Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

Toptransfer?

Meest recent

Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

5
5
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

108
108
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

139
139
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

98
98
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

251
251
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

64
64
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

58
58
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

489
489
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

573
573
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

79
79
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

79
79
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

117
117
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1541
1541
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

161
161
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

221
221
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

51
51
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1310
1310
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

506
506
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

75
75
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

148
148
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

55
55
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

107
107

Meer sportnieuws